מה לצהריים היום אצלכם

מה לצהריים היום אצלכם../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

אצלי... גולאש הונגרי עם נטיפי בצק... הנה המתכון שלי : חומרים: 3 בצלים קצוצים 5 שיני שום חתוכים קטן 11/2 ק"ג בשר בקר חתוך לקוביות 1/4 כפית קימל מלח לפי הטעם 2 כפות פפריקה אדומה מעט פפריקה חריפה 2 עגבניות קצוצות 1 גמבה אדומה קצוצה 2 פפלים ירוקים רגילים או חריפים 2 כפות רסק עגבניות. 1/2 ק"ג תפוחי אדומה קלפים וחתוכים לקוביות 4 עלי דפנה 3-4 גרגירי פלפל אנגלי 10 כוס מים רתוחים 1 כף אבקת מרק עוף קורט סוכר 1/2 כפית פלפל שחור 1 כף פפריקת שמן מרוקאי מעורבבת במעט שמן בכוס, ונותנים לזה "לנוח" בצד עד שישקע... ומוסיפים רק את השמן האדום, לא את הפפריקה עצמה. אופן ההכנה: מטגנים במעט שמן את הבצלים הקצוצים עד הזהבה, מוסיפים את השום ומאדים. מוסיפים את השום והבשר ומטגנים למשך כ-10 דקות. מוסיפים את הפלפלים האדום והירוק ומאדים. מוסיפים את העגבניות, את רסק העגבניות, את המים הרתוחים, את המים, והתבלינים, ומערבבים. מביאים לרתיחה ומבשלים למשך כשעה וחצי על אש בינונית {לא מוסיפים את תפוחי האדמה עדיין} , טועמים ומתקנים תיבול. אחרי כשעה וחצי מוסיפים את תפוחי האדמה ומבשלים עד ריכוך סופי של התפ"א. מומלץ להגיש עם נטיפי בצק לפי המתכון הבא: 2 ביצים 1/4 כפית מלח 1/4 כוס קמח מערבבים את הביצים עם המלח והקמח בהדרגה, כמות קטנה של קמח בכל פעם. אח"כ מטפטפים בכפית מהתערובת, לתוך מים או מרק רותח, ומבשלים כמה דקות, ומסננים. מגישים עם הגולאש. טעים ומשביע.

מיכל אה

New member
פשטידת פירה ובשר

פירה או פירה משקיות בשר טחון בצל ושום ירקות מעורבים גבינה צהובה פירורי לחם אופן ההכנה : להכין פירה או טרי או משקית לאדות בצל שום להוסיף את הבשר הטחון ותבלינים לפי הטעם [ מלח פלפל אברת עוף תערובת פרובנסל ] להוסיף ירקות מעורבים עדינים [ אלו שחתוכים קטן לא גדולים ] אפשר ק' תירס או פיטריות במקום לשים בתחתית התבנית פירה שכבת בשר גבינ'צ פירה ופירורי לחם לא כתבתי כמויות כי תלוי בגודל כלי האפיה. אפשר גם להכין מנות אישיות. לתנור חום 180 עד שהשכבה למעלה חומה עדינה לאכול חם בתיאבון כמו שאתם מבינים אני אוהבת מתכונים מהירים

מתכון נפלא מיכל, אהבתי !!!!!!!!!!!!!

פירה משקיות... מזכיר לי את ימי הצבא... הילדים שלי חולים על זה. אני?... סתם נמנעת, מעדיפה את הטרי...

polegra

New member
יש רעיון לקינוח דיאטטי?

מוקפץ יש עוד מאתמול...יש מלאאאאאאאאאאא נראה מה נכין ליד...תלוי מה הפולני יפשיר...:) ונגמרו התותים...צריכה משהו טעים ודאטטי לקינוח טלי

רינת103

New member
אצלי לצהרים:

מרק חרירה קציצות ברוטב ואורז אההה,והכנתי את הקציצות טונה שילדים אוהבים שמיכל נתנה מתכון כאן אתמול,יצאו טעימים.

רינת103

New member
חחחחחחח,אני חדשה וכבר רוצים

לאמץ אותי,איזה כיף,את
,את נותנת הרגשה טובה וכיף.בטוח אני נשארת.

בגט כפרי טרי וקריספי

עם פסטרמה, עגבניה זיתים מריחת אריסה ומיונז או לגיוון במקום פסטרמה - נקניק סלמי

למעלה