טוב אז יש פורום אבל|זבנג|

De-Panther

New member
טוב אז יש פורום אבל|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

למה הוא טוב אם אין בו קישורים ותמונות וכו' וכו' וכו' אז אני רוצה למלא את הגלריות ואת הקישורים וכל דבר שאפשר
אז אתם מוזמנים להגיב להודעה הזו עם כלמיני קישורים לאתרים שונים כמו כן אני רוצה לפתוח מילון מונחים שנותן הסבר לגבי הדמויות... אז מי שרוצה יכול להוסיף ערכים וכו' וכו' וכו' http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/ForumTerms.asp?id=1240 וכמובן להוסיף תמונות לגלריות הקיימות(מחר אני אוסיף גלריות לעוד דמויות) http://www.tapuz.co.il/forums/main/galleries.asp?id=1240 רק תשמרו על העניין הזה של זכויות יוצרים

האם זה יהיה בסדר אם אנצל"ש? ../images/Emo2.gif

יש לי שתי שאלות, מקווה שתוכלו לעזור לי.
1. באיזה שלב של הסדרה צריך לראות כל סרט? אני יודעת שאת הסרט הרביעי צריך לראות אחרי הפרק האחרון, אבל מה עם שלושת הראשונים? 2. האם זה נכון שתהיה גם אובה? אפשר עוד פרטים עליה? רב תודות לעונים!

Thestral

New member
רק סמנו ב../images/Emo58.gif על אובה.../images/Emo108.gif

גם אותי מעניין הקטע של הסרטים.

בכל סוף פרק יש כל מיני שטויות...

לפני או אחרי שמראים על מה הפרק הבא... אז הם אומרים גם אם יצא סרט חדש אז בדר"כ עדיף (לפי דעתי) לראות את הסרטים כשהם מודיעים על הסרט
ובקשר לאובה בפרק האחרון רשום בסוף (כשאלה שמתרגמים מודים לצופים שבחרו להוריד אלצם...) שנתראה באובה ובסרט הרביעי אבל לא אמרו שום דבר חוץ מזה על האובה (רק שהוא יצא וגם שבסרט הרביעי יצא...) מקווה שעזרתי

De-Panther

New member
תיקנתי את שגיאות...|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

הדפוס שהיו שם

y a m i girl

New member
ההמפ|מדוזה|../images/Emo82.gif

אורן, בהודעת שער של הפורום, אינויאשה הוא ימים ראשון עד שישי ושידור חוזר של שישי בשבת... אתה יכול לתקן. ו... אפשר לשים את הכתובת של הקומונה בהודעות הרצות בלמעלה של העמוד... או משהו
אריגה

De-Panther

New member
../images/Emo3.gif הקדמתי אותך כבר|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

שמתי קישור לפני איזה 20 דקות או חצי שעה
ואחלה אני אתקן

De-Panther

New member
גם לי מותר להקפיץ??|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

תודה לכל מי שכבר העלה תמונות והוסיף מונחים למילון
ומי שלא - יותר ממוזמן להוסיף
יאאאאאאא אני אוהב את הפורום הזה

BaBy AnImE

New member
אתה יכול לפתוח גלריה של פאנארטים?

אין לי כבר מה לעשות איתם..

De-Panther

New member
בעיקרון אפשר להכניס|זבנג|

לגלריות הקיימות פאנארטים רק אני מזכיר שוב פעם את עניין הזכויות יוצרים וכו' וכו' וכו'

למעלה