יוסי-רטרו 19!

YossihNew

Well-known member
אנחנו ממשיכים עם יוסי-רטרו!

גם השבוע נבחר פרק מסדרה ואגיב אליו. כמו שעשיתי פעם, אבל הפעם עם התובנות של העתיד.

אז כל שבוע אתם אמורים לבחור סדרה אבל לא תעשו את זה כי אתם לא קוראים ושיר רק צוחקת ומכחישה את זה, אני אגריל פרק אקראי, ואני אדבר עליה. השבוע בחרתי בסדרה שכבר עשינו כי היום יום הולדת לכמה מתוכה...

השמיניה! כי היום יום הולדת לתובל שפיר, לשירה וילנסקי ולדן חמיצר- אבא של גיורא. וגם לנאיה, מסתבר, אבל נאיה לא קשורה.

מוזמנים לבחור סדרה אחרת לשבוע הבא! או שלא, כי אתם... לא בוחרים...​

YossihNew

Well-known member
השמיניה, עונה 2 פרק 20, "אדם גולדברג". שודר במקור ב-26/1/2006. (קישור לדעות בזמן אמת)

רענון זיכרון- נבחר פרק אייקוני. EVERYBODY READY TO LOSE?! ניצן חטפה מהמיועד (היינו צריכים לדעת אז שתובל מיוחד. מדובר בנארוטו ובאנג). דגנית (לא דנית, לא חוחית ולא סתוונית) התקרבה לניצן. אבנר ומולי דיברו על הלמדא קלאוד. ניני הציע להרוויח חצי מיליון דולר בפוקר. ולבסוף מיקה (ילדת היומולדת) בחרה באדם ולא באבי להיכנס לקזינו.

סצנה ראשונה- החבורה מתכוננת למשימה. במצפה האייקוני. רוני מציגה את שחקן הפוקר אדם גולדברג. עוד דוגמה לכך שאין מקריות בחיים- בפרק הזה מיכאל עם שפם. עכשיו- יש דרך יותר טובה להתכונן לקראת חזרתו של גבריאל ארמוזה ביום שני? אני חושב שלא. השם הוא גולדברג. אדם גולדברג.

פתיח. פתיח שלירון לב רודף אחרי דון איתו עד היום (ככה רועי ויינברג טען). פתיח שנמשך דקה וחצי. הפתיח הכי מדהים בעולם. למה אין פתיחים יותר?!

סצנה שנייה- מנסים להמשיך להסביר לאדם איך להתנהג. נטשה זייפה לו תעודה ומבטיחה לזייף גם תעודת שחרור מהכלא. עכשיו יש את העניין שאדם לא יודע לשחק פוקר. מיקה מנסה לוודא שאבי לא כועס עליה כי היא בחרה באדם. אבי כועס קצת. שקט, קורניק. מיקה ואבי הם עדיין הזוג הכי אהוב עליי בשמיניה. אבי מבין בפוקר ומאשים את מיקה שבגלל שדאגה לו היא הצביעה נגדו. זה לא עלוב?! סליחה, זה לא כאן. אבל זה היה שלב מטומטם.

סצנה שלישית- דגנית צורחת על מישהו בטלפון בגלל ניצן. היא מסתובבת... ורואה את הבוגד בלי זקן. לא, באמת, היה לו זקן כל הפרקים הקודמים בגלל איה. בדיעבד... מוזר מאוד שהאמנו למשחק של הבוגד. אבל על מי דגנית צרחה? על בית מחסה ביפו! עכשיו, אני כמובן לא רוצה לתת קונספירציות, אבל אנשים מדברים- יש מצב שמדובר בבית המחסה של סילביה ואדי? האם ניצן עפה משם רק כי היא במקרה לא כתובה בספר האדום?! איזו מין אפליה היא זאת?! הבוגד כמובן לא רוצה לדאוג לניצן. ומסתבר שבן בן די כיסח לניצן את הצורה. איך אמר טל בתכנית לסוף עונה 2 של גאליס? "תובל בן שלי. בן בן". דדי רומז שיכול להיות שיש פתרון בנוגע לכסף. בזכות אבנררררררררררר.

סצנה רביעית- נטשה נחרדת לגלות שהיא החברה הישראלית של אדם גולדברג כי לה זה יהיה הכי טבעי. מסתבר שכולן ידעו על זה. כולם ידעו על זה. מיקה היא אורנה דץ, ורוני היא מיקי בוגנים. רוני נחרדת כמובן ומעדיפה להיות אורנה דץ. בינתיים, יותר מסובך מלהחזיר את אדם ונטשה- השגת המזומן למבצע. הם בנו על אימא של מיקה. אבל ליאורה בשיט בלי טלפון ובלי כלום על איזה יאכטה. ונטשה מגיעה... על נעלי עקב. בשמלה חושפנית. אף פעם לא נמשכתי לבנות השמיניה. לא יודע למה. גם לבנות האי לא (חוץ מאביגיל אולי). בחממה- שישו ושמחו, תאמינו לי, נטלי קליין מודל עונה 1 זה ה-דבר. אגב, השיער של נטשה מזעזע. בכל אופן, מסתבר שאין מזומן. רוני מעלה רעיון. נטשה מבינה.

סצנה חמישית- אבנררררררררררר אצל דדי ודגנית. אבנר מציע להם להסכים ללמדא קלאוד בתמורה למקדמה. הם מסבירים לה על הלמדא קלאוד. דגנית כמובן יודעת שאבנר יכול לשקר לה ואבנר מתבדח על זה שאולי היא תזריק לו חומר אמת.

סצנה שישית- נלי הלכה לבקר את ריק... לא, לא, רוני באה לבקר את דניאל. אז תום נראה עוד נורמלי, בעונה הבאה זה לא יהיה ככה. דניאל רוצה לקחת אותה ל... אופרה הסינית. לא. לא לאופרה הסינית, ורוני מסרבת כמובן, אין שום סיבה ששוב נעבור את האופרה הסינית. לא שיש לה משהו נגד סינים. לי כן יש. למזלי מאיה לבני לא סינית, אגב בנות השמיניה. רוני מבקשת מדניאל את הכסף. בקושי שלה להסביר לו, הוא מציע לה פנטומימה. לעשות את הקטע בפנטומימה. למה הוא חייב את זה? למה? חנוך רוזן לא שחרר אותך, מתוק?

סצנה שביעית- אדם לומד פוקר. אני מתגעגע לחידת הקלפים. אדם כמובן לא יודע פוקר. אבי כועס. מסתבר שפוקר זה משחק של רמאות. עזבו שטויות- בא לכם צ'יט? אדם מתעצבן שחושבים שהוא יפול.

סצנה שמינית- רוני משיגה את הכסף! מפתיע! אבל זה דניאל, לבחור יש כסף. המון כסף. הוא משועמם איתו. אבל הוא צריך דייט שבו היא תסביר מה היא עשתה. לדניאל יש כספת במשרד. מעניין אם זה היה חשוב.

סצנה תשיעית- אדם משחק פוקר. נורא. ניני ודורי נותנים לו עצות מטופשות. אדם נלחץ לגמרי. לגבריאל זה לא היה קורה. מיקה הולכת להרגיע את אדם לכעסו של אבי, ואומרת שהוא צריך ביטחון. והוא צריך לשחק אותה שחצן. זה יהיה קשה.

סצנה עשירית- חזרנו לאבנררררררררררר ולשאר. אבנררררררררררר מנסה להסביר את הלמדא קלאוד. דדי כמובן לגמרי בעד העניין.

סצנה אחת עשרה- שלוש הגלימות של סקורפיו מדברים גם הם. הם רק צריכים משדר... השתולה שלהם (הכוונה מסתבר לאיה). הם רוצים לשדר.

סצנה שתים עשרה- דדי מגדיר את הלמדא קלאוד כמערכת חינוך שעובדת. בחייאת... אפשר יהיה ללמד להטיס מטוס בלי שום בעיות. עכשיו באים, דדי? אחרי שהמטוס התרסק? בכל מקרה... הם כל הזמן מדברים על ה"ענן" וזה מוזר כי היום יש ענן כזה.

סצנה שלוש עשרה- הגלימות בטוחים שלא יעלו עליהם, הם יודעים שהטכנולוגיה עובדת והם יתחילו לפני כולם. האמת שזה מה שניסו לעשות עם אבשלום בזמנו...

סצנה ארבע עשרה- אבנררררררררררר ממשיך לנסות לתאר את המחקר. דגנית די נגד כי זה לא פייר. דדי אומר שיקבל כל החלטה של דגנית.

סצנה חמש עשרה- נטשה מקבלת את כל הציוד. כולל הזמזם שגורם לנעליים לרטוט. אדם כמובן מפלרטט. ורוני מביאה את הכסף. מיקה שואלת למה היא לא מכירה אותו. כי חסר לה כסף כנראה. טוב, הסיסמה להיום היא דני דין. המטרה היא להפסיד, המוזיקה של האחים בלוז מתנגנת ואדם אומר שבניגוד לשמעון פרס הוא לא לוזר.

סצנה שש עשרה- נכנסים לקזינו של קאסיו. ביז'ו כמובן מצווה על חיפוש. תראו לי סדרה שבה פיני קידרון לא פושע. כן? איפה הימים של ההימורים של דאוס... העוזר חסר השם מגיע. וזאת בעיה כי היא אמור לזהות אותם. אבל משה פרסטר צריך ללכת, שוני קוראת, אתם יודעים. ואדם שואל שאלה אחת... EVERYBODY READY TO LOSSSSSSSSSE?! EVERYBODY READY TO LOSE?! סתום, קלינטון. איזה קטע שגם ב-2006 קראו לאמריקנים קלינטון. הוא כבר מזמן לא היה רלוונטי. ובהתחלה אדם באמת מפסיד... רותם מנצחת אותו ברביעיות... רק הבעיה הקטנה... אדם מנצח שם! הוא השיג קלפים מצוינים. יש לו פול האוס ויש מלא כסף בקופה. נטשה מזמזמת ואדם פורש. אבי חושב שזה די מוגזם. נטשה רוצה שהם ילכו ובינתיים אדם אומר לביז'ו שהם ישחקו על כסף אמיתי הלילה. ביז'ו מבין שיש כאן לקוח כבד.

סצנה שבע עשרה- קאסיו (מארק ליווייס! סליחה) מזהה את אדם כבן של בעלי רשת קולנוע קנדית. מלא בכסף וחרא של שחקן. טוב מדי... טוב מדי...

סצנה שמונה עשרה- אדם ונטשה חוזרים למצפה. כולם מפרגנים חוץ מאבי. מסתבר שאדם גרוע בשחמט וגם בפוקר. ואז הטלפון מצלצל. אדם עונה לביז'ו בטלפון הישן מאוד שלו. והם מסכמים שהם ישחקו. "אין בעיות", הוא אומר.

סצנה תשע עשרה- דדי, בן בן ודגנית אוכלים. ניני לא פה. ידוע איפה הוא. בן בן לא מדבר בכלל, הוא מפתח כישורי מיועדות. ואז צלצול בדלת. דגנית פותחת. ניצן שם. עם בטן קרועה לגזרים...

לסיכום: פרק הכנה לקראת הפרק המצוין שאחריו, מהפרקים הטובים בתולדות השמיניה... אבל זה גם היה פרק מצוין ביותר. הלמדא קלאוד מתקדם, הפוקר נוכח, וניצן נחתכת ונקרעת לגזרים. ללא ספק עוד הוכחה שהשמיניה היא הסדרה הטובה ביותר אי פעם. גם בעונה השנייה שלה, תאמינו לי. מיכאל, תדביק את השפם.​

שיר m

Well-known member
אני לא יכולה לבחור אין לי מושג מה שודר לפני שנים

למעלה