מה אתם חושבים על הכתומים?

דוגמאות לתגובות לא נייטרליות

כמה משפטים לא נייטרלים מהשרשור הזה... " אין לי בעיה עם דת, עד שהמאמינים של אותה דת עושים מעשה אלים בשם הדת." "תעשי לי טובה, אכפת לך מהעם הפלסטיני או רק מ"עם ישראל"?" "אכפת לי מבני האדם שמקפחים את כבודם במחסומים ומקפחים את בריאותם וזמנם כבני אדם לכל דבר מול ילדים בני 18 שמשחקים עליהם בצחוקים!" " אנחנו לא הופכים אף מתנחל לחסר זכויות. מאחורי רעיון ההתנתקות יש הגיון, הרבה הגיון" "נקווה שזה פתח לפינוי רוב 400,000 המתנחלים (על פי החוק הבינלאומי), שהם כבר 1/15 מהעם." זה לא דיון נייטרלי...

noamgk

New member
חייכנית, אולי תנסי לראות את זה ככה:

אולי את צריכה להגיד כל הכבוד לאנשים שמוכנים לוותר על חירותם למען האידאולוגיה שלהם, ולא משנה מה היא. הם לא יורים על מישהו ובורחים. הם מקריבים את עצמם לטובת המטרה. לא ביקשו ממך לתמוך בדעה שלנו, ביקשו ממך לחוות את דעתך על הפעילות או המסירות שלנו למטרה. אם תסתכלי בצורה שטחית על הדברים, הדעות שלך גם תהיינה שטחיות, וחבל. כמובן, אני לא מכריח אותך לראות את הדברים ככה, אבל רק הצעתי זווית ראיה שאינה פוליטית ושתאפשר לך לחוות דעה מסוימת בנוגע לנושא שהעלו פה.

אולי די עם הזלזול?

עם אנשים שמזלזלים בי אני לא דנה על שום נושא, אז תרגע ומהר. דעתי על המסירות? יופי, כל הכבוד להם. יפה שהם נלחמים על האידיאולוגיה שלהם, אבל על הדרך שבה הם לוחמים- שום כל הכבוד.

noamgk

New member
לפחות הבנת את המסר בסוף ../images/Emo13.gif

למרות שבכל זאת החלטת להתעלם ממנו. ואני מצטער אם הפגנתי זילזול, או אם פגעתי.

noamgk

New member
לא.

המסר: שהדיון הזה הוא לא הבמה להצגת הדעה הפוליטית, אלא רק במישור האקטיביזם והפעילות.

noamgk

New member
לא אמרתי את זה...

אבל אם זה מה שאת רוצה להבין - שיבושם לך

אתה כרגע

טענת שהויכוח הפך להיות פוליטי אחרי 2 הודעות מסויימות, שתיהן שלי. או שאולי אתה מדבר בסוג של שפת סימנים?

noamgk

New member
מאוד מסובך, ודורש המון זמן.

אבל אשמח ללמד אותך כשיהיה לי הרבה זמן פנוי

ashllaya

New member
ילדים

שלשום ב 22:15 עזרתי ברמזור בגינות סחרוב בירושלים ולמכונית נגשו שני זאטוטים שהראש שלהם הגיע לחלון . שאלתי את הגדול יותר "בן כמה אתה?" אז הוא ענה בגאווה 10" ובן כמה אח שלך? 8 זה לא אח שלי זה בן דוד שלי. רציתי לשאול אותו איפה אמא שלו ומי נתן לא להסתובב בין הגלגלים של המכוניות בחושך לבד, ואיך הוא חוזר הביתה ואם מציקים לו נהגי משאיות ומה הוא יודע על חברים שלי ששמרו 4 4 בישוב של שתי משפחות או בכלל על הטבות שקיבלו המתיישבים בעבר? אבל התחלף לי הרמזור. תגידו מה שתגידו על אירגון- אותי - זה מחליא.

אממ

לא מגיע להם כל הכבוד, אקטיביזם מוצלח? התארגנות מוצלחת? מקוריות? אפשר ללמוד מהם? אוקיי, נגיד, לא מגיע להם כל הכבוד. למי שעובר על החוק לא מגיע כל הכבוד. אגב, מצד אחד אתה לא רוצה להפוך את זה לויכוח פוליטי, מצד שני: "לפי דעתי זה בסדר, נכון משתקים את המדינה וזה מעצבן אבל תראו את זה מנקודת המבט שלהם זה משהו שכל כך כואב להם, האם אתם לא חשבתם אף פעם על לעבור על החוק לצורך פעילות כלשהי?" או "פשוט מעצבן אותי כל האנטי-כתום שמתפתח פה במדינה... " ובכלליות בכזה נושא טעון, קשה לצפות מאנשים להשאיר את הדיעות בצד

noamgk

New member
צודק.

לא מגיע כבוד למרטין ל. קינג ולכל השחורים באמריקה של אז שעברו על החוק כבוד. למי שעובר על החוק לא מגיע כל הכבוד. אני מקווה, לפחות, ששנינו נסכים שגם לאריאל שרון לא מגיע כל כבוד, ושלאלה שמתעלמים מהפשע (והרי הם כשותפים לו) גם לא מגיע כל כבוד...

וואלה

לא חשבתי על הדרך הזאת להציג את זה... אפשר לתת עוד מלא דוגמאות כאלה... בכלל כל הקמת מדינת ישראל היית כרוכה בעבירות על החוק.

למעלה