מזלטוב על הפורום!

• פותח הנושא yoo
  • פורסם בתאריך

yoo

New member
מזלטוב על הפורום!../images/Emo13.gif

אכן פרצ´ט הוא סופר מצויין וחכם! (למרות שאני רק קראתי את "צבע הכשף" שהיה נחמד מאוד)

Kodachi

New member
מוסיף את איחוליי

בהחלט לא ציפיתי לזה, ועוד באותו יום שאני קונה את Thief of Time! It´s a happy pratchett day! :D

DviRincewind

New member
אני מצפה לריוויו מפורט!

כשתסיים לקרוא! לא ספוילרי, אבל בכל זאת- שמעתי שהוא אחד מהטובים. בראיון, פראצ´ט אמר שהספר הזה נועד להשתיק את כל הילדים שחושבים שהם חכמים ואומרים לו שהוא התבלבל בזמנים ובעצם זה קרה לפני זה ולא כמו שהוא כתב. אם אני זוכר נכון, זה ספר בכיכובה של הנכדה של death, לא?

L e s t a t

New member
מזל"ט על הפורום!

ותודה לאלים שנפתח פורום משכזה, כבר חשבתי שאני הקורא היחיד והבודד של פראצ´ט ו... רגע, אל תלכו!

החוצה!!!

"כל הדרכים מובילות לאנק מורפרוק.." "למעשה.. כל הדרכים מובילות !!מחוץ!! לאנק מורפרוק!! :") מאגנה, חיוכים לכל, בע"מ

Kodachi

New member
אז הוא כתב את זה כתירוץ

לפאקים שנגרמו כתוצאה מזה שהוא עצלן מדי בשביל לשמור על עקביות טמפורלית? makes perfect sense to me. כן, סוזן מככבת, ואם יש פה משהו שכבר קרא באנגלית, אני צריך תמיכת "בדיחות שלא קלטתי", L-Space כבר מזמן לא מעדכנים את הAnnotations<sp> f שלהם. או שאולי אני לא שם לב. בקיצור השארתי את הספר בצבא ואין לי מה לקרוא בסוף שבוע :(

ברנן

New member
אכן מזל טוב

תמיד כיף לראות עוד מעריצי פראצ´ט כמוני עוד כמה ספרים כמו "בשורות טובות " יכולים רק לתרום לעולם.

למעלה