מזל טובבבבבבבבבב

lonly_girl

New member
מזל טובבבבבבבבבב

היי מזל טוב על הפורום החדש .. יש לי מירקים למינהם ... מאד דוג ואחד שבנו עבורי .. אבל נישארה לי שאלה אפשר להתחבר עם מירק לצאט של תפוז ?? אם כן אשמח לקבל הסבר מפורט איך עושים זאת כי אני לא מבינה גדולה במירקים תודה

W0lf

New member
אפשר אך דרושה סיסמא

אפשר להכנס לסרבר של טפוז אך נחוצה סיסמא! אני לא מציע להשתמש ב paccket sniffer כמו ש tbh הציע זה לא חוקי ו אם יתפסו אותכם חבל (ישעו אתכם מהאינטרנט). לאופרים של טפוז יש את הסיסמא ל כניסה ולהם יש את הגישה לכניסה לסרבר אם תרצי לדעת מה זה אופר תשאלי. מקווה שעזרתי, וולף

lonly_girl

New member
וולף ../images/Emo20.gif

כן עזרת
) אני פשוט כ"כ רגילה לגלוש דרך המירק שקשה לי לגלוש בלי מירק וכן אני יודעת מה זה אופר אבל מי יתן לי להיות אחת כזו ???? אני ממש לא נהנת מצאטים דרך הג´אוה .. תודה לך

א,אסור לגלוש בתפוז בצ´אט עם המירק

ב, כדאי להיות אופר צריך רמה גבוהה בקשר למירק ולסרבר ולהבין איך כל העניין עובד ג, לא נותנים גם לכאלה שמבינים ד,צריך לדעת הכל על מירק זאת אומרת מפקודות פשוטות עד כתיבת מירק זאת אומרת סקריפט ה, אם זה קשה לך לגלוש בג´אווה תגלשי בשרתים שהם מירק 100% ולא בשרתים אשר מספקים את חברי וקהילת האתר ולסיום תהנו ואם בשרתי מירק עסקינן יש : irc.dal.net irc.actcom.co.il irc.nonstop.net.il irc.ivrit.co.il irc.inter.net.il תהנו האלה הרשתות הגדולות יחסית בארץ הזאת.

havlaz

New member
יש לי פשוט אובססיה לדברים האלה

תיקון טעויות
irc.dal.net היא לא רשת ישראלית.. ו irc.inter.net.il זה שרת של efnet שרק נמצא בארץ, וגם היא לא רשת ישראלית irc.nonstop.net.il יפסיק בקרוב לפעול בגלל שנונסטופ מעיפה את מאקרון (הרשת הזאת) ממנה
לכן זה irc.macron.co.il עוד רשת שאני ממליץ (מעניין באמת למה) irc.bool.co.il

jolp1

New member
טעות בכתובת..

הכתובת של דאלנט הישראלי היא: irc.dal.net.il ולא כפי שנרשם בהודעה המקורית(irc.dal.net)

jolp1

New member
לא חושב כי הוא רשם במפורש-

"אלה הרשתות הגדולות יחסית בארץ הזאת". הוא כנראה התכוון לרשת הישראלית ושכח סיומת il.

Ga-Ga

New member
תקראי את זה

ברור שאפשר להיכנס לצ´אט של תפוז דרך המירק וככה גם לכל צ´אט.. הקוד הוא לא בעיה ובעצם אני חושב שחצי מהעולם יודע את הקוד של הצ´אט של תפוז אבל זאת לא הנקודה הנקודה היא למה? למה להיכנס דרך המירק? יש לך צ´אט מיוחד כדי שתיכנסי אז למה את צריכה? וגם עם תיכנסי רגיל אז את תתנתקי במהירות מהשרת ואני לא יתחיל להסביר למה. השיטה הכי טובה היא להיכנס דרך שרת פרוקסי וגם את זה אני לא יתחיל להסביר עכשיו קיצר לדעתי זה טמטום להיכנס דרך המירק ולהפריע לאנשים לצ´וטט.. מקווה שתביני ותפנימי..

havlaz

New member
מבחינה טכנית

אחד הדברים הכי פשוטים זה להכנס לתפוז עם מירק למה פרוקסים והכל? מה הבעיה להתחבר מאהאי פי שלך? זה כזה פשוט אבל אם תפוז לא רוצים, למה להכנס בכוח? מצאו סרבר שירצה לקבל אותכם כמו שאתם, ולא יכריח אותכם למשהו מסויים

למעלה