כמה מחשבות מוצקות

כמה מחשבות מוצקות../images/Emo94.gif../images/Emo209.gif../images/Emo210.gif

כמו שאתן יודעות, היונקות הפרטיות שלי הן לא ממש דוגמא ומופת לעלייה במשקל... לפני חודש הגענו לטיפת חלב, לאחות חדשה (הקודמת עזבה) אחרי מחלת חום של שלושה ימים וגילינו ששירה עלתה בחודש 40 גרם ורוני ירדה 90. הסברתי לאחות שאנחנו על הנקה מלאה ושהבנות אוכלות מעט מאד מוצקים כי הן לא מוכנות בשום אופן לאכול טחון ואוכלות מגוון גדול של מאכלים אבל בכמויות הומאופטיות... לשמחתי, האחות היתה איתי. היא אמרה שזו באמת בעיה לגוון להן את התפריט ולתת להן אוכל עם הרבה קלוריות אם הן לא מוכנות לטחון. ישבה איתי והציעה לי כל מיני רעיונות (כמו תמרים יבשים חתוכים לחתיכות קטנות) והזמינה אותי לביקורת אחרי חודש. היום היינו. רוני עלתה 360 גר' בחודש, צמחה ס"מ אחד בגובה וחצי ס"מ בהיקף הראש. שירה עלתה 255 גר' בחודש, צמחה 2 ס"מ בגובה וחצי ס"מ בהיקף ראש. העקומות שלהן ממשיכות לעלות באופן תקין. הן עברו את בדיקת ההתפתחות ועשו כל מה שילד בן שנה אמור לעשות. בשבוע-שבועיים האחרונים הן העלו מאד את כמות האוכל המוצק שהן אוכלות. הן עדיין לא נוגעות בטחון אבל אוכלות לבד יפה מאד עוף, ירקות, אורז, פסטה ואפילו את הגפילטע המשובח של סבתא. הן מרוצות, אני מרוצה וכך גם אחות טיפת חלב. כנראה שלכל ילד יש את הדרך בה הוא אוכל מוצקים והתפקיד שלנו הוא להפריע כמה שפחות... הילדות שלי לא אוכלות המון אבל כל כך נהנות מאכילה.

שמחה שיש עליה יפה

כל כך דאגת... עכשיו נגולה אבן מעל ליבי ואני יכולה להמשיך להאמין שהבנות שלך מתפתחות יפה, לפי העקומות של משפחת "עוד".

למעלה