מועדון המפיות יוצא לדרך

מועדון המפיות יוצא לדרך

הרצת ניסוי תהיה בשבוע של ה-2 בנובמבר - אני אשלח מייל לכל אחת עם הכתובת למשלוח המעטפה ב-1 בנובמבר ותשתדלו לשלוח את המעטפות עד 4 בנובמבר. מזכירה: בכל מעטפה יש 10 מפיות - לפחות 2 דוגמאות (כלומר - מותר כמה מפיות אותו דבר כל עוד יש לפחות 2 מפיות שונות) לפי רצון השולחת - אין חובת תיאום עם המקבלת. אם ילך - תקבלו הוראות למשלוח הפיקדון.

../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif "תקנון" המועדון

כל חברי המועדון (גם בפוטנציה) - מבקשת שתקראו ואם יש הערות - תשרשרו פה

הסבר על פיקדון ושאלה

קודם שאלה - הקטע של לעבור למסרים - זה חלק מהחתימה שלך??? הסבר - אני אוספת פיקדון של עלות מעטפה אחת כולל משלוח (אני מניחה שמפית עולה בממוצע 50 אגורות כי לא קונים אותם אחת אחת ומשלוח 10 מפיות עולה 2.2 ש"ח אז 7.5 ש"ח זה עגול ויפה ומתאים) מכל אחת. אם מסיבה כל שהיא לא יוצא לך לשלוח בזמן (חולה לא עלינו או בחופש או כל דבר אחר) את מודיעה לי (מראש אם רק ניתן) ואני שולחת מעטפה במקומך והפיקדון משמש לשלם לי, ולכן את צריכה להפקיד אותו מחדש. לחלופין אם פתאום מישהיא לא שולחת את המעטפה שלה ולא מודיעה - מי שמקבלת ממנה כבר שלחה את המעטפה שלה ואז יוצא שיש מישהיא ששלחה ולא קיבלה - היא מודיעה לי ואני שולחת לה מעטפה על חשבון הפיקדון ומוציאה את השולחת שפיספסה מהמועדון (לפחות עד לקבלת הסבר מספק - ואני רכרוכית....) מספיק בורו - אם לא, אנא שאלי שאלות ספציפיות כי אחרת קשה לי לדעת מה להגיד!

tslil sabag

New member
אה אוקי הבנתי תודה..

וכן זה חלק מהחתימה.. מן הומור שרק אותי מצליח להצחיק

ענ2ת

New member
בקיצור- אם הבנתי נכון-צריך לשלוח

לך 7.5 ש"ח עם המשלוח הראשון של המפיות. הבנתי נכון?

למעלה