מבקש עזרה בחיפוש אחר מצבה של סבא של סבא שלי

640 היחיד

New member
מבקש עזרה בחיפוש אחר מצבה של סבא של סבא שלי

ידוע לי שסבא של סבא שלי קבור בצפת יתכן משנת 1760 שמו : הלל אהרון הכהן נולד לו בן ושמו : ברוך צבי הכהן אשר עבר עם משפחתו לירושלים ונקבר בהר הזתים. כל המשפחה גרה עד היום בירושלים אני מבקש את עזרתכם באיתור הקבר תודה מקרב לב

האנשים שיכולים לעזור לך

יבדלו לחיים ארוכים לא נמצאים מן הסתם בפורום בתפוז. אני לא יודע אם הם ישמחו אם אכתוב את שמותם בפורום הזה, אבל תקדיש לזה איזה יום סיבובים. אנחנו מצאנו כמה וכמה קברים כאלה, לאחד שהוא צאצא של בעל התניא, וקבורים שם ענף שלם של המשפחה שלו, אבל זה לקח כמה ימים לאתר את הקברים.

640 היחיד

New member
תודה

אריאלה שמעתי לעצתך והכן גברת בשם גאולה מצאה עבורי את המבוקש ובימים הקרובים אני נוסע לצפת לעלות לקבר שלא פקדו אותו כ80 שנה תודה

640 היחיד

New member
צדקתם כולם אך מבקש עזרה

בקרתי בבית הקברות ולצערי לאחר יום של חיפושים לא מצאתי את הקבר. ולכן אני מרים ידים. נותר לי לבקש מזיקני צפת עם זוכרים את בנו של הסבא של הסבא שלי ששמו ברוך צבי הכהן היה אופה לחם ועבר לירושלים כל היודע דבר אנא ....| שוב אני מחפש כל מידע על ברוך צבי הכהן

ב"נ בסוף השבוע הזה אשאל את דוד של בעלי עליו

הוא אחד מזקני צפת האחרונים שנשארו.

640 היחיד

New member
לאריאלה תודה

קודם אני מודה לך מקרב לב. יתכן והדוד של בעלך יזכור את השמות להלן: הלל אהרון הכהן בנו של הלל :ברוך צבי הכהן אשתו שמה: פריל כהן בנו של ברוך צבי הכהן ----יוסף כהן "יבנה המקדש" האחרון זה סבי מצד אבי ז"ל ושוב תודה על כל המצוות שאת עושה ישר כחjavascript:InsertIcon('|%D7%AA%D7%95%D7%93%D7%94%7C')

למעלה