כבלים לרמקולים

תיבת הרמקול מהווה שיכוח במידה והיא אטומה. מקדם הריסון של המגבר, הוא חשמלי. תפקידו לאלץ על הרמקול מתח וזרם מוגברים של אות השמע.
אז אתה מערבב ביניהם? תוסיף גם עגבניה, מלפפון ושמן זית ותעשה סלט.
מניין הקשקוש של DF מעל 20 לא משנה? אז לא תשמע הבדל, אם תעלה את מקדם הריסון במגבר, אבל תמשיך להשתמש באותו כבל דק.
מדובר ב-2 נגדים טוריים. אני מבין שהייתה רק בשיעור של נגדים במקביל. תשלים את הקורס ונחזור לדון.
על כך בדיוק כתבתי את הפתיח עובי הכבל. בטח גם זה לא משנה אצלך. אז יש לנו דיון של כלום לא משנה בפורום אודיו. שפו.
קישור למאמרים או סרטונים ברשת זה בזבוז זמן. אל תשלח יותר כי אני בכלל לא נכנס אליהם. מיותר.

R 1 3

Well-known member
תיבת הרמקול מהווה שיכוח במידה והיא אטומה. מקדם הריסון של המגבר, הוא חשמלי. תפקידו לאלץ על הרמקול מתח וזרם מוגברים של אות השמע.
אז אתה מערבב ביניהם? תוסיף גם עגבניה, מלפפון ושמן זית ותעשה סלט.
מניין הקשקוש של DF מעל 20 לא משנה? אז לא תשמע הבדל, אם תעלה את מקדם הריסון במגבר, אבל תמשיך להשתמש באותו כבל דק.
מדובר ב-2 נגדים טוריים. אני מבין שהייתה רק בשיעור של נגדים במקביל. תשלים את הקורס ונחזור לדון.
על כך בדיוק כתבתי את הפתיח עובי הכבל. בטח גם זה לא משנה אצלך. אז יש לנו דיון של כלום לא משנה בפורום אודיו. שפו.
קישור למאמרים או סרטונים ברשת זה בזבוז זמן. אל תשלח יותר כי אני בכלל לא נכנס אליהם. מיותר.
לכל רמקול יש דמפר מכני מובנה (ו suspension טבעתי ) שנראה כמו קפיץ בין הממברנה למסגרת. כל תיבה מהווה שיכוך / יוצרת משוב אקוסטי.
אכן קופסא סגורה מפעילה יותר לחץ ולכן גם הדמפר אותו קפיץ בד בצורת אקורדיאון של באס המיועד לקופסא
סגורה הדוק יותר כדי שפחות יושפע והממברנה קשה למגע. הסברתי לך ,כמו לדבר לקיר, שמגבר לבד לא מסוגל
לרסן את תנועת הממברנה מאותה סיבה פשוטה שרמקול - כל רמקול הוא מנוע חשמלי עם תמסורת בעלת נצילות גרועה !
רוב הספק המגבר מתבזבז לחום בסליל. מבחינה זאת לא השתנה דבר מאז המצאת הרמקול. אם התמסורת חלשה גם הריסון מוגבל
לכן יש ברמקולים גדולים משוב מכני / מגנטי הקרוי סרוו ובעזרתו המגבר יכול לתקן את תנועת הממברנה במתחים
גבוהים מהאות המקורי. הרמקול נותר המרכיב הקריטי יותר בכל מערכת - בונים את המערכת
מהרמקול אחורה.

לפי התפיסה התלושה שהפכה אצלך לאובססיה די בריסון מצד המגבר והכבל כדי להפוך
כל רמקול לפרפורמר זהה למקור? מאיפה ההבדלים ברמקולים אם די ב DF גבוה וכבל שמן ? אופס סליחה כבל שמתואם
לנוסחה :ROFLMAO: תסביר לעצמך שיש תמסורת רופפת למדי מהדקי הרמקול לממברנה לכן שום דמפינג חשמלי ללא משוב
לא יוכל לצפות מה תעשה הממברנה בגלל שילוב הכוחות הפועלים עליה כולל מהתיבה קירות סמוכים והאיבודים הדרסטיים בסליל
ובמסננת. כל התנגדות הנמוכה ב 5% של יחידת ההגברה מהרמקול לחלק לרמקול עצמו היא ברכה לבטלה.

נערך לאחרונה ב:
למעלה