מה בין כסף למין

מה בין כסף למין../images/Emo35.gif

יש מצב לדיון? כאילו... פירגנו, ריהטנו את הבית, עכשיו ... לעבודה.....
לאחרונה, בשיחה עם חברים, נעשתה איזו הבחנה הקושרת את המצב הכלכלי שלנו כבני אדם, לחיי המין שלנו. חלק מהטענות שהועלו בערב הזה אני מביאה לדיון:
כאשר צ'אקרת המין נחסמת, במודע או שלא במודע, כך גם היכולת הכלכלית שלנו נחסמת, משום שאנו מדברים בעצם על אותו מקום.
הטענה המחזקת את הטענה הנ"ל, הייתה ההיבט האסטרולוגי של שני הנושאים הללו. שניהם מיוצגים ע"י וונוס ושור, או בית 2 במפה.
טענה שכנגד הייתה שכל קשר בין מיניות וכסף הוא מקרי בהחלט, ואין לשייך אותם אחד לשני. עוד טענות רבות הועלו בדיון הנ"ל ואני מפנה אליכם את התהיות שעלו בי: האם ייתכן קשר בין מיניות לכסף
כאשר אדם מוותר במודע על יחסי מין, האם ייתכן שהוא מוותר באופן בלתי מודע גם על היכולת שלו "לעשות כסף"
מה לדעתכם יכול להביא אדם לוויתור על חיי מין פעילים
מהו לדעתכם הרווח ומהו המחיר בהצהרה שכזו
אם אכן קיים כזה... יש עוד מלאנתלפים שאלות, א-ב-ל, בואו נתחיל עם זה.. ונראה לאן נגיע.
ברכת ימים בהירים לכולנו,
גילי

kung fu

New member
הי ../images/Emo42.gif ../images/Emo24.gif

מנסיוני בחיים וממה שראיתי על עצמי או אחרים, אין קשר בין מין לכסף. זאת אומרת, ברור שיש קשר. שום דבר לא עומד לבד. אבל הכוונה היא שמישהו יכול להיות עם מין מופלא, ועם מצב כלכלי מקרטע. ולהיפך. כך נראה לי...

../images/Emo9.gif אז.. לא ממש הבנתי../images/Emo2.gif

יש קשר בין השניים או שמא אין, משום שמצד אחד כתבת "אין קשר בין מין לכסף" ובשורה אח"כ כתבת "ברור שיש קשר"
ושאלה נוספת לי: מה לדעתך עשוי לגרום לאדם לוותר על חיי מין פעילים, באופן מודע?
ברוכים הבאים כבר אמרתי
גילי מאושרת

kung fu

New member
אז ככה

יש קשר בין כל דבר ביקום. יש גם קשר בין פרפרים וכסף ובין אהבה וניהול זמן אז מה רציתי לאמר שיש קשר מסויים, אבל זה לא קשר סיבתי שתמיד אם יש משהו אחד, אז גם יש את הדבר האחר.

esunshine

New member
../images/Emo66.gifקשר?

אהמ....... מין וכסף זה עניין נזיל כסף קשור למזומנים....ובמין יש מוזמנים..... שניהם שלוש אותיות בשניהם ניתן להגיע לשיא....ואחר כך לפול...... ורגע אין שאלות יותר רוחניות פה?!

כסף ומין ומה שביניהם...../images/Emo70.gif

לדעתי אין קשר בין מין לכסף..חוץ ממקרים כאשר הכסף לא מצוי..אז גם אין חשק למין..בגלל הדאגות לא בגלל הכסף ישירות. כמודאגות שונות שגורמות לאותו מצב. אני חובת שאדם מוותר על חיי מין פעילים...כמצב לזמן מה, היום בכלל המין הפך לנחלת הכלל...הכל פרוץ וזמין...ונגיש יותר מדי... לפעמים בגלל מחלות, לפעמים בגלל שנמאס חח פשוט כך,,גם על זה שמעתי.. וגם "המרעיבו שבע והמשביעו רעב"... חוץ מזה שיש הבדלים בין גבר לאישה בנושא הזה. (גם בנושא הכסף חחחח)

אהלנים פעמונית../images/Emo13.gif

אם נצא מהנחה שמין מהווה בין היתר את אחד הגרומים להנאה בחיינו, (מלבד יצר ההישרדות, יש לו עוד תפקידים
שששש) אז.. למה לנו לוותר במודע על הנאות שכאלה? "המוני ופרוץ" ככל שיהיה, מין הוא עדיין "פרטי" ומהווה איזו שהיא דרך לחיבור בין בני זוג. האם יש מצב שאדם, המקיים מערכת יחסים "זוגית" אפופת "אהבה שמיימית" יוותר על מיניות בתוך מערכת היחסים? ממה לדעתך נובע הוויתור הזה אם כן? וחוצמזה... אשמח לקרוא על ההבדלים שהזכרת בין
גבר
לאשה, או שבכלל זה נושא לדיון חדש
וברוכה הבאה כבר אמרתי, נכון
גילי מאושרת

אני יכול לדבר על זה בהקשר...

האסטרולוגי. באסטרולוגיה יש קשר בין הנושאים המיוצגים בציר שור/עקרב או בתים 2/8. בקצרה, בית 2 הוא בית ה"יש". הוא מראה מה יש לי, הכסף שלי, הביטחון שלי, הערכים שלי, הרכוש שלי, ה"אנשים" שלי (לכן מזל שור, המזל שמקביל לבית 2 נחשב למזל רכושני לגבי האנשים שהוא אוהב) מולו, נמצא בית 8 שהוא בית שמייצג התבססות על משאבים רחבים יותר מהמשאבים האישיים שלי, משאבים קולקטיביים (בין היתר. מדובר בבית מאוד מורכב) בית 8, כמקביל למזל עקרב מייצג שאיבת כוח ועוצמה מהסביבה, מהמצב, מהאנשים שמולו, ואפילו מהמעמקים שטמונים בו, שלא זמינים ביום יום, או מכוחות רוחניים. בית 8 הוא המקום שבו האדם מתמזג עם האחר, גוף לגוף, נפש לנפש ורכוש לרכוש, המקום שבו האדם נותן את עצמו עד הסוף ומקבל עד הסוף. על כן יש כאן הזדהות בין הכסף למין. שניהם מייצגים כאן משאבים שאפשר לקבל מהאחר. כסף- שאיבה מכסף משותף, מחשבון בנק שבו אפשר לסמוך על הפרטנר שידאג למלא אותו לא פחות מאיתנו, שימוש בכוח שמישהו אחר נותן לנו כדי לפעול ולשגשג. כנ"ל לגבי מין (על כל ההבדלות שאפשר לעשות בניהם) מדובר כאן על עירוב אנרגיות, התמזגות פיזית, שני גופים שנכנסים אחד לתוך השני לצורך עבודה משותפת כמו עונג, הגשמת רגשות, או יצירת חיים חדשים (כי בית 8 קשור גם ללידה) במקרה הטוב, או שימוש בגופו של האחר לפריקת יצרים באופן חד צדדי ולהזנת היצר והאגו במקרה הרע. כנ"ל לגבי הכסף ולכל משאב אחר. אפשר להתייחס אליו בצורה הוגנת, לתת במידה שאתה מקבל, או לתת את עצמך ולקבל בלי גבול (כי הגישה המתחשבנת מתאימה יותר למאזניים ולבית 7) או לקחת מה שאפשר ולא לתת תמורה. זה יחס מסויים למשאבים קולקטיביים שיכול להתגשם דרך מין, כסף, ירושות, רכוש או כולם ביחד. דרך אגב, שמח להצטרף לפורום. תתחדשו.

ברור לך שאתה מדהים, נכון../images/Emo35.gif

ואפילו קיבלת "טאג" על ההודעה הזו
ועם כל ההסבר הנפלא שלך, שאני מאד מקבלת אגב, עדיין אני שואלת את אותה שאלה: מה לדעתך עשוי לגרום לאדם לוותר במודע על חיי מין במערכת יחסים שהוא יתאר "כאהבה שמיימית"... ואיך זה משפיע על יכולת העשייה שלו במישור הכספי? ברוך הבא
בשמים
שמחה על הצטרפותך ה
ה
גילי מאושרת

ferrytale

New member
../images/Emo9.gifמי היה מאמין..

אני חושבת שאין שום קשר בין כסף, חומריות למין
אני חושבת שתמיד יש את האפשרות שבנאדם שאין לו יותר מידי כסף, הוא במילים אחרות, לא בנוי מספיק טוב הוא חסר ביטחון וזה משפיע..
לדעתי, אין שום קשר שבעולם או לפחות לא צריך להיות..
אם יש אנשים שזה כן קשור אצלהם, אז לדעתי זו בעיה

../images/Emo108.gifמותק... בואי נחשוב רגע../images/Emo9.gif

כאשר ל"בנאדם" אין ביטחון משום שאין לו יותר מידי כסף.. מה זה עושה לחיי המין שלו
בעיקר כאשר הוא רווק שמצוי בקשר זוגי, ומתאר את הקשר כאהבה כקארמתי ועוצמתי... ובקשר ל"אין שום קשר שבעולם או לפחות לא צריך להיות"... או "אם יש קשר אז זו בעיה", כמו שכתבת, מהי לדעתך הבעיה?
אוהבתותך
אמשלך

nehud

New member
היש הבדל בין גברים ונשים

כאשר בודקים בין גברים עשירים או בעמדת כוח אפשר למצא קשר ישיר קלינטון, יו הפנר (פליבוי) , דונלד טראמפ, פפושדו, משה דיין ועוד כל נושא הפלגשים בתרבות מספק תשובה מינית לגברים עשירים בנוסף למערכת היחסים הממוסדת. כמו כל נושא הזנות המספק תשובה עלובה לאלו אשר אין ידם משגת. אצל נשים עשירות אין לי מושג למרות שהדוגמה הבולטת שרי הריסון מחליפה אותם לגיוון ... אהוד

ferrytale

New member
../images/Emo8.gif

אה אה אה..... על כל אלה, אתה יודע מכיוון שהם מפורסמים.. אבל מה עם כל אלה שלא מפורסמים ועדיין מתנהגים באותה הצורה??

nehud

New member
../images/Emo140.gif מתייחס למה שאני יודע

אינני מעוניין לכתוב חוקים להתנהלות הייקום כי אם לחוות אותו. מכאן שלאלו אשר הגיעו לחוויתי אני יכול להתייחס! לקרא פילוסופיות הקושרות בין מין לשפע אני גם יכול גם לדקלם . מנסיון כאשר אתה במיטבך בתהליך בריאה כלומר מביא לידי ביטוי פיזי רעיונות ודמיונות גם המיניות שבך גואה. באהבה אהוד

ושוב אני../images/Emo6.gif

כתבת: "מנסיון כאשר אתה במיטבך בתהליך בריאה כלומר מביא לידי ביטוי פיזי רעיונות ודמיונות גם המיניות שבך גואה"
כאשר אנו במיטבנו בתהליך בריאה, אנו בעצם יוצרים את המציאות שלנו, כך לפחות אני מבינה את הנ"ל ויכולה מאד להסכים עם זה. לכן, האם כאשר אנו חוסמים את המיניות שלנו, הצורך שלנו במין, באופן מודע, האם איננו חוסמים "על הדרך" גם אפשרויות אחרות לצמיחה? האם איננו עוצרים בעצם את הגאות הזו שאתה מדבר עליה? האם אין המקור של המין, הוא באותו דמיות עליו אתה מדבר?
גילי מאושרת

nehud

New member
אפשר לראות מספר אפשרויות ../images/Emo24.gif

הראשונה אכן שיש קורלציה בהחלטה לוותר על מיניות ובריאה בעולם הפיזי דוגמת נזירים בודהיסטים ונוצרים. השניה כאשר אדם מוותר על מיניות (יאפים) וממקד את כל עשיתו בכסף. על מנת להגיע מנקודת מבטו ליכולת בחירה טובה יותר של בת הזוג למיניות. מעבר לבריאה רוחנית (ברמה האישית) כאן המיניות עוצמתית מאוד אך רק חלק מפזל רחב יותר כמו גם שפע כספי . באהבה אהוד

אהלנים אהוד../images/Emo140.gif../images/Emo42.gif

יש מי שיודע לומר שככל שגבר עשיר יותר כך הוא מרבה בנשים, ובימים אחרים וקדומים יותר, ריבוי נשים היה סמל לעושר גברי. עד כאן, אני מסכימה, ואולם זה בעצם נושא אחר, שאשמח לדון בו, כמו גם על נושא הזנות מההיבט הרוחני, אם קיים כזה
. (יופי של נושאים) השאלה ש"מטרידה" אותי היא אחרת: האדם שבעקבות מצבו, עלה הדיון, (סיפור אמיתי אגב) טוען לקשר קרמתי עם אשה נפלאה, אהבה עוצמתית מאין כמוה שהם חולקים בינהם, ובכ"ז הוא מוותר במודע על שילוב חיי מין בקשר הזה. מאידך, מצבו הכלכלי בכי רע. האם יש קשר בין השניים
מהו הקשר לדעתך, באם התשובה חיובית
ברוך הבא כבר אמרתי
שמחה לקרוא אותך ב
גילי מאושרת

למעלה