לך

כן רחלי, איך ידעת?../images/Emo2.gif

טוב, הנושא הזה הפך מייגע עבורי, שכל אחד יעשה מה שבא לו. ובנוגע להבנת הנקרא, הרי הציטוט שלך:" היא לא סמרטוט והיא גם לא שטיח אלא היא אוהבת!".....אולי באמת יש לי בעיה בהבנת הנקרא או שלך יש בעיה בזכרון. למה שאתה או היא מכנים "אהבה" אני מכנה "אובססיה". לוני או אשתו דיברו על "לבשל את הארנב", וצר לי אך סגנונה רק מאשש את התיאוריה הזו. ושוב אני מבינה שהיא פגועה, והוא אשתו או העוזרת , יהא מי שיהא שכתב כאן, הוא אדם שפל. אך יחד עם זאת לא צריך להיות "רובוט" בכדי להבין את המשמעות ש"די זה די". אתה לא יכול לאנוס מישהו לאהבה. ואתה יודע מה? לא מבינה בכלל מה אני מתעמקת בזה,
עזבו אותי באמ'שכם.

במיוחד בשביל שוחרת

"בשביל אלופה הדמות הזאת היא אחת ויחידה והיא מוכנה להתמסר אך ורק לה. היא לא סמרטוט והיא גם לא שטיח אלא היא אוהבת!" לפעמים צריך לקרוא את המשפט מתחילתו
(ובלי שום קשר יש לי בעיה בזיכרון
) אני דווקא חושב שאלופה לא מטרידה אותו. לא נראה שהיא ממשיכה לאהוב את הדמות שהוא ייצג אבל מבלי לנסות ולפגוע בו בשגרת חייו, אלא להיפך! היא הניחה לו לנפשו.....

רק בגלל שקיבלתי 97 בבגרות בלשון../images/Emo8.gif

משפט חדש מתחיל היכן שמסתיימת נקודה. משמע: "בשביל אלופה הדמות הזאת היא אחת ויחידה והיא מוכנה להתמסר אך ורק לה". (נקודה ראשונה, להלן "דיאגנוזה".) היא לא סמרטוט והיא גם לא שטיח אלא היא אוהבת!" (משפט חדש, להלן : "פרוגנוזה"). אז בעיה בהבנת הנקרא אין לי. ומכיוון שאני מפרגנת לך יכולת העברת מסר, ממחשבה לכתיבה, לא נותר לי אלא לקבוע: "אי הבנה" בין שנינו. וזה רק בגלל שאני לארג'ית היום.

חתולי אתה יודע שבדרך כלל אנחנו

מסכימים אבל, סורי, שוחרת צודקת במיליון אחוז. דייי כבר. אהבה, אוהב, אהבו, מספיק, הלאה... כמה בן אדם יכול להשפיל את עצמו בשביל מישהו שעשה לו את המעשה הכי מכוער בעולם.

ממתי אנחנו בדרך כלל?

היא לא משפילה ולא בטיח אלא היא אומרת שבשבילה הוא יישאר האחד אבל היא לא מתכוונת שהיא תמשיך ליצור איתו קשר. כאילו באמת אתם לא חושבים שיש אנשים שהיתה להם אהבה מיוחדת שתמיד תישאר בשבילם האהבה היחידה? מה זה קשור להשפלה?

גלית333

New member
טוב, האמת אני חושבת

שאת, אלופה.... משגעת והוסת את עצמך. כאילו את מסתובבת סביב הענן הקסום שלך את לא רואה ממטר....... אם היית בצד שלו והיית רוצה שיניחו לך??? הוא עשה את הבחירה שלו - שחררי אפילו שקשה ואת בטוחה שמה שאת מרגישה הוא הכי נכון. שחררי למען עצמך. שחררי את עצמך מלאחוז בכלום! (מה שהיה היה) אולי איבדת הרבה - אבל יש לך בשביל מה להיות חזקה!!! הבית זקוק לך!

עם זה אני מסכים

שאני הייתי משחרר את המחשבות והזכרונות(שזה מה שנשאר לה ממנו) וממשיך הלאה אבל את זה הכי קל לומר ולייעץ.

לכל אלו שחושבים שהם מבינים טוב

יותר.... ושהיו עושים את הדברים אחרת... מרגע שהבנתי שאשתו בתמונה ועוד לפני הנחתי לו לא שולחת הודעות לא מיילים לא מנסה ליצור קשר כל שהוא בפון או במציאות ובטח שלא הולכת לבשל ארנבים... מצד שני לכתוב כאן בפורום את מה שמרגישה זו זכותי אם היא או הוא קוראים את דברי... זו בחירתם ולא בחירתי שמתי כבר לב שיש כאן אנשים שמאמינים שהדרך שלהם לאהוב ולהפסיק לאהוב לבחור מושא אהבה היא הדרך היחידה... ומה שאני מנסה לאמר ולהראות שיש גם דרכים אחרות הוא היה מישהוא מסויים עבורי במשך שנה שלמה ואותו הוא כמו שהיה אותו אני רוצה לזכור מעניין שדווקא בפורום המיועד לאנשים עם קשרי אהבה מחוץ למסגרת הנישואים דווקא כאן יש ביקורתיות כה גדולה לקשר כזה כאילו קשר כזה הוא סוג ב והרגשות בקשר כזה צריכים להיות שונים ופחותים מאשר בקשר נישואים

ולך שוחרת באופן אישי...

לא בטוחה שהכינוי שבחרת מתאים לך רגישות אינה הצד החזק שלך לפעמים כשאין מה לאמר עדיף לשתוק..... אבל אני? מה אני מבינה? לא קיבלתי 97 בלשון.....

ולך חתול.....

אהבתי את תגובותיך.... מעידות על קבלה של דעות וצורות שונות של רגשות

אבל אני מניחה שקיבלת "מייטיב"

בפסיכולוגיה?
עכשיו את עושה לי אנליזות בגרוש?, את יודעת כפי של"אהבה" יש הגדרות שונות כך גם ל "רגישות". את טועה יקירתי, זה לא "רגישות" שאין לי. זו ה"סבלנות" הסבלנות חביבתי. מה לעשות? אף אחד לא מושלם, או אולי נכון יותר לומר: לא כולם אלופים.

../images/Emo25.gif מסכים איתך!

וזה מה שניסיתי לכתוב כאן מספר פעמים שלפעמים אנשים מגיבים כאן בצורה מתנשאת כאילו שיש להם בעלות על אהבה או בגידה וכו'.... את בהחלט צודקת שזה המקום שבו אנשים יכולים לבוא ולהביע את אשר על לבם. מי שאינו מסכים, צריך להביע גם את דעתו אבל הניסוח הוא כנראה מה שקובע.

מאמינה שאדם עושה את בחירותיו

שלמה עם שלי גם כשהתחלתי את הקשר גם כשבחרתי לאהוב אותו גם את בחירתו לסיים את הקשר לפני שידעתי שאשתו יודעת כיבדתי מעולם לא הטרדתי איש ולא כפיתי את עצמי ואת אהבתי לבוא ולאמר לי אל תכאבי כך לא זו הדרך הראויה לא זו הדרך המכובדת לא זו הדרך הנורמטיבית תכאבי בדרך שאנו נאמר לך זו הדרך הרואיה הנכונה.... זה מה שאת שוחרת מנבה לעשות

אלופה - אני חושב שאת טועה

זכותה של שוחרת להביע את דעתה, שווה בדיוק לזכותך לכתוב את כאבייך כאן. מהרגע שחשפת את עצמך, תמיד יהיה מי שיגיב ויפרשן, לכאן ולכאן. זה שאת מתייסרת לא הופך את דברייך לחסיני תגובה . כפי שאמרת : כל אדם עושה את בחירותיו..........

Nino72

New member
../images/Emo24.gif שמח שאת לוקחת את הטוב

זוכרת את היפה

למעלה