מה הפרק הכי אהוב עליכם?

Tolan

New member
היו כל כך הרבה...

טוב, אני לא יכול לזכור את כולם כרגע, אבל הנה אחד הפרקים האהובים עליי - הפרק 2010, הוא אחד מהפרקים שלא עוסקים בעלילה הכללית, אלא פחות או יותר עומד בפני עצמו. השנה היא 2010, סאם נשואה, לטילק אין את העיגול במצח (!!!) וסטנור קינסי הוא הנשיא... ובכן, מסתבר ש10 שנים לפני בערך, Sg-1 פגשו גזע בשם האשן בעל טכנולוגיה עליונה בהרבה מזו של כדור הארץ, הגזע הזה עוזר להם לנצח את הגואולד ועכשיו הסטארגייט מתנהל בערך כמו מסוף בשדה תעופה. ג'ק באותו הזמן חי בבידוד ועדיין מתעקש שזו הייתה טעות להצטרף לברית האשן. הוא כמובן צודק. מסתבר שהאשן מעקרים את רוב כדור הארץ, במטרה להכחיד את המין האנושי ולהשתלט על כדור הארץ. הצוות מתאחד שוב ומחליט לשלוח הודעה אחורה בעבר באמצעות העקרון שנראה בפרק 1969. הם מצליחים לאחר קרב עקוב מדם לשלוח בחזרה ל1999 (אם אני לא טועה) את ההודעה לא ליסוע לעולם בו פגשו את האשן לראשונה. לפרק הזה היה פרק "המשך" שנקרא 2001 (גאוני) שבו Sg-1 פוגשים את האשן בשנית (או בעצם לראשונה?)

א ו נ י ל

New member
טוב הנה כמה תיקונים:

סאם היא זאתי שגילתה שבכך שה"אשן" מעניקים טיפול "רפואי" לבני אדם "טיפול רפואי" אשר עיקרו הוא אריכות החיים בכמה עשרות שנים,בכל אופן סמנתה לאחר שהיא גילתה שהחיסון בעצם גורם להשמדת הביציות אצל הבנות,היא פנתה לכל חברי SG-1,ואז הם תכננו איך להחזיר את ההודעה בזמן,בכל אופן אני זוכר שלסמנתה היתה גישה למחשבים של האשן ואיך שהוא היא הצליחה באמצעות הירח והכוכבים לגרום לאפשרות חד-פעמית לשלוח את המכתב לעבר,אז ג'ק אוניל סמנתה ושאר חברי היחידה לקחו דף ריק ורשמו בו לא להכנס לכוכב:"SDF2322"{לא משנה}אז הם לקחו את המכתב וחיברו אותו לחיץ של רובה ללחידת דגים ואז הם הלכו לשער,חייגו לכדור-הארץ וברגע שהם ניסו לשלוח את המכתב כולם נפצעו ומתו אבל שניה לפני מותו של א'וניל הוא ירה את החץ ובכך הוא בעתם הציל את כל העולם...

window of opportunity

הפרק הכי טוב בסידרה!!!!! גם העלילה היתה סוחפת, גם היה מצחיק... ג'ק במיוחד הרג אותי בכמה קטעים שם לדוגמא שהוא משחק גולף וחובט לתוך הסטארגייט ואז הגנרל צועק לו "Colonel O'neill - what the hell are you doing" ואז ג'ק מתעצבן כזה "in the middle of my backswing?" או שהוא רוכב על אופניים בבגדים צהובים כאלה במסדרונות שם... זה פרק הורס

Tolan

New member
The torments of Tantalus

אני מקווה שאייתתי את זה נכון... אם אני אמשיך לכתוב כל פרק גאוני שאני נזכר בו, תהיה פה רשימה של כל הפרקים בסידרה, אבל מילא... הפרק הוא מהעונה הראשונה, דניאל שעובר על קלטות של ניסויים שנעשו בסטארגייט בשנות ה40 מגלה שארנסט ליטלפילד, מדען וארוסה של קתרין, נשלח דרך השער לכתובת שנתגלתה בטעות וננטש בכוכב זר עד ימינו. הצוות נוסע לכוכב ומוצא את אותו ארנסט זקן ומטורף קצת (טוב, 50 שנים לבד) הפרק ממש יפה וקצת עצוב. ארנסט בעצם הגשים את חלומו של כל מדען ומצא על הכוכב את התגלית המדעית הכי חשובה של זמנו - מקום מפגש של מיני חייזרים, ושפה אוניברסלית שמורכבת מאטומים... אבל לא היה לו למי לספר.

pelegs

New member
ה-פרק הכי טוב של הסדרה, היה

(לא מפתיע) בעונתה השניה - הרי זה A matter of time ולמי שלא זוכר - הפרק עם החור השחור. פשוט פרק שעשוי ט-ו-ב. ובכלל, מה יותר משעשע מהקטעים ה--מ------מ------ש א----י-----ט-----י----י-----ם ב----ג-----ל-----ל ה------ח-------ו-----ר ה------ש------ח------ו-----ר ?...

ענבלולה

New member
אני גם חולה על הפרק הזה!!!!!!!!!!!!

תגידו יש מצב לדעתכם לחתונה בסוף העונה השביעית?

CommandeRiker

New member
איזה פרק בעונה שישית ?

זה עם המשכפלים? זה היה באמת פרק מעולה!!! גם אתם מסכימים שהוא המשובח ביותר עד כה?

clarip

New member
זוכרים את ארגו?!

הפרקים הכי טובים שאני זוכרת הם window of opportunity שבאמת היה מעולה, ו"ארגו" (מהעונה השלישית)!!! אל תגידו שאתם לא זוכרים את הפרק הנפלא הזה! זה היה שנון, מצחיק נורא (!!!), וגם היו כמה דיונים רציניים על השאלה אם ארגו חי או שהוא רק רובוט, "תוכנה".. טוב אני כבר אצרף את התקציר של הפרק..

למעלה