כראמל- פרק 45- נפרדים

YossihNew

Well-known member
|לב-ש|

אז האם אל אל יפרד מהלנה בגלל מזימתה של ביאטריס?

איך רובי וכראמל ימצאו מה רוצה רוח הרפאים?

איזה טריק טד עשה כדי לנצח את הבחירות?

ומה יקרה לגאון ההוא... איך קוראים לו... גול? אתם בטוחים? גול?

YossihNew

Well-known member
ה"גול" הזה פשוט קורע אותי. זה מזכיר לי פרק בארתור שבינקי חשב שהוא גאון. אתה יותר ג-OFF. ארוחה מתוחה ביותר. מאוד. ויש למד לשקר וזה מוזר. ואל אל, אתה טועה, לא אצל הלנה, ויש יצטרך ללמוד אצל מישהי בוגרת יותר. אני העדפתי את ספ נשוי לדנה פרידר. היא שמרה עליו ברצועה. כן, ויש מרמה ממש כמו אוטיסט. שחשוב לו להגיד שזה סתם. לגול לא נגמר התיאבון. להרחיק אותך מברברה זה לא נורא, הקול שלה נשמע למרחקים. אופס. כן. יש את זה. אבל חכו עם זה.

אל אל, אתה רומז למשהו? היא לא סיפרה לך מי אימא שלה. נכון הלנה? אבל הלנה כל כך מדהימה. אני תמיד ידעתי, הנה, עובדה, רועי ערער על יכולת זיהוי הכוכבים שלי. אני התלהבתי ממאי כשהייתה בתפקיד משני בלי שורות במחנה אבא!

אולי ג'וני הכין את הקופסה.

והנה המבט של גול חזר להיות רגיל. עיני עגל. לא, אתה ג-OFF. גול, חמוד שלי... כולם יודעים שאתה לא גאון.

אני קורא את הכתבות. הספרייה נפתחה גם בערב! מרתק!

תודה, גברת קרן יער. אני לא אתאושש מזה, ועוד חשבתי שהיא תהיה לנצח החברה של אלון בשבילי. תירוץ לא רע דווקא. אז הם הלכו לחטט בפח?

כן ויש, תודה שהסברת איפה זה טימבוקטו. היא יכולה ללמד אותנו איך לגנוב פוקוס? לא, הוא רימה אותך.

פליקס התאושש יפה. בערך. אה. מי שם אותו בבקבוק, מעניין, לא מכירים אותו.

אבל הוא כתב את השם? לא ראיתי בכתבה. עזבי, מחר עוטפים עם זה דגים. אבל תביאי את הכתבה על המנהלת.

תחתית כפולה.

מסכנה הלנה. מסכנה מאוד. גם אתם בהפסקה? כולם בהפסקה.

תכף אני אסביר לוויש איך מוסיפים סודות בסודיות לאוסף הסודות הסודי. והכל בסודיות. איזה מסכנה הלנה. למרות שלאל אל יש שיער יפה. אופס.

מעניין מי בפנים. רק שתדעו שלאלפרד יש כוחות על. וזה לא בסדר שהוא אלפרד, אלפרד של באטמן. הוא סופרמן. למה הקול מוכר לי? מצד שני הוא גם כבאי.

התגעגעתי לביאטריס. הערמומיות הזאת. התחכום הזה. אגב, ידעתם שבזמנו כתבו בכתבה על חנוך רוזן על דריה? היא הייתה בת שמונה.

תיק תיק תיק, תיק תיק תיק, תיק. ותפסיקו, יש רוחות מזרחיות, רוחות מערביות...

אני מציע בורר ביניכן. אוקיי, לא בורר, בן של בורר. הפסטה עם המלח דווקא נחמדה.

אה. וואו. נכון. פשוט. אה. וואו. נכון. פשוט. אני אמרתי מראש תחתית כפולה.

מה קרה, מנהלת שאני ממש אוהב? אוי ואבוי! אוי ואבוי! עוד כמה חודשים?! אבל אני רוצה את המנהלת בתמונה!

נו, תן לו לתת את הלחש כבר. ורבי. אספסיאנוס ורבי. אוי.​

למעלה