כולם ודאי מכירים את השערורייה

NoKiA2003

New member
כולם ודאי מכירים את השערורייה

שעשה השיר של Ace Of Base משנת 1993 אחרי שהם הופיעו בארץ וגילו שכשמנגנים את החלק הראשון בשיר הפוך מגלים אמירות אנטישמיות, אם למישהו יש את הקטע ההפוך שרץ בזמנו במייל (אלפא?!?) אני אשמח לקבל.. עדיין שיר מקסים
Happy Nation Laudate omnes gentes laudate Magnificat en secula Et anima mea laudate Magnificat en secuala Happy nation living in a happy nation where the people undertand And dream of perfect man situation leading to sweet salvation For the people for the good For mankind brotherhood We're traveling in time Ideas by man and only that will last And over time we've turned to the past That no man's fit to rule the world alone A man will die but not his ideas Happy nation... We're traveling in time Traveling in time Tell them we've gone too far Tell them we've gone too far Happy nation come through And I will dance with you Happy nation Happy nation...​

ֹDaysleeper

New member
למה הפוך?

היה שרשור ארוך בנושא בפורום זיהוי שירים לפני כמה זמן, אמרו שהקטע הראשון הוא איזה נאום אנטישמי - לא כשהוא הפוך אלא רגיל. לא זוכרת מה בדיוק אבל מישהו גם כתב את המילים ששומעים שם. כנראה שיש גם סיפור אחר עם הקטע הפוך מה שרק עוזר להוכיח שהכל המצאה.

NoKiA2003

New member
../images/Emo6.gif כן ראיתי את הסיכום של אייס

בעניין בפורום זיהוי שירים רק שאני כמעט משוכנע שיש קטע כזה

ֹDaysleeper

New member
איזה קטע?

אתה חושב שהם באמת אנטישמיים? או שאתה מדבר על הקטע שהם כאילו אומרים?

NoKiA2003

New member
על הקלטה הפוכה של הקטע הזה

שאפשר לשמוע אותם אומרים את זה. תפוז איטי היום בטרוווווף!!

ֹDaysleeper

New member
גם לי נתקע כל הזמן

אני לא מכירה את הקטע ההפוך כך שאני לא יודעת..אבל פשוט נראה לי שאם יש כל כך הרבה סיפורים ושמועות סביב זה, רוב הסיכויים שזה סתם המצאה

ֹDaysleeper

New member
בעיקר

ניינטיז ואייטיז. למרות שאי אפשר לומר שזה סגנון. באופן כללי אני לא אוהבת רוק כבד או היפ הופ, וגם לא יותר מידי פופ (כריסטינה אגילרה, פינק וכו') למרות שתלוי מי המבצע. לדעתי הפופ היה הרבה יותר טוב באייטיז ועד אמצע-סוף הניינטיז ובשנים האחרונות נהייה מגעיל וממוסחר. אפשר לומר שאני אוהבת בעיקר רוק ופופ יחסית ישנים ולא אוהבת "רעש". אבל אני לא ממש בטוחה שאני מתמצאת יותר מדי בכל ההגדרות האלה.

NoKiA2003

New member
אני לא אוהב רוק וראפ והיפ הופ

אין ספק שאני מתחבר יותר לפופ, גל חדש, קצת דארק אייטיז... בכלל נראה לי שאני מתחבר יותר למוזיקה משנות השמונים והתשעים הרבה יותר ממה שהולך היום בסצינת המוזיקה... חוץ מהאוס אולי. מותר לשאול בת כמה את? ולא, אני לא מנסה להתחיל אתך

למעלה