כמה דרמות היום..והו..

כמה דרמות היום..והו..

1. החליפו לנו את שם הפורום או ליתר דיוק הוסיפו אהבה אסורה.. 2. שלחו מסרים לחגית על רצון לעבור פורום.. חשבתי יש כאן אנשים בוגרים אבל אני רואה כל כך קטנוניים, מזה כל כך משנה השם, מבחינתי שיקראו לפורום "סודות המיטה של סוהא", נו בחייאת, תתעלו על עצמכם מספיק עם השטויות.. ערב טוב.. sky

שמים לי...הגזמת!

לא לזלזל ככה באנשים, אנשים כבר חודשים פה ואנחנו כמו משפחה, ומותר לנו לבקש שם הולם לפורום, מה עוד שרק קילקלו לנו את השם.... אולי לך לא מפריע השם אבל זה לא אומר שאת לא צריכה לכבד את אלו שזה כן מפריע להם.

חה חה חה...

שמיםלי... סודות המיטה של סוהא זה ענק!! נחמד לבקר בפורום אחרי הפסקה של כמה ימים ולגלות סודות חדשים על המיטה של סוהא! ברזל

אוקיי מתנצלת!!

לא התכוונתי לפגוע במישהו חלילה.. התכוונתי רק לאמר..ש.. בעצם כבר לא חשוב sky

ואוו ואווו נשמתי

קחי את זה בקלות, אף אחד לא מזלזל באף אחד, אף אחד לא עוזב לשום מקום אפשר לבקר בכמה מקומות ביחד ולהנות מכל מקום בצורה הכי טובה שאפשר.

מלאכית...תזהרי לך...../images/Emo8.gif

טוב תביאי
נרגעתי... מה לעשות שאכפת לי?
טוב יאללה אני הופכת לפודל מרגע זה....מתאים?

אסתי69

New member
אל תשתני חגית ../images/Emo13.gif

יש עוד כמה שאיכפת להם אני מאמינה שבעיקר מהאנשים פחות מהפורום כפורום תעיד זותי האחות הקטנה שלי שמעליך שם (זו עם ה
והקריז) שכשחברויות אמת נוצרות שום פורום ושום שם לא יכול להזיז אותן

דרמה אמיתית!! שאפילו לא ברכתי אותך

ברוך הבא , אחי
זו זכות גדולה שאתה בחרת בנו מכל הפורמים שבעולם!!!!!! אגב למה התכוונת כשכתבת בכרטיס על עצמי "מתוק אמיתי" ? חברך ג'ונס

אני תמיד טועמת את עצמי../images/Emo3.gif לא עומדת

בפיתוי
טוב אני גם מאלו שמריחים תחתונים לפני שהם מניחים אחר כבוד בסל הכביסה.....

Nino72

New member
תודה ידידי ../images/Emo24.gif

הממ מה פירוש מתוק אמיתי...? כשאוכלים ממני לא רוצים להפסיק (מיועד לבנות המין היפה...סליחה :)) ואני לא מדבר רק על סקס, מין או יצרים חמימים חחחח אההה..אני גם מת עליי...אבל זה בייני לבייני :)

Nino72

New member
המממ אחרי הצבא עבדתי בחו"ל...

ככה קראו לי כך שיש לי סימפטיה לשם הזה

למעלה