טל בחור מקסים

genotip

New member
טל בחור מקסים ../images/Emo39.gif

לדעתי מזמן לא היללנו פה את טל (שגם העלה תמונת ילדות וגם הסכים לבוא למפגש הפורום בכיף). איש טוב לכל הדעות

yuval k

New member
כאמור על יד נביאך ../images/Emo26.gif

תהילים, פרק קנ': "הללוטל, הללו טל בקדשו, הללוהו ברקיע עזו: הללוהו בגבורותיו, הללוהו כרב גדלו: הללוהו בתקע שופר, הללוהו בנבל וכנור: הללהו בתף ומחול, הללוהו במנים ועגב: הללוהו בצלצלי שמע, הללוהו בצלצלי תרועה: כל הנשמה תהלל טל, הללוטל
" עכשיו, מי זה טל? ז"א, מה הניק שלו? ומי זה בכלל?

genotip

New member
בעקבות המצב הנוראי הנ"ל

אני בא בבקשה לבית המשפט (או לפחות להנהלת הפורום): א - להכריז על יום אבל לאומי, יום שלישי (כל יום שלישי
) מהיום הוא יום טל. ב - במידה והנהלת הפורום לא תקבל את בקשתי המפורטת בסעיף א', אבקש להנהיג שירשור שבועי ובו יוצגו מעשיו של טל למען יראה העם וידע: מיהו אותו קדוש העונה לשם טל. ג - במידה והנהלת הפורום לא תקבל את בקשותיו המפורטות בסעיפים א' וב' לעיל, אבקש כחלופה לשים את טל במעצר בית החל מרגע זה, בטענה שהוא מסוכן לציבור ואין בו או במעשיו לתועלת הציבור. לפרוטוקול יכתב כי טל הוא נעץ (וכך גם באנגלית) (מבוסס על פסק דין שפירא נ. אבנרי
)

../images/Emo45.gif

Go טל Go טל ויש לי פרוגלפופיליון סיבות.. (אני לא הולך לפרט, רק רציתי להגיד פרוגלפופיליון)

naatz

New member
די.. די.. תפסיקו.. (אל תפסיקו ../images/Emo3.gif)

סתם. תפסיקו במיידי! ילדה, איך מתקדמת החסימה המיידית של אריאל מהפורום? סיילם, גם אתה מוזמן לטפל בעניין. ואריאל - שמוק. אתה מוזמן להיפרד לשלום מעצמך כבר עכשיו, כי כשאני אתפוס אותך... naatz

למעלה