מאוכזבת.

nogust

New member
מאוכזבת.../images/Emo4.gif

כמה חבל שגיל ראיין את אנה אהרונוב רק בעינייני גברים וסקס, איפה האישה החזקה שהיא, והדברים אליהם הגיעה, או הילדות שלה? רק על סקס אפשר לדבר איתה? זה היה נראה ממש שהוא מזלזל באינטלגנציה שלה ובנושאי השיחה עליהם אפשר לדבר איתה. חבל לי שתוכנית שכזו ירדה לרמה נמוכה כזאת.. ומאיפה הפנטזיה שלו שבמיטה היא שולטת בגברים והופכת אותם לנשלטים?! היה אפשר לקחת את הראיון הזה לכ'כ הרבה מקומות אחרים מרתקים בלבד סקס. צופה מאוכזבת שציפתה מגיל ריבה לקצת יותר.

רינת69

New member
הראיון עם אנה אהרונוב

אני כל כך מבכימה איתך....אני בדרך אוהבת לצפות בראיונות של גיל עם האורחים בתוכנית, אבל הראיון עם אנה היה על גבול הביזיון. מסכנה הוא כל כך הביך אותה והיא ניסתה להיות הכי מנומסת ולהגיב בכבוד. הייתה לי תחושה שהוא ממש מנסה להתחיל איתה או לבדוק האם הוא גבר לטעמה...ויש לציין שהיא ענתה לו תשובה ישירה ומעמידה במקום. ובנוסף...מה הסיפור עם כל הנגיעות האלו בה?! למה הוא הרשה לעצמו כל כך? מה הקשר לקירבה ולמגע היניהם לבין זה שהיא "משחקת אותה" עם גברים? ממש משפיל ורדוד.

ניני11

New member
ממש ביזיון הראיון עם אנה

ממש ממש ביזיון הראיון עם אנה ארונוב על גבול ההטרדה המינית אפילו. כלהזמן דיבר איתה על סקס, עיניו היו נעוצות במחשוף שלה. ממש הביך אותה. זה מראיין? איכס.

שרימפי

New member
עשיתם מזה לפחות מלחמת לבנון 3

מה בזיון? לא אהבתם? לא התחברתם? קורה. סך הכל התכנית עוסקת במגוון רחב של נושאים, זה לא חדש לאף אחד מאיתנו. אני אישית לא מסכים עם מה שכתבתן ואני אפילו חושב שהיה מתבקש מאוד להציק לה בנושא שהיא כל כך מתעסקת בו אבל נמנעת מלהודות בכך. זה לא בזיון, זה לא אסון וזו לא אכזבה נוראית. בVOD יש עוד מלא תכניות של גיל מארח את המיטב.

למעלה