טוב נו עוד סקר

double O S

New member
טוב נו עוד סקר../images/Emo3.gif../images/Emo96.gif

שתפו אותנו, איך התחלתם לאהוב את סימפל פלאן
^^

ל א ק י

New member
נמנמנמ

גלשתי לי באיזה פורום להנאתי ומישו שם המליץ על השיר אז אמ שמעתי אותו ואהבתי אותו, והחלטתי לשמוע עוד שירים וזה והם היו אחלה:$

PunK RocK 1o1

New member
חחחחחחח

אמממממ הכרתי אותם עוד מהימים של דונט ואנט טו טינק אבאוט יו.. אבל התחלתי להתמכר כשיצא ואלקום טומ מיי לייף..

loner in love

New member
../images/Emo26.gif

חברה שלי [קלר
] לא הפסיקה לדבר עליהם כל הזמן סימפל פלאן סימפל פלאן חחח והורדתי כמה שירים ואהבתי ואז יום אחד ראיתי אמטיוי ושמעתי שיר ממש ממש טוב והסתכלתי וראיתי שזה סימפל פלאן וולקאם טו מיי לייף והתאהבתי אבל התמכרות אובססיבית התחילה ממש לא מזמן

S m e l l y Cat

New member
אמהמ../images/Emo108.gif

ילדה מפורום חברים אמרה לי להוריד את אדיקטד לפני איזה שנתיים ומשו ואז הורדתי ונורא אהבתי ואז קניתי תדיסק וזהו

אממממ../images/Emo54.gif

בראש 1 היה פוסטר שלהם לפני כמה חודשים אהבתי את הסגנון וחקרתי והגעתי אליהם ומאז אני אדיקטד

inbal287

New member
../images/Emo54.gif../images/Emo28.gif מממ...

לפי שנה ומשהו בערך חברה השמיעה לי את אדיקטד, התחלתי לחרוש עליו ו"מצאתי" עוד שירים שלהם וזהו

Edgar Davids

New member
אוקיי אז ככה...

בעבר שמעתי שירים שלהם אבל לא לעומק.. אבל לא מזמן שמעתי את השיר Welcome To My Life ואז לאט לאט עוד שיר ועוד שיר ואז כל הדיסק ואז הדיסק הישן ומאז מכוררררררר

riotgirl28

New member
[:

כולם דיברו עליו.. אז הורדתי שיר.. ואהבתי! אז הורדתי את כולם

bad astronaut

New member
זה היה מזמן!

חברה שלי הביאה דיסק עם הרבה שירים של להקות שונות ובדיסק הזה גם היה אדיקטד ואיים ג'סט אה קיד אז הורדתי את שאר הדיסק ואהבתי וגם ראיתי לפני זה בTRL של איי דונט וואנה ת'ינק אבאוט יו ורציתי להוריד ואז שחכתי מזה ומתי שהורדתי את הקליפים שלהם נזכרתי בקליפ הזה! *סניף סניף*

BrainDaMaGeD

New member
בערך אותו דבר! חחח ../images/Emo12.gif

מהסביה הפשוטה...שאנחנו באותה כיתה..ואנחנו חברות הכי טובות!רק שכל הדיסק וזה שמעתי אצלך במקום להוריד אצלי =/

G i N g N i T

New member
נמ ../images/Emo110.gif

אמרו לי שאם אהבתי את גוד שארלוט אני כנראה גם יאהב את סימפל כי הם באותו סגנון.. ואז קראתי את הכתבה שהייתה במעריב לנוער והחלטתי שזה באמת להקה מהסוג שאני אוהבת.. התחלתי להוריד שירים וזה.. ו.. התאהבתי

למעלה