כתבה ענקית, דמדומים, ראש1

אוי כ"כ מבינה

מרגישה בדיוק כמוך... החברות שלי לא קוראות ספרים, בכלל...לםעמים אני מרגישה שאין עם מי לדבר על זה. אז כיף לי שיש את הקומונה, ועכשיו גם את הפורום הזה!! אין על ספרים...כל הבית שלי יכול להיות מבולגן, עם מאה אנשים בערך, צעקות וצחוקים של ילדים קטנים - אבל אני תמיד אהיה שקועה לי בתוך ספר. ספרים תמיד משכו אותי, בשבילי זה פיסות חיים. ואם מצאתי פיסת חיים שנכנסה לי כל כך ללב? אוהוווו...כך אני מרגישה לגבי טווילייט. אהבתי אותו מאוד ומאוד נהניתי לקרוא אותו.

Emergency Exit

New member
חחחח למה שיסקלו אותך.../images/Emo2.gif

אמא שלי במקום לעשות מנוי, גונבתלסבתא שלי, שלה יש מנוי חחח וכל שבוע היא קונה "מנטה". כמה עיתוני נשים ישלי בבית יא וואלי

Fake Reflection

New member
../images/Emo79.gif כמו כל עיתון נוער.

הדבר היחיד שטוב שם זה שהם שמים פוסטרים שאני אוהבת :)

לכן אני לא קוראת אותם. ../images/Emo3.gif

והקיר שלי די ריק מפוסטרים (כל מה שיש עליו זה כרטיס של ההופעה של טאריה וחתימות של אפיקה. פנאטי משהו, הא?), ככה שאני לא מוצאת בהם תועלת (לא שגם מתייחסים יותר מדי למה שאני אוהבת בעיתון הזה כדי לשים פוסטרים של זה).

xXx Lilo xXx

New member
ישלי תעיתון ^^"../images/Emo29.gif

כאילו עוד מאתמול XD אבל בקושי מבינים מה כתוב ><" כתב מעפן לבן על רקע שחור ממש לא ברור. אבל הסתדר
גאד ראש 1 זה זבל, כל העיתון ט"ה או כמעט מלאכים :S:S:S:S איך אנשים קוראים תעיתון הזה?

orw93

New member
מה רע בכמעט מלאכים?@$#../images/Emo205.gif

ציירו לי משקפיים על אדוארד

Paz Love Gal

New member
תודה לשתיכן../images/Emo3.gif../images/Emo23.gif

אם יצא לי היום או מחר אני אקנה את העיתון.:)

הרגע קניתי את העיתון.../images/Emo3.gif

"אפשר להגיד שגילמתי את אדוארד מסביב לשעון, גם בין הצילומים. זה לא היה קל, מפני שלא יצאתי לבלות בערבים ואפילו הגעתי למצב שבו התקשיתי להזמין אוכל במסעדה." חחחחחחחח
מפגר הרוברט הזה.XD

Shai C

New member
עד לרוברט!../images/Emo99.gif

אני TEAM ROBET & TEAM EDWARD רק לא TEAM JACOB . בלעכס

למעלה