מילה טובה למפגיני קפלן על התמיכה במשפחות החטופים

איציק5111

Well-known member
לא פשוט להיות ליד משפחות החטופים בכיכר החטופים , אתה עובר שם ורואה את העם שלך מתחנן לחזרת החטופים ושומע סיפורים.

לא כל אחד יכול לעמוד בכאב לב הזה, אפשר לקבל שם התקפת לב, צריך להיות איש חזק לעמוד לצידם לשמוע את הסיפורים ולא ליפול.

מפגיני קפלן עושים את זה באומץ ואם לא הם המשפחות היו נשארות לבד בודדות אז טוב שיש מי שעוטף אותם.

ואני יודע כמו בכל קבוצה או מגזר יש גם זבל, ויש גם ממפגיני קפלן שמנצלים מצוקה לטובת הון פוליטי , ויש גם פוליטיקאים מגעילים כמו לזימי שמנצלת מצוקה לגרוף הון פוליטי.

אבל יש גם אנשים מאוד טובים בין מפגיני קפלן.

אז בכל מגזר תנסו למצוא את הטוב ובכל מגזר יהודי יש טוב

marabo

Well-known member
לא פשוט להיות ליד משפחות החטופים בכיכר החטופים , אתה עובר שם ורואה את העם שלך מתחנן לחזרת החטופים ושומע סיפורים.

לא כל אחד יכול לעמוד בכאב לב הזה, אפשר לקבל שם התקפת לב, צריך להיות איש חזק לעמוד לצידם לשמוע את הסיפורים ולא ליפול.

מפגיני קפלן עושים את זה באומץ ואם לא הם המשפחות היו נשארות לבד בודדות אז טוב שיש מי שעוטף אותם.

ואני יודע כמו בכל קבוצה או מגזר יש גם זבל, ויש גם ממפגיני קפלן שמנצלים מצוקה לטובת הון פוליטי , ויש גם פוליטיקאים מגעילים כמו לזימי שמנצלת מצוקה לגרוף הון פוליטי.

אבל יש גם אנשים מאוד טובים בין מפגיני קפלן.

אז בכל מגזר תנסו למצוא את הטוב ובכל מגזר יהודי יש טוב
שום מילה טובה לכנופיות קפלן
הם מנצלים ניצול ציני את משפחות החטופים לקידום אג'נדות הרלביות שלהם

איציק5111

Well-known member
שום מילה טובה לכנופיות קפלן
הם מנצלים ניצול ציני את משפחות החטופים לקידום אג'נדות הרלביות שלהם
לא כולם....

והנה אתה עוד דוגמא. אז אני מוסיף גם את החרדים.

מי שיש לו אנטי נגד חרדים אני מציע לו ללכת להכיר.

העם שלנו חייב ריפוי .

מארבו היית בכיכר החטופים בת"א ? מפגיני קפלן גם שם, ראית אותם? אתה תלך לשם ירדו לך דמעות בעיניים, אפילו אל תיכנס רק תעבור ליד ותראה אותם ותשמע את הרמקולים, כל פעם שאני רק עובר שם אני מתרסק

marabo

Well-known member
ל200 אלך מפגינים שיוצאים לרחובות ודורשים לשחרר את החטופים
יש קידום עמדה פוליטית?

איזו עמדה?
ממי הם דורשים את זה? מסינואר?
הם רק מקשים את עמדותיו
הם האחרונים שעוזרים לשחרור החטופים
הם אנשים נאלחים שמנצלים ניצול ציני אומללות של משפחות החטופים לקידום הרלביות החולנית שלהם.
לא כולם....

והנה אתה עוד דוגמא. אז אני מוסיף גם את החרדים.

מי שיש לו אנטי נגד חרדים אני מציע לו ללכת להכיר.

העם שלנו חייב ריפוי .

מארבו היית בכיכר החטופים בת"א ? מפגיני קפלן גם שם, ראית אותם? אתה תלך לשם ירדו לך דמעות בעיניים, אפילו אל תיכנס רק תעבור ליד ותראה אותם ותשמע את הרמקולים, כל פעם שאני רק עובר שם אני מתרסק
אמרתי כאן לא פעם, אין לי גרם של אמון באנשי קפלן.
לא אלך איתם אפילו למבצע סיוע לקשישות לחצות כביש.
אני לא יודע מי הקשישה ומה האינטרס שלהם.

jackie111

Well-known member
המפגינים לשחרור החטופים נקראים בלעג על ידי
שרים בממשלה, חברי כנסת וטוקבקיסטים בתפוז
"כנופיית קפלן".

Harrington

Well-known member
מנהל
"כנופיית קפלן".
לא, דווקא לא. כך מכונים (ובצדק רב) אותם מפגיני קפלן שמנצלים את משפחות החטופים והטרגדיה שלהם לקידום עמדתם הפוליטית. משהו אחר לחלוטין וחבל שאתה מערבב.

jackie111

Well-known member
לא, דווקא לא. כך מכונים (ובצדק רב) אותם מפגיני קפלן שמנצלים את משפחות החטופים והטרגדיה שלהם לקידום עמדתם הפוליטית. משהו אחר לחלוטין וחבל שאתה מערבב.
יש קידום עמדה פוליטית?

איזו עמדה?

marabo

Well-known member
יש קידום עמדה פוליטית?

איזו עמדה?
הם רק מקשים את עמדותיו
הם אנשים נאלחים שמנצלים ניצול ציני אומללות של משפחות החטופים לקידום הרלביות החולנית שלהם.

איציק5111

Well-known member
הם רק מקשים את עמדותיו
משפחות החטופים ואגב גם חיילי צהל מבחינתי לא ניתן לשפוט אותם, אי אפשר להתווכח איתם, אי אפשר לריב איתם.

Harrington

Well-known member
מנהל
יש קידום עמדה פוליטית?

איזו עמדה?
א. בהחלט יכול להיות, אם כי אני בדעה שלא ושרובם או למצער חלק גדול מהם הם תמימים שפשוט הולכו שולל.

ב. בדברי למעלה לא התייחסתי כלל ל״200 אלף מפגינים״, אלא לקבוצת הקפלניסטים הידועה (והקטנה יחסית, על אף שאם תצפה בערוצים הממסדיים זה יוגדר כאילו כל המדינה נמצאת שם :)).

איציק5111

Well-known member
יש ויש אל תכלילו. יש בינהם גם אנשים טובים.

אני מציע לכם כזה דבר...

מי שיש לו אנטי למפגיני קפלן לכו תעמדו לצידם ותיראו בעצמכם

מי שיש לו אנטי נגד יהודי יו"ש לכו תעמדו תהיו איתם ותיראו בעצמכם.

יש מחלוקות פוליטיות וים דיעות וטוב, אבל תורידו את מפלס הכעס.

Harrington

Well-known member
מנהל
יש ויש אל תכלילו. יש בינהם גם אנשים טובים.
אין הכי נמי.יכול להיות שמדובר בגדולי צדיקי ישראל לכל הדורות. אבל בעניין הזה שדיברתי עליו מדובר בחבורת אנשים נאלחים ובזויים שכל עניינם הוא פוליטי (הפלת שלטון המחנה הלאומי).
אני מציע לכם כזה דבר...

מי שיש לו אנטי למפגיני קפלן לכו תעמדו לצידם ותיראו בעצמכם

מי שיש לו אנטי נגד יהודי יו"ש לכו תעמדו תהיו איתם ותיראו בעצמכם.

יש מחלוקות פוליטיות וים דיעות וטוב, אבל תורידו את מפלס הכעס.
זאת בוודאי עצה טובה ללמוד אוכלוסיה שאתה מבקש לתקוף. הבעתי כאן עמדה זו פעמים רבות, כאשר למשל ההתקפות על המגזר החרדי נובעות רובן ככולן מתוך בורות גרידא ואי-הכרת המגזר (והעובדות).

אבל אני כלל לא דן בשאלה אם מדובר באנשים טובים או לא. זה לא מקומי לקבוע לכתחילה. אני דן בשאלה מה מטרת הפעילות שלהם שם וזו, מה לעשות, לא קידום ענין החטופים ולא בטיח.

מפלס כעס? אין בקרבי שום כעס כך שאני לא יכול להוריד מפלס בענין (אלא אם תרצה שאיכנס למינוס ;-)), צר לי.

איציק5111

Well-known member
אין הכי נמי.יכול להיות שמדובר בגדולי צדיקי ישראל לכל הדורות. אבל בעניין הזה שדיברתי עליו מדובר בחבורת אנשים נאלחים ובזויים שכל עניינם הוא פוליטי (הפלת שלטון המחנה הלאומי).

זאת בוודאי עצה טובה ללמוד אוכלוסיה שאתה מבקש לתקוף. הבעתי כאן עמדה זו פעמים רבות, כאשר למשל ההתקפות על המגזר החרדי נובעות רובן ככולן מתוך בורות גרידא ואי-הכרת המגזר (והעובדות).

אבל אני כלל לא דן בשאלה אם מדובר באנשים טובים או לא. זה לא מקומי לקבוע לכתחילה. אני דן בשאלה מה מטרת הפעילות שלהם שם וזו, מה לעשות, לא קידום ענין החטופים ולא בטיח.

מפלס כעס? אין בקרבי שום כעס כך שאני לא יכול להוריד מפלס בענין (אלא אם תרצה שאיכנס למינוס ;-)), צר לי.
אז יש ויש, יש כאלה שם שהפעילות שלה בזוייה ויש כאלה שם עם פעילות טובה וטהורה.

איציק5111

Well-known member
"כנופיית קפלן".
גם אני בין החוטאים, והיה כמה פעמים שגיניתי את מפגיני קפלן פה.

אבל מקודם עברתי בכיכר החטופים....וזה קורע לב ואני לא הייתי מסוגל לעמוד לצידם כי הייתי מתמוטט,בטלויזיה שמדברים על החטופים אני מעביר ערוץ.

ותאר לך שכולם היו כמוני? הם היו נשארים לבד.

אגב עמדתי שם ואמרתי יו ואם יחסמו את הכביש....אמרתי לעצמי אני ישב בשקט כמו ילד טוב ואפילו אתמוך בהם..

ושוב יש בין מפגיני קפלן גם אנשים רעים כמו בכל קבוצה גדולה של אנשים.

אבל יש שם אנשים טובים שמחבקים עוטפים את משפחות החטופים וצריך להגיד להם תודה על זה

למעלה