יש פה משהו????

יש פה משהו????

משעממממממממם לי פחד!!! ואני עוד שניה נירדמת... אזזזזזזזזזזזז תגידו יש פה משהו!!! פליזזזזזזזזזזז... מתה עליכם!!!!

.....

אני מהצפון, עוד חודש אני בת 15, מוזיקה זה החיים שלי (רוק/ רוק ישראלי)... הרבה באינטרנט וביזכותך אני עכשיו מדברת בפורמים :) וזהו... את יכולה לספר קצת על עצמך?

yellow cheese

New member
ברור....

אני בת 16 בעוד ארבעה חודשים... 10.12.85 זה התאריך לידה שלי... אני מזל קשת... נורא אוהבת מוזיקה (כמו כולם!), חולת אביב גפן בפול ווליום... רוק ישראלי בכלל... אוהבת לדבר בטלפון וחולת אינטרנט... (מאיימים עליי לנתק לי..חח) אממ... זהו בעיקרון... יש לך חבר?! סתם התעניינות... אה-לא ענית לי מה שמך!

yellow cheese

New member
ברור....

אני בת 16 בעוד ארבעה חודשים... 10.12.85 זה התאריך לידה שלי... אני מזל קשת... נורא אוהבת מוזיקה (כמו כולם!), חולת אביב גפן בפול ווליום... רוק ישראלי בכלל... אוהבת לדבר בטלפון וחולת אינטרנט... (מאיימים עליי לנתק לי..חח) אממ... זהו בעיקרון... יש לך חבר?! סתם התעניינות... אה-לא ענית לי מה שמך!

קוראים לי רותם..

אין לי חבר
ולך?

yellow cheese

New member
אני ובנים זה משהו משוגע...

אין לי חבר ואני לא עצובה בגלל זה... אין לי חבר כי אני פשוט לא רוצה כרגע... עוד מעט ביצפר ואני חייבת להשקיע השנה.... הולך להיות לי קשהההה ועם חבר אני לא כזה אתרכז... "סטוצים" ו"קטעים" יש דיי הרבה אבל לא משהו רציני....

אני רצינית... אני לא סובלת סטוצים!!

סטוצים וקטעים זה לא בשבילי... זה ממש מגעיל אותי... אבל חפיף.

yellow cheese

New member
אמממ...תראי

אני גם הייתי רצינית עם בנים אבל...כמו שאומרת "ידידתי משכבר הימים" - דנה ברגר בשיר "האל עם החיצים": "אהבתי ונפגעתי פעמים רבות" אז...נפגעתי המון מבנים...והחלטתי שגם לי מותר לשחק להם קצת ברגשות! לא ככה?!

yellow cheese

New member
אמממ...תראי

אני גם הייתי רצינית עם בנים אבל...כמו שאומרת "ידידתי משכבר הימים" - דנה ברגר בשיר "האל עם החיצים": "אהבתי ונפגעתי פעמים רבות" אז...נפגעתי המון מבנים...והחלטתי שגם לי מותר לשחק להם קצת ברגשות! לא ככה?!

hadarosh16

New member
אמ..... אז אני רואה שאתן פה...

נחמדדדדדד שירלושית למה לא אמרת לי שאת פה?

hadarosh16

New member
היי רותם(זה שמך נכון?!)

אצלי בסדר אני שמחה לראות שיש פה מישהו...

למעלה