מזה חבר´ס מה קרה?

מזה חבר´ס מה קרה?

הפורום לא מתפקד כבר יומיים מה קרה? איפה החידושים? איפה השאלות של אנשים כמו oren וlsd-j אני דורש להתעוררר (:) ~~~ :))

סופשבוע, אנשים מתכוננים לשבת

גם אני נכנסתי רק כדי לראות שהכל בסדר
חוץ מזה, אני באמת מתפלאת על אורן. הוא כתב שאלה ולא נכנס כדי לקרוא את התשובות. אני מקווה שהכל בסדר איתו

דודי 10

New member
בקצרה >>>>

השבת הזו היא שבת ח-ז-ו-ן בשבת זו הקב"ה מראה לנו את בית המקדש השלישי כדי שנרצה ונבקש שיבנה במהרה רבי לוי יצחק מבארדיטשוב נתן לזה משל אבא קנה חליפה לבנו אך הבן לכלך וקרע אותה קנה האב חדשה וגם את זו קרע הבן קנה האב שלישית אך לא נתן לו אותה רק אמר לו : הנה החליפה שלך כשתשפר דרכך - תקבלה ! וכך מידי פעם האב מראה אותה לבנו כדי שישתדל לשפר דרכיו שיוכל לקבלה .. כך גם לנו בנה הקב"ה את בית המקדש השלישי "שעומד ומשוכלל למעלה" ומידי שנה בשבת חזון (שבת לפני החורבן של תשעה באב) - הוא מראה לנו את בית המקדש כדי שנבקש ממנו את הגאולה ואז נזכה לקבל את משיח צדקנו שיבנה מקדש במקומו ויקבץ נדחי ישראל אכ"יר יש שרואים את בית המקדש בשבת זו ויש שנשמתם רואה וזה משפיע עליהם (כמו הבת קול "אוי לבנים שגלו מעל שולחן אביהם" וכדומה , שמכרזת כל יום ומעוררת גם את מי שלא שומע , כי הנשמה שומעת) שבת שלום !

giingiit

New member
אני עסוקה בלהשאר בחיים מאהבת הבורא

אתה יודע איך נאמר - איך יודעים מתי בורא עולם אוהב אותך? כשהוא מתעסק איתך כל הזמן. אז הוא מאד מאד מאד אוהב אותי. מתעסק איתי כל הזמן. מאתמול אני מנסה להכין לשבת ומה לא קרה לי. בעצם אפשר לומר שלא עובר יום ללא שארגיש שמי אני ומה אני אל מול אהבת הבורא. לא עובר יום ללא יסורי אהבה (כנראה שנאי צריכה הרבה עזרה לחתוך את הכבלים של חטאי העבר). מאתמול קורים לי דברים. אני נפצעת כל הזמן, נשברים דברים, פשוט אסון. וכאילו להכעיס, נשרפו לי קצוות האצבעות כך, שבקושי הצלחתי לסיים להכין את השבת. הרבה קרח ומים קרים הצילו את המצב. אני שמחה שיש לי כמה כבלים פחות משהיו לי אתמול. וכל זה בלי שעשיתי כלום מלבד להודות לו על כך שמתעסק איתי בכלל. אז לשמחתי הרבה השבת מוכנה מזה שעה לפחות, הכל כבר על הפלטה, האורות מכוונים, הסלטים מוכנים, הריחות משגעים ואני מרגישה את השבת מחייכת אלי מרחוק ורואה אותה הולכת ומתקרבת. אני מנפנפת לה לברכה לשלום עם קצות אצבעותי השרופות ומלאות השלפוחיות. וגם לכם אגיד שבת שלום. לא יודעת אם יצא לי להכנס עד לצאת השבת. למי מיכם שנכנס למנהגי אבלות במוצ"ש, מאלחת לכם שתזכו לבכות על ירושליים. שבת נפלאה לכולם בברכה תמנה

בת יפתח

New member
אני....

דווקא הוספתי לעצמי כמה כבלים ... נראה לי ... והכנתי לשבת אוכל סיני משגע ! שכבר מוכן על הפלטה ... שבת שלום !

למעלה