כראמל- פרק 50- אודיל וסיסיליה

YossihNew

Well-known member
|שטן||שטן|

אז מה יקרה בחקירה של גברת בלום?

האם רובי וכראמל ימצאו את גובו?

מי הגנב בבית הספר?

ואיך צ'אנג מאוהב?

YossihNew

Well-known member
ראיתי אתמול פרק בבית הכלבים בו ענת משחקת דמות ספרדיה. בול כמו סיסיליה. עמית ממש מדהימה. מי היה מאמין שהיא יכולה לשחק רעה ככה. סיסיליה? מה קרה ל"בלום!"? היא ירררררררררדה לה על הררררררררררררי"ש? התגעגעתי אליהן קצת. גם לקסטנייטות של סיסיליה. ענת כזאת טובה.

כן, זה השיגוע הכי משגע בעולם. הם קלטו מהר.

אני חושב שזה אחלה. מי אומר נחמדת? אגב, אתם יודעים שמי שמשחקת את אודיל בהצגה זאת מאיה בכובסקי? אם מדברים על נהדרות. ציפיתי ל"בלום"!

כן, עכשיו זה מעניין מה יקרה עד שהיא תשים את הטבעת. תכתבו דברים באמצע, ואז תזכרו.

אה, גול? מה קורה?

אני קצת מאוהב בעמית. קצת. מדהים שהיא הצעירה בחבורה וכזאת טובה.

הייתם צריכים לכתוב את הדברים האלה. לא הבנתם? לכתוב. כמו בממנטו.

הבנתם? בגלל זה. אודיל נראית כמו אשת שיחה.

מה, גם עלייך נפלו ארגזים? ספ, שוב ערכו לך את הערך בוויקי וויקי.

זה טד. תקצרתי לכם.

חתונה של ספ עלולה לסיים את הסדרה. האפים האלה בטח נפגעים המון.

ואני אומר לכם, חבר'ה, שאם עמליה, ליבי ורותם לא פותרות את זה, זה לא שווה. אגב, זאת המוזיקה החינוכית משקשוקה. אבל ג'וני לא אמר כלום... כלומר... טד השתיק אותו כל הזמן... אבל... טד מנסה להפליל אותך, ג'יין. כן, כן, ג'יין, שימי בתיק ואז... מה כבר יכול להשתבש?

אני אמרתי לכם שצריך שוטרים בבית הספר. קצינים ללא מטרה למשל. ספ, אתה רק יועץ.

צ'אנג, אני אחרוג ממנהגי ולא אדבר עליך היום כי יש לי הצגה שביימת. בסדר?

גם אותי זה משעשע. מולי עושה את זה מאוד סטריאוטיפי וטוב שכך. ביאטריס עושה לי בגוף דברים. זה צמחוני, אני מניח.

אולי גברת בלום תביא את התשובות.

ברוטו או נטו? לא משנה. שניכם צודקים.

בטח הבית שלה בלי קירות, בלי רהיטים, הכל בפנטומימה.

גול, שמעת על הראיון של ברברה לפרוגי? אז השאלה היא מה היא אמרה ל... מה? זאת לא השיחה הזאת? אבל מה היא אמרה לה?! ניתקה, אה? ויש משקר? למה? גול, אתה ככה מסטירה. הוא חסר תקווה. הוא מעצבן שלא מודע למעצבנויותו?

איזה שחיתויות יש לכם?

ביאטריס גם נחמדה. ביאטריס הופיעה עוד לפני שהם הפסיקו להיות חברים. הו. איזה קטע.

ציפיתי לזה. ציפיתי. נכון? ציפיתם?

לפעמים דריה פשוט דומה למיקה סגל. ההורים לא מדברים הרבה. הו. איזה קטע! חקירות מעניינות.

הנה זה בא.

מסמר, אלפרד, מסמר. אני אוהב את המבטים האלה. מפגש רעים.​

למעלה