מזל-טוב לפורום הנחמד שלכם

freddi

New member
מזל-טוב לפורום הנחמד שלכם

ואם מותר לי לשתף אותכם: לא מזמן התעדכנתי ברשת, שלוקס עומד מאחורי שיטה שאמורה להעביר את הצלולויד בבתי-הקולנוע מן העולם. הראיון הוא להפסיק את השימוש במקרני הפילם, ולעבור למדיה דיגיטלית והקרנה באמצאות מקרןDLP מדיה זו אמורה לחסוך טונות של פילם, הובלה ולוגיסטיקה. התמונה אמורה להיות יותר חדה ותמיד "חדשה"- ללא שריטות וכדומה. <<<<< Shrek, Jurassic Park III and Ocean’s Eleven are just a few of the dozens of major hits that have been digitally screened to date. And with the May 2002 release of Star Wars Episode II: Attack of the Clones–the first all-digital live action feature, shot without a single roll of film– the digital revolution has arrived to stay. >>>>> ובכן בשבוע שעבר הזדמן לי לבקר בקולנוע כזה בביקורי באירופה. הקולנוע הוא UCI במגדל המילניום בוינה. לקולנוע 21 אולמות, ואחד מהם בעל הקרנה דיגיטלית על מסך של 260מ"ר. הסרט בו צפיתי היה כצפוי מלחמת הכוכבים, אותו ראיתי שבוע לפני כן בירושלים. ואכן הלכתי לקולנוע כדי לחוות את ההקרנה הדיגיטלית. אני יכול להגיד שהתמונה הייתה מדהימה: חדה כתער, בלי שום לכלוך, למרות שהייתה ענקית. והצבעים היו טבעיים להפליא. הבעיה היחידה הייתה רמת השחור: בסצינות חשוכות המסך הייה בהיר מדי, והיה קשה לזהות פריטים. לכל מי שמזדמן לבקר בחו"ל, שווה לחפש את אחד מ-40 בתי-הקולנוע הקיימים עד היום בעולם. לכל המעונין לראות את העתיד היום, המלצה חמה מפרדי

למעלה