לאן לאן הלכה הרגישות

לאן לאן הלכה הרגישות

אני מבינה שזו סדרה טובה...מעניינת...עונה על יצר הסקרנות שלנו אבל לעזעזל למה אנחנו לא יכולים להתגבר על היצר הזה גם אם הסידרה הזו רחוקה מהמציאות (אין לדעת) או לא נועדה בכלל להיות קשורה לגלעד שליט הרי יש במדינה הזו משפחות רבות שהנושא הזה הוא כאב יומיומי עבורן וגם אם לא רואים את הסידרה אי אפשר להתעלם מעשרות הפרומאויים ביום אני לא מבינה את הבמאים שיצרו את הסידרה הזו וגם מאוכזבת משחקנים טובים שהערכתי שמשחקים בה איפה יהיה הקו האדום שלנו כעם - מה עם קצת ריגשות??? מה אתם הייתם חושבים על הסידרה הזו אם גלעד שליט היה בן משפחה שלכם? במצב הנוכחי, הוא צריך להיות בן משפחה של כולנו אולי אנחנו לא בעמדת ראש הממשלה בשביל להחזיר אותו הביתה, אבל אנחנו בעמדה של לא לגרום כאב לב נוסף למשפחה וליקירים שלו

idanoosh17

New member
אני דווקא חושב

שאולי עדיף לדבר על הנושא מאשר להתעלם ממנו ולתת לו להשכח. אנחנו לא יודעים אם משפחות החיילים הנעדרים צופות בתוכנית אבל אין ספק שהסדרה גורמת שנושא שחרורם לא יירד משיח הדיון הציבורי. אין מגיע להרבה מקומות ואנשים שואלים אם אני רואה חטופים וזה ישר מוביל לשיחה על גלעד שליט. זה נושא כואב אבל חשוב שלא יישכח. נקווה שהתמונות הקשות נצפות על ידי שרים וחברי כנסת שברגע האמת, כשיצטרכו להצביע על שחרור אסירים- הם ייזכרו ולא יהססו לשחרר את השבויים שלנו.

למעלה