מטריקס -

Master Boo

New member
מטריקס -

נכון יש את הקטע שמורפיוס אומר שניו צריך להתרגל לעולם - כי הוא לא השתמש בעיניים שלו עד עכשיו או משהו כזה ?... נכון ... אז איך לפני זה מראים אותו נאבק עם העכביש הענק שמנתק אותו מהשקע ?

IC4

New member
יש לזה הסבר לא מסובך

שתי דקות של להתעורר מהמטריקס ולנסות להבין מה לעזאזל קורה ואיפה אתה נמצא לא נקרא להשתמש בעיניים שלך כל החיים אגב גם השרירים שלו מנוונים כי הוא לא השתמש בהם מעולם בכל מקרה בוא ניצור דוגמא: רודף אחריך רוצח, אתה רץ כדי לברוח אתה מרגיש רק בהלה ופחד אתה לא מרגיש עייפות למרות שאתה רץ הכי מהר שאתה יכול כדי לנוס על חייך (עד שבסופו של דבר תגיע למצב של תשישות אבל זה כבר משהו אחר)

Chot

New member
פייט אור פלייט!

חוצמזה, מתי הוא נלחם עם עכביש? ההוא פשוט ניתק אותו מהשקעים שלו

Master Boo

New member
אפשר לראות

איך הוא שם את הידיים שלו על העכביש ומנסה להשתחרר בכוח

Master Boo

New member
אבל

אחרי שהוא לא הזיז אף שריר בגוף שלו במשך 30 ומשהו שנה, סתם ככה להתעורר להתחיל להאבק במשהו - פשוט לא נראה לי הגיוני ...

IC4

New member
גם לזה יש לי הסבר מפוקפק ביותר

הוא הרי מכיר את הרעיון של תנועה והשרירים שלו עדיין פועלים והמוח שלו יודע איך לפעול ואיך הוא אמור להגיד לגוף לפעול (בדיוק כמו שהוא אומר לגוף שלו במטריקס בעל אותן התחושות לפעול) אתה צודק שזה קצת מוזר שרק אחר כך הם תוקעים בניאו את כל המחטים האלה אבל מה לעשות חוץ מזה זה לא עד כדי כך מנוון הרי ידוע שאנשים זזים כשהם ישנים וגם בסרט כשמראים את התינוק בהרצאה של מורפיוס על liquifying the deads to feed the babies אז התינוק אם איני טועה זז

Chot

New member
כן כן הוא זולל ויונק

ונכון נכון, הוא חשב שהוא זז כל החיים שלו, אז זה לא אמור להיות שונה ב"מציאות", רק קצת חורק, או חלוד

RedStorm

New member
אבל מי אמר:)

מי אמר שבעולם יש לנו בכלל גוף? אולי בישביל לא להסתכן שכמה מאיתנו יצליחו להתעורר.... הורידו לנו את הגוף...ואנחנו רק ראש... זה ממש באסה להתעורר ולגלות שאתה רק ראש...ואתה לא יכול לזוז ולחזור חזרה למאטריקס...ואתה רואה ג´לי אדום כל החיים שלך

dor_ian

New member
חייב להיות גוף

בגלל שהרי מפיקים ממנו אנרגית חום זה באמת בעסה להיות רק ראש תחשוב שכל יומלדת קונים לך כובע!

למעלה