יום גשום- טוב או רע לערפדים?

Berethor

New member
טוב כי העננים מסתירים את השמש

אני מודה שיש גרסאות מסויימות שערפדים פגיעים בהם למים(רגילים לא 'קדושים'), אבל על פי רוב הגרסאות זה לא ככה. העיקר פה זה כמובן העננים ופחות הגשם אצמו, יהיה מספיק גם שעננים יסתירו תשמש גם מבלי שירד גשם. על פי VTM ערפדים אפילו שרדו תמבול בסיפור נוח, ולא על תיבה/ספינה אלא מתחת למים(כי הם במלא לא נושמים), אם כי היו שם ערפדים שנהרגו על ידי ערפדים אחרים אשר לא מצאו מקור דם מספיק טוב שיחליף תאנשים ופנו לקניבליזם. בכל מקרה קצת גשם קטן על ערפדים.

Berethor

New member
או אני רואה ששמחים לראות אותי

כן הייתי במסע ציד או שמה הייתי בTorpor ערפדי של מאה שנים, אז מה קורה חזר העקשן?...

Berethor

New member
להעיר את הפורום?

את יודעת איפה שמתי את ספר נקרומנסיה שלי במקרה?

פנדורה5

New member
רע.

לפי סיפורים שונים ערפדים לא יכולים לעבור מעל או מתחת או דרך מים זורמים, אני חושבת שהם מסתגרים בבית עד שהעננים יחלפו או עד שהגשם יגמור לרדת, על אף שאני חושבת שאם הם יקחו מטריה כאשר הם יצאו החוצה הם עשויים להיות בסדר.

Bartal j

New member
אני בעד הערפדים של פעם

יום= רע לערפד לילה זה הכי טוב אני לא מתלהבת מערפדים הולכים ביום.. אני מעדיפה את הקלאסה.

Berethor

New member
גם אני לא מתלהב מזה

ערפדים צריכים לשאר 'יצורי לילה' מהבחינה הזאת. אבל יום מעונן זה לא בדיוק יום שמשי..

Gershon Ballili

New member
אני מבין שאי אפשר לעשות פה חתימה?

לפחות תגידו לי שהקישור מפנה לעיצוב היפיפה שלי? :) אגב אני גרשון, חדש פה, מעצב בפוטושופ ושטויות כאלה..

vampigirl

New member
טוב ורע

או קיי אני מאמינה שבערפדים לא פוגעים מים ולא אור השמש... אני חושבת שערפדים רק לא רוצים לצאתצ באור היום כי מסתובבים הרבה אנשים והם לא רוצים להתפס צדים... דוגרי אם אתה ערפד שאוהב ימים קרים וגשומים.. זה טוב לך אם אתה ערפד שאוהב את השמש ואוהב לעשות דווקא לבני האדם שחושבים שאתה נפגע ממנה זה רע לך!

Berethor

New member
ערפד שאוהב תשמש?

זה כבר ממש פוגע בנכס צאן ברזל ערפדיים מבחינתי. גם אם שמש לא תהיה סופר קטלנית לערפד הוא עדיין לא אמור לאהוב להיות בא..

vampigirl

New member
ולמה שלא יאהב?!

הרי, אם בתור בן אדם הוא אהב אותה.. למה שלא יאהב? הם רק עוברים שינוי פיזי ומוחי... הקלישאה על השמש לא עובדת על כולם!

Berethor

New member
כחלק מהשינוי הפיזי אוליי?

למשל אני גם בתור אדם לא ממש אהבתי להיות בשמש(גם עכשיו לא), לכן היו שקראו לי ערפד עוד לפני שהייתי בקטע אפילו..

Berethor

New member
ועוד משהו

את גורמת לשינויים הפיזיים והפסיכולוגים לשמע כאילו דבר של מה בכך, אבל לא כך הדבר. קחי גם בחשבון שבהרבה גרסאות(כלל הגרסה המקורית) מדובר באל-מתים, ככה שמדובר פה בשינויים לא מעטים בכלל, תחשבי על זה מדובר באדם שמת וקם לתחיה בתור משהו אחר(משהו שגם ליבו לא פועם והוא לא נושם), אחרי דבר כזה כמעט הכל אפשרי. בכל מקרה למרות שאני לא אוהב הרבה "קלשאות ערפדים", שום, מים ואישור לכנס לבית למשל, לדעתי זה ממש מגוחך, דווקא הקטע של השמש נתפס אצלי כסוג של נכס צאן ברזל ערפדי, קצת מאוחרי זה שערפד ניזון מדם ויש לו ניבים. עכשיו על האפקט של השמש על הערפד אפשר לתווכח כן, לא אומר שבכל גרסה הוא צריך להיות קטלני או סופר קטלני עבורו, אבל ערפד שאוהב שמש, נו באמת. לגבי הסיבות שערפד פגיע לשמש ברוב הגרסאות(כלל המקורית) גם לזה יש שלל גרסאות, גרסה אחת גורסת שזה משהו פיזי, בבלייד הלכו עם זה רחוק מדיי, אפילו "אור שמש מלאכותי", גרסה אחרת גורסת שזה משהו על טבעי, כמו קללה, על פי גרסה זאת כל 'חיקוי' של אור השמש לא ממש יזיז לערפד, אלא רק הדבר האמיתי. וזאת גם הסיבה שיש ערפדים באותן גרסאות שמצליחים לעקוף את הקללה וללכת בשמש, או כי הם נורא עתיקים או הם משתמשים באמצעי על טבעי גם כן.

darthziv

New member
אין לי שום בעיה שיאהב את השמש

אבל זה כמו עש שנמשך ללהבה. הוא יודע שזה קטלני עבורו וסובל מכך שהכמיהה שלו לאור לא תוכל להיות ממומשת לעולם טראגי...

למעלה