לרגל פתיחת הפורום החדש!

yuval k

New member
מה מסכמים../images/Emo35.gif

אפשר בבקשה לא בתל-אביב? תראו, יש לי הורים, וה,הממ, "מצב הביטחוני" העלה את מפלס הדאגות אצל ההורים. אז או שזה לא בת"א/ירושלים/כל מקום מרכזי אחר
או שלא ירשו לי לבוא. ואני ממש רוצה לבוא. אם מו-כ-ר-חים ת"א, אז לא מקום מרכזי - סכמו על מקום ונראה.

havlaz

New member
בלתי אפשרי...

זה לא מפגש מקומי של עיר מסויימת, אלה מפגש של אנשים שמגיעים מרחבי הארץ.. ממש אי אפשר לעשות את זה במקום לא מרכזי, בעיר לא מרכזית.. תל אביב וירושלים הם ערים מרכזיות שכולם יכולים להגיע אלי (מבחינת יכולת, לא רצון). להתחיל להגיע עכשיו לכל מיני ערים קטנות מסביב, מסובך מדי. ורק להבהיר דבר, קניון עזריאלי למשל, מקום מרכזי, הרבה יותר בטוח ממקומות "לא מרכזיים".. שהרי למקרה שלא שמת לב, רוב הפיגועים היו ליד מסעדות, ברחובות, וכו'.. לקניון כמו עזריאלי עוד יותר קשה כרגע.. חוץ מזה, מה לא שמעת? הפסקת אש

[eLad]

New member
"מבחינת יכולת, לא רצון"

אני מעדיף כמובן ת"א. עזריאלי זה מצויין. אבל הפחד לנסוע באוטובוס לי-ם יותר מטריד מעוד שעת נסיעה.

Yanin K

New member
תשמע,

הרבה יותר נוח, קל וכדאי עבורי לסוע לת"א ובמיוחד עזראלי. אני עולה על הרכב יורד, עולה ושלום על ישראל. ירושלים הרבה יותר מפחידה, הרבה יותר קשה להגיע.. להתחיל לעלות על אוטובוסים וכו'.. ממש אין לי ראש לזה.

gilad g

New member
../images/Emo41.gif הוללללללדדד איט ../images/Emo41.gif

חבורה של פחדנים
מה רע בירושלים

Yanin K

New member
לא רע, קרא תגובה קודמת שלי ותבין

למה יותר נוח לי, ואני מאמין שגם לאחרים להפגש בת"א, בפרט ביזראלי.

gilad g

New member
תשמע

ברור שלי (ולעוד מישהי) יותר קל להיפגש בירושלים. שלא תבין אותי לא נכון - אני אבוא לתל אביב. אבל אתם מתייחסים לעיר שלי בתור עיר רפאים שכולם משקשקים מפחד רק למשמע שמה. תבואו לירושלים ותראו שלא כך הדבר. אגב - יש לנו את "חוצות העיר" - פסטיבל שמתקיים כל הקיץ במדרחוב בן יהודה. מומלץ

yuval k

New member
אני מאוד רוצה לבוא לירושלים

שוב, זה לא תלוי רק בי.

[eLad]

New member
אף פעם לא הייתי כזה

אבל פתאום בזמן האחרון התחלתי לחשוב שזה עסק רציני... אז התחלתי לפחד

havlaz

New member
חס וחלילה!!!

לפחד? מממש לא. לא בגלל זה המניעה מירושלים, בכלל לא. הייתי בירושלים מספר פעמים, בתל אביב, וכו'.. יוצא לי הרבה להיות בתל אביב, ואני מאמין שאתם מנחשים שדי קשה להורים אילתים, שחיים בלי פיגועים סביב, לשלוח בן לסביבה מלאה פיגועים.. טיולים שנתיים למשל בשכבה שלנו, כבר לא יצאנו שנתיים בגלל זה. לי לא אכפת, אני לא מוכן להכנע ולפחד לנסוע במדינה שלי, גם שהיה פיגועים באותו יום שהייתי אמור לטוס, לא הסכמתי לבטל, ההורים שלי כבר התייאשו מלנסות לשכנע אותי לבטל.. אני מסתובב בקניונים, בשווקים, ברחובות, נוסע בתחבורה ציבורית וכו'. אני ממש לא מתכנן להתבצר ולפחד. ירושלים פשוט יותר מסובך להגיע... רכבות, טיסות, הכל מוביל לתל אביב. ירושלים עיר מדהימה, עיר הבירה שלנו, חס וחלילה שנוותר עליה, או נכנע לטרוריסטים המנסים לגרום לנו לעשות זאת. נבקר ועוד איך נבקר באירועים שבה

Salem

New member
כן ירושלים מפחידה../images/Emo70.gif

הייתי בחיים שלי לא מעט פעמים בירושלים, ועכשיו אני מפחד לסוע לשם. אני לא אסע באוטובוס לירושלים, אין סיכוי. יש פיגועים על ימין ועל שמאל בירושלים - אני לא צריך את זה, מספיק לי מה שהולך בתל אביב.

gilad g

New member
חה../images/Emo70.gif

"יש פיגועים על ימין ועל שמאל בירושלים" מישהו ראה יותר מידי טלווזיה.

gilad g

New member
להזכירכם

היה מפגש, וגם לא מזמן...
[אבל כדאי לעשות עוד אחד עם יותר משישה אנשים...]

למעלה