מחירי כרטיסים להופעה של אור הירח

yellow cheese

New member
דתיים מרוב שמחה נראים מסוממים

ואני מעדיפה משמחה להראות מסוממת:) הדת זה סם. סם חיובי.

yellow cheese

New member
בתחילה גם אני הגבתי בהלם

אבל מדובר בהופעה ענקית, עם אורחים, עם השקעה מאד גדולה. מדובר על פער של 30-40 ש״ח ממחיר הופעה רגילה... שווה להשקיע את הסכום הזה!

yellow cheese

New member
בתחילה גם אני הגבתי בהלם

אבל מדובר בהופעה ענקית, עם אורחים, עם השקעה מאד גדולה. מדובר על פער של 30-40 ש״ח ממחיר הופעה רגילה... שווה להשקיע את הסכום הזה!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הרגת אותי

ליאורנר

New member
אאאאאאאממממממממ......

אני רק נזכר עכשיו בנאום שלו לפני 'אלימות' בערד 94 'יש הרבה ילדים בגילכם ובגילי שלא יכלו לבוא היום לערד בגלל 2 הורים מטומטמים....' אז עכשיו יש הרבה ילדים שלא יכולים לבוא להופעה בגלל המחיר, אבל זה כבר לא מעניין את אביב מי בא ומי לא בא, מעניין אותו רק המזומנים שהוא מקבל בסוף ההופעה

ליאורנר

New member
הוא התבגר, הוא התבגר...

בגיל הזה חייבים לחשוב רק על כסף, על העתיד, על הנכדים, על אוניברסיטה לדילן

159 ש"ח? ועוד יש חסות של סיאט

אביב כבר אירח את סטיבן בעשור לשלישי, למכתב. בעשור למכתב היו עוד אורחים עד כמה שזכור לי. וגם הופעות חימום. וגם בהאנגר. באופן אישי אחרי ההופעה בהאגר 3 בדצמבר האחרון, שכתבתי את דעתי עליה כאן, אני לא רואה את עצמי פוקד הופעה בזמן הקרוב. גם אם זה עשור שני למכתב

Gal15il

New member
במחיר הההופעה תקבלו גם דיסק נדיר של אביב

עם הקלטה (באיכות טובה) של הופעה מ1993. משנה את הדיבור?

ליאורנר

New member
לא משנה כלום....

ההורים לא יכולים להביא לילדה כסף להופעה אז דיסק ישכנע אותם לתת? שאין כסף אז אין כסף ואם היה כסף אז היו באים גם בלי הדיסק היה צריך להוריד את מחיר ההופעה ולמכור את הדיסק למי שרוצה, ככה כולם היו מרווחים ולא רק העשירים

אני חייבת להגיד

שב"ה יש את המבצע של סיאט! אחרת לא הייתי קונה, למרות הדיסק... אבל בכל זאת יש שינוי ניכר אם אומרים שזה כולל הדיסק. BTW, יש לנו איזה שיר או שניים מההופעה האחרונה ברוקסן בלייב לא? שלא נדבר עלייך ליאורנר שנראה לי אתה הבאת לאביב עותק להפיץ P:

מה לעשות...

הכל עולה בארץ הזאת
אין הנחות בכוכבים או משהו? בכל אופן, בחיים לא זכיתי במשהו. לא בהגרלה, לא בכלום. לפני כמה ימים הודיעו לי שזכיתי בכרטיס להופעה ב90 שקל
מה אני אגיד, הגיע הזמן!

למעלה