ככה סתם בקצרה להיום

Z נשואה 45

New member
ככה סתם בקצרה להיום

וידוי קטן יש לי רופא מקסיייםםםםםםםםםם אני משתדלת לדבר איתו המון ומספרת לו כל מיני דברים כן בנייד שלו או שאני מוצאת תירוץ כלשהו בכדי להגיע לקליניקה שלו לצערי זה לא קורה הרבה והיום החלטתי לספר לו על החלום שחלמתי בלילה ולשמחתי חלמתי עליו על הרופא שלי משום מה לא יוכלתי לספר לו את כל האמת אמרתי לו רק את מה שחשוב על פי דעתי הנושא הוא ניתוח שעברתי אצלו לא יודעת למה ממש כך לא יודעת למה לא סיפרתי לו שחלמתי שאנחנו יחד בקליניקה שלו לבד והוא מטפל בי כמו שרק הוא יודע ולא סיפרתי לו כמה היה לי טוב להיות איתו וכמה טוב היה להרגיש את מגע ידו וכמה טוב היה לחוש את נשימותיו וכמה טוב לטעום את שיפתותיו ושכמה טוב היה אילולא היה זה חלום חבל זהו התעוררתי לי מהחלום הרטוב המקסים הזה נראה לי כי אני עדיין בחלום אחרי שסיפרתי לו קבענו להיפגש בשבוע הבא כרופא פיציינט אז עד הפעם הבאה תמתינו בסבלונות אוהבת אתכם

אור36

New member
מממממממממ-אם

הרופא מספיק חכם,הוא ידע להתרחק,מסוכן לרישיון שלו......... (מה רע באינסטלטור עם החריץ,וטיפת הזיעה המבצבצת על האפ??) אבל כל עוד זה בגדר הפנטזיה זה יותר מלגיטימי..........

Z נשואה 45

New member
היי אור../images/Emo140.gifאינסטילטור? נשמע מעניין

רק שהאינסטילטור שמגיע אלינו הביתה פעם ב... לא נראה לי כלכך והוא בטח ירוץ לספר לח'ברה והרופא אמממממ בטח חכם אחרת לא היה רופא למרות שאני יודעת שהוא פנוי מבחינה ריגשית לבטח לא יסכן את רשיונו עבורי או כל אחת אחרת וחוץ מזה הוא יודע שהוא יכול לבטוח בי הוא מכיר אותי ואני האחרונה שאלך לסבך אותו הרי האינטרס קודם לכל לא וחוץ מכל זה - אור לך תדע לפעמים אנחנו נמשכים זה לזו ופנטזיה אמרו לי
פנטזיה זה בריא אור בכל מקרה תודה על התגובה הנפלאה

אור36

New member
ערב מקסים ותתחדשי../images/Emo24.gif

ושלא יסנגרו אותך הותיקים עם התה,קפה,שוקו...........

ל י א ן69

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

לי מותר לבקש אולי איזה עוגת שוקולד חמה עם קצפת כאישור לכל המשתתפים החדשים
יש מקום לכולם

אנטוני2

New member
היי הילה

ברוכה הבאה מקווה שהילתך זוהרת באור יקרות גם מעט מן האור מגרש המון מהחושך, ברוכה הבאה הילה

למעלה