מירית חג טו בשבט שמח!

אני כותב שוב זה נאלם לי

מירית חג שמח
חמשיר היום: יוסי זה השם שלי ואני מצויין מרגיש היום ואתמול אכלתי הרבה מישמיש לאכול מתוק אני תמיד מוכן ואין על מנה של בננה מטוגן לכתוב פה זה כיף גדול כמובן איתי, מהמחץי להתכתב איתך אתמול ותטיבטי תודה על ההודעה ששלחת לי בבוקר!

היי יוסי

תודה על השיר ואני תיכף אגש לפורום צרכנות :) בנוגע ליוטיוב, האם הסרטון ממשיך להתנגן אחרי כמה שניות או הדפדפן נתקע? האם מדובר בסרטון שראית בעבר? מירית

התקלה שלי שאני חוה

דקה 1:12 הריב של כבוד הרב עם הפישר בחולצה הורודה. הייתי שם ועד עכשיו אני בהלם מחוסר הכבוד "אהרון מתו לו שני ילדים ביום אחד" ואז ניתקע סרט ולא ממשיך.
מירית תעזרי לי!
בפתירון התקלה ותראי את הסרטים שלו הרב אמנון יצחק - הוא גדול וגאון

אצלי הסרטון מתנגן בצורה תקינה

נסה לנקות קוקיז בדפדפן. במידה ואינך יודע כיצד לעשות זאת, אמור לי מהו הדפדפן שאתה משתמש בו ואני אסביר. מירית

מה זה קוקיז ומה זה דפדפן?

אני רוצה לראות את הדרשות של כבוד הרב בלי בעיות בבקשה תעסרי לי

היי יוסי שלום9,

דפדפן הוא התוכנה בעזרתה אתה גולש באינטרנט. ישנם שלושה דפדפנים נפוצים: אינטרנט אקספלורר, פיירפוקס וכרום. במידה ואתה משתמש במערכת ההפעלה ווינדוס ולא התקנת את אחד מהדפדפנים האחרים, ככל הנראה אתה משתמש בדפדפן האינטרנט אקספלורר. קוקיז הינם קבצים הנשמרים באופן אוטומטי על המחשב בכדי לשפר את מהירות הגלישה שלך. על מנת למחוק קבצים אלו עליך לגשת בשורת המשימות ל: כלים - > אפשרויות אינטרנט -> מחיקת קוקיז. המשך גלישה מהנה, מירית בזק בינלאומי

תודה רבה! והרשי לי להתנצל מירית

התפרצתי עליך בחוסר כבוד וזה לא הגיע לך עד עכשיו עשית בשבילי מעל ומעבר ונעל כך אני אוהב אותך/tapuzforum/images/Emo140.gif הייתי בלחץ כי אמא שלי ילדה לי אח נוסף

תודה רבה! והרשי לי להתנצל מירית

התפרצתי עליך בחוסר כבוד וזה לא הגיע לך עד עכשיו עשית בשבילי מעל ומעבר ונעל כך אני אוהב אותך/tapuzforum/images/Emo140.gif הייתי בלחץ כי אמא שלי ילדה לי אח נוסף

למעלה