כמה מילים על הפורום....

ושאלה...

איך אני אמורה לעזור לאנשים אם אין לי ניסיון בתחום? אני לא כל כך יודעת איך זה הולך...\: אולי כדאי להסביר קצת על איך אנחנו אמורים להגיב ליצירות של אחרים, למה להתייחס וכו'.

תגיבי חופשיי

הרבה פה לא פסיכולוגיים- את יכולה לכתוב מה שאת רוצה, ובנוסף לזה מנהל הפורום ומי שמבין יגיב את דעתו (ככה אני חושבת)

אבל מה בדיוק להגיב? כאילו...איך אני

אמורה? [הרי זה לא פורום של סופרים ומשוררים צעירים, שבו מעירים על היצירות]

ב ן ח ו ר י ן

Member
מנהל
הפורום הזה הוא לא רק במה...

הוא פורום לטיפול על-ידי כתיבה-בקרוב נתחיל להתעסק בזה, בינתיים אני מחכה שיצטברו יצירות וגרעין אנשים קבוע שעליו נוכל לעשות את התרפיה.

ב ן ח ו ר י ן

Member
מנהל
בטח שלפרסם...

אני רוצה שיתפרסמו כמה שיותר יצירות על מנת להכיר את הכותבים. אחר-כך נתחיל במסע מעניין פנימה-בכל מקרה, הפורום הזה דורש הרבה חשיפה, צריך להיות מוכנים לזה!!!

אין לי בעיה לחשוף את הכתיבה שלי,

פשוט בינתיים מפרסמים יצירות וכאילו...אין כל קשר לפסיכולוגיה כרגע. אבל אני אחכה.

dav23

New member
משהו נחמד להתחלה

אשמח לתגובות לכתוב. והנה אני ליד מראה קטנה שהלבנה משתקפת בה. פרצופי ופרצופה כשתי אחיות. דרכתי ברגלי העירומה איפה שעמדה והנה אני הראשונה על הירח. אלא שהיא השתחלה ושטה אל קצה השלולית ואני הייתי שקועה בבוץ כמימים ימימה. היה מישהו שלכד אותה בתוך חבית של מיים והיתה שלו עד שרצא ללכת, הוא והחבית איתו והיא נותרה משייטת בשמיים. רציתי לאחוז בזרועה, רציתי אולי לעבור לגור איתה. רציתי להיות במדינה שלה. בעודני חושבת ותוהה, ירד סולם חבלים שהיו נחשים מתפטלים. אין ספק שעליתי ועליתי , עד תחילת הבוקר.

Lp Fairy

New member
אוו בהצלחה..[=

מאמינה שאני אפרסם כאן כמה יצירות שלי..[=

your avi

New member
אותי, קניתם!

שני הנושאים האהובים עליי באותו פורום.
אני ממליצה לפתוח שרשור הכרות רשמית... אני יכולה לפתוח אחד כזה? וגם צריך תקנון פורום, כי לא מצאתי אחד כזה פה. אבל מה אני ישר רצה לרשמיות? בהצלחה לפורום הנהדר, ואני כבר רואה לו עתיד מדהים.

unb®eakable

New member
Good Luk

הרבה מזל טוב לפורום הזה. נראה לי כמו פורום בהחלט נחוץ... אני מבין שיש כאן מכל הגיליים נכון? אני שמוליק נעים מאוד.

inbal145

New member
פסיכולוגיה זה מקצוע מעולה.

אתה צודק בכל מילה שכתבת. אהבתי. סביר להניח שאני נשארת. מזל טוב על פתיחת הפורום ובהצלחה.

למעלה