לוקאס אמר שבסוף הפרק השלישי

לוקאס אמר שבסוף הפרק השלישי

הוא יערוך את כל 6 הסרטים שלו בכך שהוא יהפוך את אנאקין ווידר לדמויות הראשיות ולא דווקא את לוק בסרטים זאת אומרת שהוא יוסיף תקטעים וילטש קטעים שיחדדו את הדמות של וידר לפן יותר עמוק... עכשיו מה לדעתכם אם הייתם יכולים להוסיף 10 דקות לכל סרט מה הייתם מוסיפים לדעתכם? כדי לחזק את מלחמת הכוכבים ואת אנאקין ווידר יותר? כמובן קחו בחשבון שאי אפשר לעשות עו קטעםי םע לוק כי הוא כבר לא צעיר ככה שתקחו בחבשון במגבלות של יצירות במחשב... פרק1:הייתי מוסיף יותר קרבות של החלליות בסוף ואיזה קטע שאנאקין רואה דרך חלון 2 ג´דים מתאמנים,זה יכול לצאת יפה ככה
פרק2:הייתי מחדד יותר את הקטע של העולם של המשכפלים וגם מוסיף קטע של אנאקין שמחפש אחר אמא שלו כמו קטעי מעבר יותר ארוכים על אופנוע או קטע מחשב קצרצר שרואים את אנאקין מסתכל על טאטוין מרחוק ככה כמו שלוק עשה בסרט הרביעי פרק3:... פרק4:הייתי מראה יותר קטעים של וידר שמסתכל דרך החלון,וקטע של המורדים נלחמים בהתחלה ואת וידר כנגדם(הרי וידר זה רובוט אפשר לחקות אותו מבחינת תלבושת) פרק5:הייתי מוסיף יותר טקסט של הקיסר עם וידר ויותר אימונים של לוק בכוח,כדי להראות באמת את הכוח בכל כוחו וכמובן להדגיש יותר את הקרב בהתחלה על הוט פרק6:להראות את וידר אשכרה יוצא מהחללית כשהוא מגיע לכוכב לקחת את לוק וגם להוסיף קטע שהקיסר מדבר על עצמו(יאני חושב בקול). ככה לדעתי לפחות מה שאני יודע שלוקאס הבטיח עריכה תרתי משמע של כל הסרטים הישנים כדי לחדד את הדמות של וידר במקום לוק השאלה היא רק איך הוא יעשה את זה בלי לפגום בסרטים כי אי אפשר לשחזר סצנות עם השחקנים המקורים...

Larik

New member
סמוך על ג´ורג´ו

הרומאן האחרון שהיה לו (בינו לבין האפקטים הממוחשבים ששוים מיליונים) הייתי אומר שהוא כבר יחשוב על משהו!

זה שהוא יחשוב זה ברור

אבל הקטע שאפילו המחשב הכי טוב והאפקטים הכי טובים לא יצליחו לשחזר דמות בשר ודם
הרי לשחזר את לוק אי אפשר כנ"ל לגבי כל דמות אחרת חוץ מוידר והקיסר הכל צריך יהיה להתבצע על ידי אפקטים או מאורעות אחרים...

Larik

New member
סמוך עליו!

הרי הסרט השלישי עדיין לא מוכן, וכשהוא יהיה מוכן עוד שנה שנתיים אז הטכנולוגיה תאפשר קצת יותר אפשרויות של עריכה ואפקטים!

למעלה