לא יכול להתפתות

לא יכול להתפתות../images/Emo70.gif

זקוק לתמיכה, זקוק לכיוון, לעידוד. מוצא חן בעיניכם? זה עדיין לא מושלם ויש בו הרבה באגים.
בבקשה, תנו חוות דעת, בעיקר מבחינת העיצוב והנדסת אנוש. הכל נתון לשינוי. הדומיין קצת איטי והוא בוודאי זמני ובכלל לא בטוח שיעבוד.
זה בעצם הפרוייקט הענקי שעשיתי בתקופה האחרונה. זה גם הזמן לשלוח חומר חדש ומרענן לעדכון האתר, תמונות, מאמרים וכל דבר...
לשימושכם הקישור אגב, כל מי שפותח את הקישור מתבקש לתת חוות דעת גם אם בשתי מילים. תודה

glider1

New member
ענק!!!!../images/Emo59.gif../images/Emo24.gif../images/Emo45.gif

נראה בהחלט מושקע ויפה!!! דודו עשית עבודה נפלאה(כנראה שהחוסר בעבודה גורם לאנשים לשעמום רציני
). בכל מקרה יש כמה באגים כמו שאמרת עם כמה פריטי JAVA שלא עולים אבל בהחלט שיפור מהקודם. פה אין בעיה של הגבלת סרט???

glider1

New member
אקספ' 6 ובדף המידע של...

האגודה לא רואים את התמונות וגם יש בעיה בלינק לגלריה.

נרגעתי

דף מידע של האגודה שייך לגלנטי. הגלריה עדיין לא נוצרה, והקישור לא חובר לכלום. אקספלורר 6 צריך להראות את כל הסקריפטים. איזה בדיוק אתה לא רואה? אגב, אפשר להשתמש בצ'אט.

קודם כל מזל טוב וסחטיין

לא רע בכלל!! אבל ... חבל שאתה לא מתייעץ איתי יש לך מעצב צמוד בחינם (בדרך כלל אני גובה 25 $ לשעה). זה שיש הרבה תמונות זה מצויין והן ערוכות טוב אבל הפונט של הכותרת העיברית היא על הפנים(תנכית). ויש עוד... אז דבר איתי ןמתי נוסעים על אופניים?

אתה לא היחיד שמעיר על הפונט

אני אישית אוהב את הפונט אבל מי אני מול בעל מקצוע? אני יודע שאין לך הרבה זמן וחוץ מזה כיף לי לעצב (אולי במקצוע הלא נכון) רק שאין לי ידע מספיק בכלים. שלח לי במסר או במייל על הערות נוספות וראה את עניין הפונט כסגור. אופניים? ביום שישי דרום, שבת ניווט בגבעת חיים.

אין בעיה אני עכשיו עצמאי ועובד

מהבית ושוב האתר www.product2design.com שאל אותי מה שאתה רוצה וגם אם אתה מתלבט. אם אתה צריך עזרה ב אימגים כמו חיתוך והדבקה -הקטנה וכ"ו . ת'קשר אליי. יש הערות אבלא פה.

חגי זיו

New member
יש טעות בטבלת הליגה ביחס לליגה 11

די ולידיטי והמרחק לא נכונים(צ"ל 54.7 ו- 0.959)

למעלה