חרא של שם!!!!!

חרא של שם!!!!!

כמו שכבר אמרתי... חרא של שם.. חרא של פ.... חרא של מנהלים...לא בעצם המנהלים אחלה..

ואם כבר שני המנהלים שלנו כאן...

אני לא מתכוונת לוותר... נפלנו מהפח אל הפחת, כמו שאמרו כאן,זה כמו שמנסים לכבס כתם והוא גדל ומתפשט כל הזמן. כבר היה עדיף הבוגדים, לפחות על שם התכנית. אבל זה כאילו שלא הקשבתם לנו בכלל...בגידות ואהבה אסורה זה ממש לא זה! אז מה עושים עכשו? אולי אתה תבריק עם איזה שם?

חגית אולי הפתרון הוא

הרי פורום "הבוגדים" אמור היה במקור לדון בסדרה "הבוגדים" ולכן גם מופיע בקטגורית "בידור". אפשר להשאיר אותו במתכונתו המקורית. ליאן והרפתקן ירשמו פורום נוסף בקטגוריה "אהבה ורומנטיקה" בשם "מחוץ למסגרת" או שם אחר שהוצע ושעונה לרוח הפורום, ובזה לסיים את הנושא, פורום אחד לתוכנית הטלויזיה ופורום בנושא אהבה שזה המרכיב העיקרי בפורום. לא חייבים לאחד את שני הפורמים לאחד, אין בזה הגיון ולפי אותו הגיון אפשר לאחד את כל הפורמים שעוסקים באהבה,זוגיות,סקס... לפורום אחד! מהרהורי מיסטר ג'ונס

eranoz2

New member
ג'ונסי- לא השקעת מספיק מחשבה...

אתה לא רוצה פה רווקות בנות 16, וגם לא אברכים שמחפשים אהבה, חייבת להיות התייחסות לעניין היותנו נשואים חוטאים, אוהבים מהצד...

ערן, תקשיב .. ותקשיב טוב ../images/Emo8.gif

לי לא איכפת איך יקראו לפורום הזה !!!! אבל יש כאלה שרגישים לשם בוגדים שהוא בוטה מדי ואפשר להבין אותם. מה שחשוב זה להוציא את השם בוגדים האופציה שתיבחר היא הפחות חשובה לא באתי להציע שם אלא רעיון כיצד להיפטר מהסידרה הבוגדים. מצד שני אני לא תמים ואני לא חושב שמישהו באמת מתייחס ברצינות למה שכתבתי, חוץ ממך כמובן. חברך ג'ונס

נשואה את לא ערה לדקויות

בשירשור ההוא כתבתי שמעטים קוראים את מה שאני כותב. במקרה הזה ערן ממש התייחס ברצינות למה שכתבתי וזה כבר באמת חריג. שלך ג'ונס

ערן...מה אתה מיתמם....

רווקות בנות 16??? כאילו...לא היינו בסרט הזה? קטן עליך...5 שנים לפה 5 שנים לשם... באמת לא משנה

LOL חגית - קרעת אותי מצחוק עכשיו

באמת ערן, חמש שנים לפה או לשם לא ישנו שום דבר גם ככה עוד מעט כולם חוזרים לבית ספר...

רק שאלה קטנה...

חלק גדול מאיתנו אמורים להיות נשואים עם ילדים, נכון? (אחרת היינו שוכנים בפורום "סודות המיטה של סוהא") אז איך, למען השם, אנשים עם ילדים באוגוסט!!!! מוצאים זמן ואנרגיות להיכנס למעורבות רגשית על שם הפורום??? הלו... אני לא מצליח לסיים חצי משפט לפני שהוא נקטע על ידי צעקה\טיפוס\"אבא בוא רגע\ וכדו'... של ילדים. ברזל

למעלה