כראמל- פרק 57- מילה הרעה

YossihNew

Well-known member
|מלאך|:devilish:

אז מה בלום תעשה למילה?

למה אל אל ומקסימיליאן מתקרבים?

האם מילה תאמין לרובי וכראמל?

ומתי נקבל דואט של שתי אפרת בוימוולד?

YossihNew

Well-known member
אני שוב מזכיר- לא גוזרים שיער של בן אדם או בת אדם, ללא רשותו המפורשת! גם אם אתה ספר חובב! אלא אם אתה מעריץ של שירה. כי הוא פשוט מהמם, לפנים. היא לא תרנגולת, היא אפרוח. לא ידעתם?

אולי יהיה מאוחר מדי לשתף את מילה.

התגעגעת לשיער של אפרת. מאוד. מאוד מאוד. כל כך יפה. זה כל כך דומה לפיג'מות. נו, בדיוק! היא נתנה לה! נתנה לה! לא, סליחה, אני הבנתי מה קרה כאן. תפני לספ, תגידי שהוא לא רואה שמשהו השתחרר לשיער. לא? לא? לא? כן!

מבינה בשיער? חה. היית רוצה, גברתי. היית רוצה. שירה מבינה בשיער. את לא. אני יכול גם להשתמש בשיבולטור למטרות אישיות? וגם להשתמש בשיערות גבות?

הוא יצר קצת מפלצת. קצת.

אתם יודעים שכל אחד צריך מילה טובה. אז למה מילה רעה? אני יכול לקרוא לה בת שבע? אפשר לקרוא לה בת שבע?

לא, פתאום משהו הסתדר בשיער. אולי מגלגול אחר...

סליחה, ביאטריס הסקסית יותר. מראה? רגע, רגע. אז... עזבו ביאטריס הסקסית, היא לא צריכה מראה. רוני מרון קליין נמוגה ממראות?!

ישיבה ללא תזוזה? מה יש לו היום? יפה, פרנקו. יפה. אני גם מבין בשיער. אבל גם ספ למד שפת גוף, תופתעו לגלות.

בת שבע, תירגעי, בחייאת.

עזוב, ויש, מעכשיו דואגים רק לליאון מדרימארס. שחוזר ממאדים תכף. עזוב, ויש, מעכשיו דואגים רק לליאון מדרימארס. שחוזר ממאדים תכף. הוא יעלב, מאוד יעלב.

אי אפשר שמילה הטובה ומילה הרעה ישירו שיר ביחד?

אח, אפרת, אפרת. גם את נהיית סקסית יותר בתור שיבוט מרושע. אפרת יודעת גם להיות פסיכית. היא פסיכית. צ'אנג יטפל בכל בסוף.

בושה וחרפה? גועל נפש.

זה אכן מאוד מעליב.

חסרת סבלנות זאת.

זה משונה? ולהתעקש שלא הייתה פה כורסה זה בסדר? כן, המנהלת הקודמת. מדהימה.

לאן היא הולכת?

היא כל כך סקסית ככה. זה לא טוב לי. למה היה כתוב "טירת דה טיל"? זה מחוצף מאוד מצידה.

כן, אני מזהה את היפה יותר.

את יצאת בחמש! לא? נכון, היא לא מסדרה על טבעות בכלל, היא בכלל מסדרה על יחסים. אה, סליחה! כל עוד נפתלי וזוהר לא פה, את תסתפקי במורן 14, גברת!

ברור שמבדילים.

גם הוא לפעמים לא יודע. גם הוא לפעמים לא יודע. חושב? בחייאת. נשמע שברברה אוהבת לצעוק עליך.

הגיע הזמן שמישהו יגיד את זה לצ'אנג. סליחה, צ'אנג. תסתכל במראה ותחשוב מה יש בפרצוף הזה שכל כך דוחה אותה. לא, זה לא שהיא לא סובלת אותך, היא סתם נגעלת.

כן, נעלמה. שוב פעם נעלמה לך מישהי.

אני חש שבומבה קרבה.

וואו, זה כמו ספיידרמן. אבל תשירו דואט ביחד... לא? לא?​

למעלה