מה ההבדל בין זוגיות לקשר רציני?

לב כבול

New member
מה ההבדל בין זוגיות לקשר רציני?

באתר היכרויות מסויים יש סימון נפרד ל״זוגיות״ ול-״קשר רציני״.
מישהו יכול להאיר אור על הנושא?

הם רוצים לוודא שאתה מוכן להגיד הכל בשביל

לקבל מציצה טובה
זה עוזר להשאיר את האתר פעיל

Sugar Magnolia

New member
איזה באסה זה

שגברים באמת כאלה איומים.
ובאמת כל מה שמעניין אתכם זה סקס.
&nbsp
באסה.

אני לא הייתי זורק את האחריות רק על הגברים

לדעתי הגברים עומדים בסטנדרטים המצופים מהם
שאלו סטנדרטים נמוכים מאוד עד שנמשלים הם לבהמות
&nbsp
ומי שמציב את הסטנדרטים האלו זה המין המקביל
וזה תופס לגבי כמעט כל דבר, זה מעין משחק קוסמי
&nbsp
תסכימי איתי שאם דבילים כאלו מצליחים לשרוד בעולם ולקיים יחס מין עם נקבות ואף להתחתן איתן, אז זה מעיד גם על הנקבות באותה מידה
&nbsp
כל מה שנדרש משני המינים זה רק הרובד הבהמתי שלהם, ולכן זה כל מה שמתבטא בהם
אם היה נדרש מהם משהו אחר, אז הם היו עולים לשם בסולם ה"אבולוציוני"

puma141

New member
למה אתה מדבר ג'יבריש?

מי זה המין המקביל?

Sugar Magnolia

New member
אין ספק שיש גם נשים בהמות

ובדוגרי, רוב הגברים מסוגלים להתנהג כמו בני אדם. זה עד שיש לכם אפשרות להוריד את המסכה ומתגלה הקוף החרמן שלא רואה בעיניים שיש בכל אחד מכם.

נדמה לי שכל הקונספט של נישואים מתסכם בבחור ובבחורה שיש להם מספיק מוטיבציה לשקר עד החופה. הבחורה עושה את עצמה קלילה וזורמת והבחור מעמיד פנים של ג'נטלמן עדין שכל עיניינו בלעשות את הבחורה מאושרת. שניהם נופלים במלכודת ומתעוררים בגיל 40, עם 2 ילדים צווחניים ובלי חשק לחיות.
&nbsp
באסוש.

על זה ששני הצדדים לא מועילים יותר מ...

מלכתוב על ההזמנה לחתונה "החופה תתקים בשעה 8" ולצפות שמישהו יהיה שם
&nbsp
וזה לא שהם מתכוונים לשקר, הם פשוט לא מודרכים, לא לחיים ולא לזוגיות ולא לאישה ולא ולנשואים ולא לכל הדברים האלו
נשים וגברים כאחד
&nbsp
לכן הם רצים אחרי האמונות והמוסכמות והחלומות והדימיונות האלו שנתפסו עליהם ושהחדירו להם לראש
שככה זה נכון לחיות, וככה זה נכון לעשות וככה זה נכון לחשוב
&nbsp
אני לא פוסל שהזכרים לא מפותחים לכדי בהמות
אבל באותה מידה הנקבות נמצאות באותו רובד

Sugar Magnolia

New member
איזה הדרכה הם כבר יכולים לקבל?

הרי בסוף, עמוק בפנים, כולכם רוצים לעשות "אוגה בוגה", לדפוק לכוסית הזו עם המיני נבוט בראש, לגרור אותה למערה ולזיין.
כל הדרכה רק תצפה את זה בעוד שכבה של נצנצים ו"מקובלות חברתית". סה"כ זה דיי דוחה שאתם מתרגלים באופן עקבי איך לשקר לנשים כדי לקבל סקס קבוע ("אוהב אותך כל החיים" והבולשיט הזה). זה מה שההדרכה שלך מנסה לעשות, לא?
הרי לחיות עם 4 נשים בקומונה, בעידן בו כל אחד חייב אייפון ולפטופ ויש בשוק דברים כמו אבטיח בטעם בננה, זה לא פרקטי. טוב, אולי זה פרקטי לבערך 20 איש במדינה שלנו. זה פרקטי כמו שאישה תחייה עם 4 גברים. מי רוצה את זה בכלל?!
תן לאנשים את הבינוניות שלהם, תצפה את זה בהרבה social acceptance והם יאמינו שהם מאושרים עד שיוכח אחרת.

חשבי רגע.

"אוגה-בוגה" זה זמני (רק לא אצלי ואצלו התימני).
אז מה בכל זאת מחבר בניהם?

Sugar Magnolia

New member
אתה כמו האנשים האיומים האלה

"לא תנחשי מה קרה לי היום!!"
"מה קרה?"
"לא, אני רוצה שתנחשי"
"........."
&nbsp
יאלללה קיבינימאט אתה חושב שיש לי זין לזה?!

puma141

New member
ממש לא!

זה חלון נסתר, רק שלי.................:)

אתה לא שם לב לשטויות שמדברים עליך, נכון? חחחח*

puma141

New member
חחחחח

ראיה סלקטיבית פה, זה מצרך מחוייב!

נשמע סביר :)

את אומרת את זה כאילו....

סקס אמור להיות אסור
שלא לדבר על זה שאתן מחכות לזין במערה לא פחות ממה שהזכרים מעוניינים לתת אותו
שנאמר" יותר ממה שהעגל רוצה לינוק, הפרה רוצה ל(ה)ניק"
&nbsp
סתכלי איך אתן מתוסכלות בימיינו כשאין גברים אמיתיים שיורידו לכן את הכף ויגררו אותכן למערה
&nbsp
בואי נסכים שבזה לא מסתכמים החיים, אבל בין זה לבין להציג את זה כמקור הקילקול.....
אני אגיד שזה פשוט הכלים שיש לבני האדם כשהם נמצאים ברובד של הבהמתיות שבהם
&nbsp
ואם להדריך אותם אז זה לא לאיך להשיג סקס, אלה לאיך להיות גבר, מה המשמעות של אישה, מה החיבור בין השנים,מה זה זוגיות, איך להתנהל נכון, איך להתמודד עם מצבים כאלו ואחרים, איך להתבונן לתוך עצמך,איך לקבל החלטות, איך לכוון את עצמך להצלחה וכו'
&nbsp
הרבה דברים שלא טרחו ללמד אותנו בבית הספר
שבלי הדרכה קשה להעלות את הסיכויים להצליח בהם
&nbsp

Sugar Magnolia

New member
חס וחסה

סקס זה ממש אחלה! אבל אם אתה משלה את עצמך שנשים רוצות את זה יותר מגברים (או בכלל מתקרבות לרמות החשק המיני שלכם) יש לנו פה חוסר הסכמה בסיסי. זה פשוט לא באינטרס האבולוציוני של אישה להשתרלל. גבר, לעומת זאת, מכוונים להשפריץ את הזרע שלהם לתוך כל מה שזז. האישה בקטע של הנבוט והמערה כל עוד היא גם נשארת במערה אח"כ. זה, מה לעשות, פחות באינטרס של הגבר המודרני. ו-Voilà- הקונפליקט שלנו.
וכל השאר נשמע לי, תסלח לי, כמו בולשיט. יש אישה, יש גבר, לכל אחד מהם יש סט של תוכנות ודפקות שהוא הביא מהבית ואם הם לא מסתדרים אחד עם השני- כלום לא יעזור. אם הם מסדרים (יש לזה גם כינוי רומנטי- "כימיה") אז וואלה הכל טוב.
לנסות "ללמד" אנשים בוגרים דברים שהם בתכונות אופי (יכולת "לקרוא" אנשים, רגישות לזולת, אמפתיה, אינטואציה להחלטות טובוץ) זה האמ-אמא של ההיבריס.
אתה יודע מה אתה מנסה לעשות? להפוך את כולם לאלפא (גבר-גבר עם אינטואציה משובחת ואישיות כובשת). מה לעשות שמפלצת הספגטי בראה אותנו במעמדות חברתיים ואת הסדר הזה לא תצליח לשנות. גבר כאפות יאלץ להתפשר על אישה מעפנה ולהוליד ילדים מבאסים. בחיים לא יהיה לו הרמון. c'est la vie, mon amour.
&nbsp
עכשיו נגמר היום שלי במשרד ואני עפה הביתה. נמשיך עם הכיופים מחר בבוקר.

למעלה