יש כאן אנשים שאוהבים משחקי תפקידים של מד"ב?

golan2072

New member
יש כאן אנשים שאוהבים משחקי תפקידים של מד"ב?

לדעתי תחום זה זוכה לפחות מידי הערכה בארץ, ויש הרי משחקים מעולים בתחום זה, בייחוד לאופרת-חלל למיניה...

CallMeCavanaugh

New member
דווקא קצה האימפריה די פופולרי, יחסית

יצא לי להריץ פה ושם מד"ב אבל רק משחקים חד פעמיים. הייתי אמור להשתתף או אפילו להריץ קמפיין מלחמת הכוכבים מתישהו בקרוב אבל זה די התמסמס ואני מעדיף להתמקד כרגע במשחק הפנטזיה המתוכנן שלי.
אבל יצא לי להריץ ולשחק במהדורה ישנה של מלחמת הכוכבים וב-Bughunters (אפשר להגיד שזה משחק התפקידים של שובו של הנוסע השמיני וכתב אותו מי שכתב את Dark Conspiracy), ואם מרחיבים את גבולות המד"ב אז גם בסייברפאנק, Dark Conspiracy, Underground ולאחרונה גם במשחק מבוסס Fallout. חוץ מזה יש משחק גאמא וורלד שכתבתי במטרה להריץ באייקון האחרון אבל זה לא קרה, אני כנראה אריץ אותו בכנס אחר. חוץ מזה אני רוצה גם לשחק מתישהו במשחק התפקידים של חולית, כי אני רוצה איזו מערכה פוליטית ושיר של אש וקרח יוצר ציפיות לסיבוכיות הרבה יותר גבוהה, כנראה יותר גבוהה ממה שאני מסוגל ליצור, אז הוא פחות מתאים לי.
&nbsp
כולם משחקים מעניינים, חלקם מתאימים למשחקים ארוכי טווח וחלקם פחות.

golan2072

New member
עד כמה קצה האימפריה מעביר טוב

את האווירה וסגנון הפעולה של סרטי מלחמת הכוכבים עצמם (בייחוד הטרילוגיה הישנה)? כי זה יכול להיות כיף לנסות את זה.

CallMeCavanaugh

New member
השאלה היא מה מעניין אותך

שני המשחקים מתרחשים בזמן הטרילוגיה הישנה, אין לי מושג מה עם המשחק השלישי שעדיין בשלבי בטא לדעתי.
לא שיחקתי באף אחד מהם, השיטה נראית לי די מסורבלת למרות שיש בה גם דברים מעניינים. אין ג'דיי ודברים כאלה - זה רק במשחק השלישי, אבל מאוד נהניתי מהאופן שהחומרים העבירו את המידע על הגלקסיה. לא אהבתי את כתיבת ההרפתקאות של ערכות הבסיס אבל המעט שקראתי מאיזו הרפתקה מוכנה דווקא נראה נחמד מאוד.
הבעיה העיקרית היא שבעיני, המקום הקלאסי למשחק קצה האימפריה הוא החלל ההאטי, והוא זכה להרחבה שלו רק בימים אלה, עד עכשיו המשחק התמקד בקורליה, שהיא מקום הרבה פחות מעניין בעיני.

Lion_Heart

Well-known member
מד"ב

האם יש משחקים ל... sliders? stargate?
מה אתה מחשיב ל מד"ב?
&nbsp

golan2072

New member
גם sliders וstargate זה מד"ב

למיטב זכרוני אין לזה משחקים רשמים, לדעתי עולמות פראים יעבדו פה טוב, ואם רוצים משחק טיפה יותר ריאליסטי, אז TRAVELLER.

CallMeCavanaugh

New member
דווקא יש

יש משחק רשמי של סטארגייט אבל סביר להניח שיהיה די קשה להשיג אותו בימינו כי הרישיון נלקח מהחברה לפני כעשור. עדיין, הוא משמעותית זול יותר ממשחק התפקידים של חולית.

golan2072

New member
יש משחק תפקידים לחולית?!

CallMeCavanaugh

New member
כן, אבל

אחרי שסיימו לכתוב את המשחק החברה נרכשה על ידי וויזארדס, שתכננו להוציא את המשחק מחדש עם שיטה אחרת, אז הם הדפיסו 3000 עותקים מהספר וזהו. אם לא אכפת לך לקנות ספר משחקי תפקידים בקצת יותר מ-1000 ש"ח, תוכל לקנות אותו באיביי.
המהדורה החדשה עם השיטה החדשה לא פורסמה מעולם ואני בספק אם בכלל נכתבה אי פעם.

למעלה