ל 'בוקר קסום ונפלא '

ל 'בוקר קסום ונפלא '

תמשיכי לנפות את הפורום ולהשאיר רק את הדעות הטובות לגבי תוכנית הבוקר. את חושבת שלא הבחנתי בכך שמחקת הודעה שלי פעם ואז החזרת אותה? ועכשיו שוב מחקת הודעה שלי מהפורום, ואני בטוח שהודעה זו הולכת להימחק בקרוב. שבוע טוב, R

Rock1982

New member
צודק!

גם אני רשמתי את דעתי על התוכנית ופתאום אני מגלה שגם דעתי נמחקה שבוע טוב

אז מעניין מה אתה עושה עדיין בפורום

...? אם כ"כ רע לך- תלך! תחזור לצ'אט. הודעות מפרגנות וגם לא מפרגנות נשארות בפורום, הודעות בוטות כשלך נמחקות. ולא, אני לא אמחוק את ההודעה הזו, רק כדי שהשטויות שלך ימשיכו להתנוסס פה ותפדח את עצמך. הא, עוד משהו- אי אפשר להחזיר הודעות לפורום, להבא תוודא לפני שאתה מאשים. תודה. והמשך ערב קסום ונפלא

RAMI TA

New member
אני ממש לא מפדח את עצמי

אני יודע בוודאות שאני צודק ולא רק אני אומר זאת! אז למה אני מדבר שטויות? רק מפני שמה שאני אומר לא מתאים לדעתך זה אומר שאני מדבר שטויות?!?! אז תסלחי לי גברת מנהלת את מדברת שטויות. לידיעתך פורום נועד לדיון פתוח לכל הגולשים לגבי נושא הפורום, אני בתמימותי הגעתי לפורום והמשכתי נושא לדיון שאת פתחת, שבו נשאלה השאלה 'מה אתם חושבים על התוכנית?', אני עניתי וכתבתי שהתוכנית לא מוצאת חן בעני, מה חטאתי ומה פשעתי בקטע הזה? בס"הכ אמרתי את האמת שכולם חושבים! ולהיפך הפקת התוכנית צריכה לקחת את זה לתשומת ליבה ולשפר במידה מסויימת את הקטע הזה. אדרבא זו תגובה שתעזור לשיפור. בכל אופן אני לא אחזור לכאן, אולי ככה בשביל לקרוא תגובות נגד התוכנית של אנשים. ולא אני לא אלך לצ'אט (שנים שלא הייתי בו) הקטע של הכינוי הוא סתם. ושיהיה לך ערב (וגם בוקר) קסום ונפלא. נ.ב אני אפילו לא אתאמץ ואתלונן על הקטע הזה, כי זה ממש לא משנה לי אני בקושי בפורמים של 'תפוז'.

למעלה