מחפש לקנות את הספר Eclipse מאחד מכם..

מחפש לקנות את הספר Eclipse מאחד מכם..

אחרי שקראתי את הספר הראשון והשני, יצאתי לחיפושים אחר השלישי, ולא מצאתי... רכשתי כבר את הרביעי. אם מישהו מאזור המרכז מעוניין למכור את הספר שלו (Eclipse) במחיר סביר, אני אשמח אם יצור איתי קשר דרך האימייל שלי - [email protected] כמובן שרצוי שהספר יהיה במצב טוב, כל פגם מוריד מהערך. אבל פה אני סומך על האמינות שלכם. אני מאוד רציני בעניין והייתי שמח לקבל אימייל מאחד מכם בזמן הקרוב! *נכתב בלשון זכר אך מתיחס לשני המינים (כמובן, הרי יש פה רוב בנות מכריע, לא? P=).

Fake Reflection

New member
../images/Emo79.gif חח לא נראלי שמישהו יסכים למכור את הספר

אין מצב שאין בסטימצקי את אקליפס O: בהצלחה

svetlight

New member
עצה

אין לי את הספרים לצערי ולא היה לי גם ממש כוח לקנות אני פשוט הורדתי אותם (את כל הארבע) וקראתי אותם במחשב.. זה ממש נוח.. P=

Fake Reflection

New member
../images/Emo79.gif אסור לדבר על הורדות לא חוקיות בתפוז.

ובשבילי זה -ממש- לא נוח (יצא לי הראש בגלל 5 פרקים ראשונים שקראתי) בגלל זה קניתי.

Shai C

New member
אני בספק אם יימכרו לך...

מספר אפשרויות- *תנסה בסיפריית ביתספר\עירונית *תנסה להזמין מאמאזון- www.amazon.com *אתר של דיאנה1, ספרייה וירטואלית, אולי ישאילו לך- http://www.mysifriya.com/ מקווה שעזרתי!

עצה

ניר תראה, כמו שכבר אמרו, אני בהחלט בספק אם מישהו שכבר מצא וקנה את הספר ירצה למכור אותו. אני ממליצה בחום להזמין מסטימצקי. אני גרה בירושלים ויש פה בערך מאה אלף סניפים של סטימצקי, ואפשר להזמין מכולם ללא שום התחייבות. מתישהו בטוח יגיע לאחד הסניפים. אין לי מושג איפה אתה גר, אבל אני בהחלט ממליצה להתקשר ל 5-6 סניפים הכי קרובים אלייך. בהצלחה!!

Shai C

New member
../images/Emo45.gifבכללי לך למרכז העיר(ירושלים)

יש שם 3 סטימצקי וכל פעם שביקרתי שם היה הרים של הסאגה..

קודם כל תודה על הרבה תגובות מהירות

אני גר באזור המרכז, וכן, ביקרתי בערך ב10 סניפים של סטימצקי וצומת ספרים, ובכולם קיבלתי את אותה התשובה - יש בעיה עם הוצאת הספרים בחו"ל, אי אפשר לדעת מתי יגיעו עוד עותקים מהספר. כן, לקחתי מספרי טלפון של כל סניף וסניף. קראתי (גמרתי) את הספר הראשון והשני לפני כחודש, ומאז אני במסע חיפושים אינטנסיבי אחר הספר השלישי (השגתי כבר את הרביעי). אני מנסה בכמה דרכים לקנות את הספר כמו ששמתם לב (יד ראשונה, שנייה, לא משנה - העיקר להחזיק אותו!!!), ואולי, רק אולי מישהו פה יסכים. בשבילי זה לא בזבוז זמן לנסות - גם אם הסיכוי קלוש. אני אמשיך לנסות, לא מתכוון לוותר. תודה לכם! =]

Sacred Lie

New member
נכון.

גם לי אמרו בסטימצקי את אותו דבר. אין מה לעשות הם אמרו לי שבינואר רק יגיע, וגם זה לא בטוח בכלל. נראה לי שיש את אקליפס בנתניה בגנדן .[סטימצקי] Don't give up
ואתה מוזמן להצטרף לפורום בלי קשר, זה לא רק למי שקרא את כל הספרים

למעלה