למה עציצי הליכוד ועציצי הממשלה המעפנה הזאת לא מחוקקים חוק

מאסר שלוש שנים לכל אזרח שיפריע לנאומי פוליטיקאים ביום הזיכרון לחללי צה"ל.
יגדירו מהי הפרעה. הפרעה זאת כניסה וצעקות ופרובוקציות בזמן הנאום של הפוליטיקאי.
יש לכם שר בט"פ שיודע איך להפעיל את המשטרה לאכיפה לא בררנית.
צריך פשוט לחוקק חוק להגדיר אותו ולהפעיל אותו על כל חלאה פרובוקטור שמגיע בכוונת מכוון להפריע לנאומי חברי הכנסת ביום הזיכרון לחללי צה"ל.
ראש הממשלה נתניהו מדיר את עצמו כי הוא יודע שיש התארגנויות הממומנות בכספי האויב של יהודים להגיע לטקסי הזיכרון ולבית הנשיא לחיילים מצטיינים בכוונת מכוון להפריע ולהרוס את היום הזה והכל בשם המטורפים משנאת הימין משנאת נתניהו ומשנאת עצמם בעיקר על שהם יהודים.
ראש הממשלה נתניהו יודע זאת והוא מוותר על הופעתו כדי לא להרוס לשאר המשתתפים להורים השכולים את היום הנוראי הזה גם ככה.

בון דוק

Active member
מאסר שלוש שנים לכל אזרח שיפריע לנאומי פוליטיקאים ביום הזיכרון לחללי צה"ל.
יגדירו מהי הפרעה. הפרעה זאת כניסה וצעקות ופרובוקציות בזמן הנאום של הפוליטיקאי.
יש לכם שר בט"פ שיודע איך להפעיל את המשטרה לאכיפה לא בררנית.
צריך פשוט לחוקק חוק להגדיר אותו ולהפעיל אותו על כל חלאה פרובוקטור שמגיע בכוונת מכוון להפריע לנאומי חברי הכנסת ביום הזיכרון לחללי צה"ל.
ראש הממשלה נתניהו מדיר את עצמו כי הוא יודע שיש התארגנויות הממומנות בכספי האויב של יהודים להגיע לטקסי הזיכרון ולבית הנשיא לחיילים מצטיינים בכוונת מכוון להפריע ולהרוס את היום הזה והכל בשם המטורפים משנאת הימין משנאת נתניהו ומשנאת עצמם בעיקר על שהם יהודים.
ראש הממשלה נתניהו יודע זאת והוא מוותר על הופעתו כדי לא להרוס לשאר המשתתפים להורים השכולים את היום הנוראי הזה גם ככה.
למה לפרנס אותם 3 שנים בכלא?
שיקבלו צו מנהלי של איסור להתקרב לטקסים

למה לפרנס אותם 3 שנים בכלא?
שיקבלו צו מנהלי של איסור להתקרב לטקסים

לא פוסל את הרעיון שלך. זה דווקא מוצא חן בעיני. צו מנהלי לאיסור התקרבות לטקסים.
הבעיה היחידה ברעיון המצוין שלך לדעתי היא שאינך יודע מי הם הפרובוקטורים שיגיעו אז הייתי הולך על משהו ביניים כמו למשל את אלה שהמערכת כן מכירה וכן יודעת שהם יגיעו כדי להרוס ולשבש את הטקסים לאלה להוציא צו מנהלי.
ואלה שהמערכת לא ידעה על קיומם וכן הופיעו מיד לעצור אותם ולשפוט אותם לפי החוק שהצעתי ל3 שנים מאסר בבית הסוהר.
מה דעתך בנידון?

חנן44

Well-known member
אנחנו לא רוצים בבתי עלמין את הפוליטיקאים המושחתים המשתמטים הנוכלים והגנבים שיבזו את חללי צהל ואתה יכול לקפוץ לי חתיכת דביל

אנחנו לא רוצים בבתי עלמין את הפוליטיקאים המושחתים המשתמטים הנוכלים והגנבים שיבזו את חללי צהל ואתה יכול לקפוץ לי חתיכת דביל
למה אתה מקלל? תירגע. נתניהו לא מתכונן ללכת הבייתה והוא יהיה ראש הממשלה הבא שלך אחרי 2026 עד 2030.
פשוט אין מי שיחליף אותו. אז תשתדל להרגיע את השנאה שלך כלפיו חס ושלום שלא תקבל דום לב.

Topale1

Active member
אם כבר חוק נגד כל פוליטיקאי שמגיע לבית עולם

מציע לפוצץ אותם במכות
ימח שמם

Topale1

Active member
כן
אני כ38 שנה הצבעתי ליכוד התחייה והרבה ליכוד
אבל טעיתי ביבי הרס את המדינה
הלואי שיקבל הערב
ולגבי בתי עולם דלא יגיע אף פוליטיקאי
המזל של ביבי שמולו עומדים גמד אהבל
וטוויל שאין לו מושג בפוליטיקה ומדבר כאילו האזרחים הם ילדים קטנים

כן
אני כ38 שנה הצבעתי ליכוד התחייה והרבה ליכוד
אבל טעיתי ביבי הרס את המדינה
הלואי שיקבל הערב
ולגבי בתי עולם דלא יגיע אף פוליטיקאי
המזל של ביבי שמולו עומדים גמד אהבל
וטוויל שאין לו מושג בפוליטיקה ומדבר כאילו האזרחים הם ילדים קטנים

אני והליכוד התגרשנו באופן רשמי לאחר הנאום של השפן הקטן נתניהו בבר אילן . נאום בר אילן המפורסם בו הוא הודיע לעולם ולתושבי מדינת ישמעאל היהודים שהוא בעד שתי מדינות לשני עמים. כולם בארץ ידעו שהוא משקר והוא לא בעד שתי מדינות לשני עמים חוץ מהשמאל הישראלי ומדינות ואזרחי העולם המערבי הדמוקרטי. נתניהו הוא שקרן פתולוגי עד כדי כל שבשניות הראשונות אה מאמין לו חחחח:) . מאז הגירושין מצאתי נחמה בזרועותיה של תנועת כהנא חי.
עברתי מהפך בדיעותי והאמונה שלי באשר לעתידה של מדינת ישראל. ב93 עת רבין פרץ קלינטון שבאותה תקופה אהב להריח את אחוריה של ...... לקבל קוויקי בלאו ג'וב בסגלגל חתמו על אסון חרבון יוסלו ע"ש יוסוף שרידא ואוברשטורמפיהרר יוזף ביילן האמונה שלי בשמאל הישראלי אבדה לעולמים ולצערי את מה שחזיתי שיקרה קרה וזה אלפי נרצחים בשנים שלאחר מכן ועד היום הזה. אף אחד לא יכול לבוא ולומר שלא צדקתי אז כשאמרתי שלום לא יצמח מהיצור המעוות הזה שנולד חרבון אוסלו ומה שכן צמח מזה זה הרבה דם רצח וטרור.
ב2005 התגרשתי ממדינת ישראל כשבאופן רשמי הפכה להיות מדינת ישמעאל עת גוש קטיף הושמדה באופן מוחלט ו 8000 איש אישה זקן זקנה ילד ילדה נעקרו באלימות ממפעל החיים שלהם.
לא אשכח את הפשע הנוראי שנעשה לילדה בוכיה שנולדה שם בגוש קטיף והיא לא יכולה להבין ולעכל למה מגרשים אותה מהבית שלה.
על הפשע הנוראי הזה שעשה שרון נגד העם שלו בשביל להציל את התחת שלו ממשפט שוחד הוא שילם בגדול כי מיד לאחר הפשע הזה הצדק האלוקי ערבב לו את המוח בדם הציף לו המוח בדם והפך אותו להיות צמח גוף חי אבל מוח מת.
מתמיכה בשמאל הישראלי עברתי להיות מה שמכונה היום בידי בני עוולת התקשורת איש ימין קיצוני. היום אני ימין מלא שתומך בגירוש שמאלנים וערבים מוסלמים ממדינת ישמעאל כדי להחזיר אותה לימיה מקדם הלא היא מדינת ישראל.

למעלה