כראמל- פרק 59- חדרי המסתורין

YossihNew

Well-known member
|?|

אז מה פרופסור דה ויל יעשה בלי כראמל?

איך אודיל וסיסיליה קשורות לזה?

האם מילה וספ ימצאו את הילדים?

ומה הם כן ימצאו?

YossihNew

Well-known member
סיבוב מתואם. ידעתם שגברת ג'יין תכף תמצא כלבים ולא חתולים? כן, גול. אחר כך נאכל. כי ככה הוא אמר. אתה מעדיף בשלשות? גול?!

אינטרנט. אינטרנט. זה לא מצחיק כבר. מי בעירייה? לא אלפרד, כן? ספ, זאת כן אשמתך. סתם לא שולחים משטרה. כן, אבל הוא היה נחמד לצ'אנג. ששיפץ לו את הדירה. לצרפתי המוזר הזה.

כן ג'יין. זה חדר בריחה, רק עם שם מפונפן. כן, אני מבין את ויש. כתבתי את זה בגאליוסי. נכון רועי? לא נכון רועי?

אלפרד, תן שירות. איפה המראה כשצריך אותה? אני אמרתי לכם, לא ממזגים בין סדרות של מיכל בלי אישור. כוכב וכדברא לא יתמזגו אלא אם ברשותה. חבל, היא אפילו לא שרה דואט. שוב לחזור לטירה... אגב, איך זאת דרך קיצור? מה ההבדל בין זה לבין יער? המרחק דומה... כאילו... פיזית... לא הגיוני...

לך למשפחה של ברברה. יהיה שם מלא אוכל. וגם יפית שם. כן, זה כמובן שונה מהספר. גול?! גם אתה לא חוכמה, גול.

איזה. חמודים הם. מאוד מאוד. מאוד מאוד מאוד. תתחבקו, מה יש... לא? גם בחורות חשובות למקס...

איזה מפתח? אין לה שום מפתח. יש לה טבעת. יובל סגל מאיים? ממתי?

בספר ויש פתר את כל החידות שהיו קשות מדי. ממש לא כאלו.

זה כמו כשהיא רצתה שיורידו טבעות בעונה 1. צ'אנג, תציע לה עם הטבעת. נו, בחייך. אתה מערב הורים?

וכולם קולטים. כולל הלנה.

כן, אני יודע, זה כמו לגלות שנערת החלומות שלך היא מוהר זלימוביץ' (בעעעע). אתה נוסע להודו, אני מבין. איפה שבת שבע שמה אותם. סלסילה. כשצריך שהוא ידבר ואין בובנאי שיכול להתחבא.

נכון, ויש. עכשיו תפתור כמו בספר. אם הייתי מבין מה החידות...

את זה הבנת, גול? ברברה תמצא לה חבר חדש, אכן. אפילו תתחתן. אבל אני תמיד העדפתי את אחיותיה. לא את אחיה. אף פעם לא. בדיד, כן.

אז הרוזן זה דה ויל. נו. פשוט זה עניין פרקטי, כראמל חייב שידבבו אותו בלי בובנאי.

הלנה כזאת מסכנה העונה. מה עם אבא?

תצעקי עליו כמו על בלום. אוקיי, בסדר, אודיל הכי סקסית. אוקיי, זה לא תקף אם מאיה בכובסקי היא אודיל, אז מאיה לוקחת. מעניין מה הן מתכננות. בחורה במבטא ספרדי מנסה לברוח מאיפשהו? איפה שמעתי על זה?

הנה הבקבוק. גם אתה יודע להיעלם? לא נמאס לו לשחרר שדים מבקבוקים? דוד המלך, נעים מא... אופס. סליחה. קפץ לי. עוד אחד שנעלם. אפילו לא הגשים משאלות כמו הרוח הקודמת.

ומה עם ביאטריס הסקסית? ויש, נער החידות. זאת לא ביאטריס הסקסית. זאת השנייה. הנה זה בא.​

למעלה