למען העבר והעתיד...

mor sh

New member
למען העבר והעתיד...

קשה לי מאוד לכתוב את ההודעה הזאת, אבל הגיע הזמן. הגיע הזמן להיפרד. אחרי שדחיתי את זה כל כך הרבה זמן, למרות שהפורום לא היה פעיל- לא רציתי לסגור אותו. הדחקתי. חברים, לא משנה מה אי פעם יגידו לכם- מרי לו זה היה המחזמר הכי מצליח שעלה אי פעם בישראל. נוצרה כאן חבורה מדהימה. גם השחקנים המדהימים וגם (לא פחות) האנשים כאן. אם הייתם שואלים אותי לפני 4-5 שנים אם אני מאמין שאני אעבור את מה שעברתי, לא הייתי חולם אפילו. זה היה כל כך טוב. אתם אנשים מדהימים. כולכם. גם אלה שהיו פה פעם ועזבו, גם אלה שהצטרפו באיחור קל, גם אלה שעדיין כאן. כולכם. ובזאת אנו סוגרים את הפורום. ונפרדים. אני מקווה להמשיך לראות את כולכם בלהקה. והכי חשוב תזכרו תמיד- חלומות מתגשמים. מרי לו לעד.

זה מאוד ריגש אותי לקרוא

את מה שכתבת ובאמת עצוב שהמחזמר נגמר וזה בהחלט המחזמר הכי מצליח שהיה אי פעם בישראל.ואני מסכימה איתך בכל מה שכתבת כרגע. מרי לו תמיד ישאר בליבי. ואותי ב10000000000% אתה תראה הרבה(תמיד)בלהקה
בזה אתה יכול להיות בטוח בהחלט
. אם יש לך חלום אל תיתן לו ללכת-פורום מרי לו כי חלומות מתגשמים
\

לשחקני המחזמר המדהים מרי לו

אמיר פיי גוטמן גיא זוארץ יעל בר זוהר מיכל אמדורסקי אילנה אביטל שרי אורנה רוטנברג יגאל שדה אביטל לבני איילת רובינסון טלי אורן קרן רון אושרי סהר יונתן רוזן גומא שריג אסף גולדשטיין ניר בלסן יגאל אלקיים צורי לי אדטו שחר ישי שחר פרץ סובר אטלן עומר שיש יוסי אלמוג יואב סיב ערן חגי אלדר גרויסמן קרן רמי ליטל גבאי הילה זיתון אביטל און קארין הרשקוביץ נועם אורגד וכל הצוות של מאחורי הקלעים של מרי לו. אני רוצה לומר לכם המון המון
על ה5 שנים המופלאות והמדהימות שעברתי בזכותכם
רבה לכם על הכל.אני אוהבת אותכם מאוד ואני תמיד איתכם לנצח את הפכתם להיות משפחה בשבילי
לכם על הכל
וכמובן
ענקית לתאטרון הבימה
ומור
אח שלי
ממני באהבה גדולה רעות

סגירת הפורום

עקב אי רלוונטיות נושא הפורום ומיעוט הפעילות המתלווה אליו, הוא ייסגר בימים הקרובים. אנו מודים לmor sh על ניהול הפורום, ומאחלים לו בהצלחה בהמשך דרכו בתפוז.

miri a

New member
חבר'ה...

אם נדחיק או נכחיש זה לא יעזור. זאת הייתה תקופה נפלאה, תקופה של תמימות שדרכה התבגרנו, למדנו דברים ונפתחנו גם לתחומים אחרים. אין מה להגיד חוץ מבאמת תודה לכולם. לא משנה מה ייקרה, אף אחד מאיתנו לא יישכח את התקופה הזאת ששמה "מרי לו". תשמרו על עצמכם.

RossandRachel

New member
חבר'ה, באמת למען העבר והעתיד

צריך להמשיך הלאה. זו הייתה אחת התקופות הטובות בחיי, ובאמת זכיתי להכיר אנשים מדהימים ונפלאים, הן מהפורום והן מהמחזמר... השארות הפורום אחרי סוף ההצגה, באמת היה סוג של גרירת הסוף הידוע. אז ברצוני לסיים ולומר שאני אוהבת אתכם- את כולכם, ואת המחזמר שלעד יהיה הטוב ביותר בארץ!! ו...נפגש במחזמר הבא =] אוהבת אתכם, ואת כל הקשור למחזמר "מרילו", נוגי =]

לכל חברי הפורום היקרים

אני אוהבת אותכם מאוד ואני מאוד שמחה שהכרתי אתכם
. כמובן שנשמור על קשר
.אוהבת אותכם והכי חשוב.... אל תפסיקו לחלום כי חלומות מתגשמים-מרי לו לנצח

aMiRi GiRl

New member
לפורום המדהים - מרי לו

לכל חברי הפורום המדהימים של מרי לו , תודה על תקופה מהנה שבה הכרנו ונפגשנו במחזמר מרי לו. אתם פה כולכם אנשים מדהימים ונהנהתי לבלות איתכם (לפחות עם חלק מכם) במחזמר פעם אחר פעם.. ולכל צוות מרי לו המדהים - תודה על מחזמר מדהים ביופיו ומצחיק ! שיהיה לכולם בהצלחה בהמשך הדרך!

מרי לו לנצח...

להדחיק? "כן זאות היתה תקופה נפלאה לעולם לא אשכח אותה..." איך הזמן עובר שנהננים?כאילו רק אתמול אמרו שיעל הולכת לככב בתפקיד הראשי במחזמר עם שירו של צביקה פיק...ואז כל ההצגות הראשונות וההתלהבות...וההצגות למען המלחה בסרטן ואידס...וכל המסיבות של הצגות 100 200 300...שלא יגמר לעולם!! אבל לצערנו נגמר...פורום יקר... היה ממש כייף כל הזמן הזה...עוד שהילה ומור התחילו להקים אתר עצמאי וככולם היו בקהילות MSN ומשם לקומנה ואז לפורום.. מרי לו...לנצח
אוהב תמיד,עידן

למעלה