מחירי כרטיסים להופעה של אור הירח

מחירי כרטיסים להופעה של אור הירח

שלום לכם חברי הפורום ראיתם כמה לה כרטיס להופעה 25 ליוני בהנאגר בתל אביב 159 שקל זה ממש בזיון ועשיקה כול כך יקר מה כמה הוא רצה להרוויח רק לעשירים מגיע לראות הופעה ההיתי בהופעה ברידניג 3 לפני כמה חודשים וכרטיס עלה 1 שקל שזה בהחלט הגיוני אבל 159 זה ממש מוגזם מי בכלל צריך את כול הורחים משינה נינט ושלום חנוך ממש ביזבוז ויקר חבריה אל תתנו יד למחירים כאלה יקרים ומי שקונה הא סתם פראייר שמשלם כול כך הרבה ממש בושהההההההההההההההההההההה

diaz10

New member
כנראה שאת לא מספיק מעריכה את אביב גפן.

לדעתי מה שאביב נותן בהופעות שלו,(שבשבילי זה חופש מהמדינה המגעילה הזאת) שווה יותר מ 159 שקל.

תשובה לחוצפנית

מדינה מגעילה ????? בושה לך את יכולה לחיות בארץ אחרת ותראי כמה טוב בארץ אף אחד לא מחזק אותך בכח בארץ הנפלאה שלנו תתבישי לך דבר שני 159 שקל לכרטיס זה המון הוא אביב ירוויח יפה גם אם כרטיס יעלה 100 שח סתם עשיקההההה ואני אחד שהלכתי להמון הופיות שלו 15 שנה בערך אבל 160 שקל זה גניבההההה

בקשר למחירי הכרטיסים

שמחתי מאוד לראות שהיתה תגובות רבות למחיר המופקע חבריייההה לא לקנות כרטיסים ככה נלמד את כול העשקנים [אביב יהודים בקיסירה ועוד ] שאנחנו לא קוטפים את הכסף מהעצים חרםםםםםםםםםםםםם לא לקנות כרטיסים ומי שקונה פשוט פרייאררררר

Gal15il

New member
אני הכי אוהב את אביב שאני יכול לדמיין

ואני אשלם גם 250 אם צריך להופעה כזאת. אבל סליחה, זאת הגזמה פרועה. 120/130 - זה המקסימום שצריך לקחת על דבר כזה.

עמית13292

New member
אפשר לחשוב מה הוא נותן בהופעה שלו...

אפקטים מיוחדים? זיקוקים? יורד לבמה מכדור פורח? אפילו אנרגיה אין לו על הבמה... אני אבוא להופעה אבל המחיר הזה הוא חרפה ותאוות בצע דוחה! "חופש מהמדינה המגעילה הזאת"? אפשר לחשוב כמה הוא כבר מופיע בארץ.וכשהוא מופיע מה קורה? אם מישהו לא מעריך מישהו נכון זה אביב את הקהל שלו. שייקלוט שרוב הקהל שלו זה קהל צעיר מאיפה הם ישלמו על זה?!? מהדיסקים שהם מכרו בארומה או מהחלטורות בכוכב נולד?

תשובה לעמית

אהבתי את התגובה שלך שתבין אני מאוד אהב ללכת להפעות של אביב גפן אני כבר בן 35 אני הולך להופעות עוד מגיל צעיר מאוד אבל 159 שקל להופעה זה גניבה חברייההה לא לקנות כרטיסים זה בושה ועשיקהההההההההה

בר דותן

New member
המחירים באמת

לעשירים בלבד.. רובנו לא יכלים לעמוד בתקציב כזה... לומרות שזאת הולכת להיות הופעה ממש טובה.. צודק בקשר לכל מילה שאמרתה ..

אוי איזה היסחפות!!

אני לא אכנס לפולטיקה ביום יפה כזה, אבל אני לא רואה מה כל כך מגעיל במדינה הזאת שאביב מחלץ אותנו מהבוציות שלה... בכל אופן, מחיר מופקע ברמות, אני לא יכולה כל כך להרשות לעצמי את זה, אני לא יודעת כבר אם אבוא... הוא לא מקים לתחייה את פרדי מרקורי, הוא כולה נותן הופעה שאחרי זה הוא עושה לעצמו V של 'הנה האכלתי את המעריצים בכפית של גרבר, עכשיו אפשר לשכוח מהם לתקופה מסויימת'...

אני מודה שזה מכשול רציני בשבילי

אני מודה שזה מכשול רציני בשבילי כרגע מלנסות להגיע כבן אדם שמשכיר דירה עם כל התוספות הכספיות שכך זה לא קל . אני מודה שכרגע זה המכשול/קושי הראשי שלי ביכולת להגיע

בר דותן

New member
שמע...

אני בטוח שלכולם חשוב שאתה תגיע .. , ואני מאמין שבסופו של דבר כולם יגיעו .. לומרות המחירים המוגזמים מאוד.. זאת באמת הגזמה יוצאת דופן .. ולא רק אביב הגזים .. גם היהודים לוקחים 250 ש"ח להופעה בקיסריה.. אפרת גוש לוקחת פיתאום 150 ש"ח להופעה .. מה קרה לתרבות ההופעות בארץ ? למה נהיה כל כך יקר ?

אני מוחמא לשמוע../images/Emo140.gif

שלכולם.. חשוב... שאני.... אפרת גוש 150 שקל?..מוגזם כמה שירים כבר יש לה מ3 אלבומים? אני לא יודע הם לוקחים ולוקחים (חלקם) רק מנצלים את הרצון שלנו להנות מההופעות בלי לחשוב שחלקנו לא עשירים גדולים או צריכים את הכסף לצרכים אחרים של חיינו זה באמת קצת קשה לי האמת. . אני עובד מעט בשל נכות רפואית שיש לי וגם מרוויח מעט זו האמת לא קל לי בתחום. ..ניראה אולי

yellow cheese

New member
בתחילה גם אני הגבתי בהלם

אבל מדובר בהופעה ענקית, עם אורחים, עם השקעה מאד גדולה. מדובר על פער של 30-40 ש״ח ממחיר הופעה רגילה... שווה להשקיע את הסכום הזה!

עמית13292

New member
שאלה..

במה ההופעה הזאת שונה מהופעות ענקיות אחרות שהיו בשנים האחרונות? אז לא היו אורחים? היו...היה שלום חנוך,ברי סחרוף,אסף אמדורסקי,רובין גיב (!!!),נינט ועוד כמה שבטוח שכחתי. מה ההשקעה הגדולה? זאת פעם ראשונה שהוא עושה עשור? ואיזה השקעה? הוא הולך להגיע לבמה בירידה מכדור דיסקו שיוצא מהתקרה? זאת הפקה כולה של אביב גפן לא מייקל ג'קסון אין איזה אפקטים מיוחדים. ומילא הייתי חושב שאנחנו הולכים לקבל איזו הופעה אדירה אבל אני יודע שאביב יהיה כמו גוויה חסרת אנרגיות על הבמה. המחיר הזה הוא פשוט בדיחה. ועצוב מאוד שאנשים לא יוכלו ולא ירצו להגיע להופעה הזאת רק בגלל המחיר. (שלא תחשבי שאני מתעצבן עליך חלילה פשוט מרתיח אותי התאוות בצע הזאת של הסטאר הגדול אביב גפן.)

yellow cheese

New member
בעבר גם המחירים של כל דבר היו

זולים יותר. החל מהשכרת אולם המופע ועד התשלום לסאונדמן. אני לא מצדיקה את המחיר, להיפך! אני לא שוחה בכסף וכן, גם בשבילי האקסטרה עלות הזו מציקה- אבל אני לא יכולה להרשות לעצמי לפספס את זה. הפער הזה בין העלות של הזאפה הרגילה להאנגר בהופעה ענקית מסתדר לי בתפיסה...ומשינה גם:)

yellow cheese

New member
בעבר גם המחירים של כל דבר היו

זולים יותר. החל מהשכרת אולם המופע ועד התשלום לסאונדמן. אני לא מצדיקה את המחיר, להיפך! אני לא שוחה בכסף וכן, גם בשבילי האקסטרה עלות הזו מציקה- אבל אני לא יכולה להרשות לעצמי לפספס את זה. הפער הזה בין העלות של הזאפה הרגילה להאנגר בהופעה ענקית מסתדר לי בתפיסה...ומשינה גם:)

yellow cheese

New member
דתיים מרוב שמחה נראים מסוממים

ואני מעדיפה משמחה להראות מסוממת:) הדת זה סם. סם חיובי.

yellow cheese

New member

yellow cheese

New member

למעלה