חפש את המטמון - עזרה בכתיבת כתבי חידה

with the bit

New member
חפש את המטמון - עזרה בכתיבת כתבי חידה

שלום חברים אני מארגן יום חוויתי לעובדים שלי הקוספט הוא תחרות רכבים בפתרון חידות שיביא אותם ליעד הבא הצלחתי לכתוב כמה אבל זקוק לעזרה עם כמה נוספים משהו לא קשה מידיי ולא קל - מדובר במהנדסי תוכנה מופרעים - ברשותם מפות, GPS'ואינטרנט 1. כתב שהפתרון שלו יהיה "דני-היי" 2.חידה שפתרונה "גליתא" 3. חידה שפתרונה = מעיין-צבי פארק הדייג 4.חידה שפתרונה= גני הנדיב. תודה רבה מאוד על העזרה

leebalan

New member
הממ

1. הנה מקבץ רעיונות: *תראה, ילד נחמד, לא טוב היות אדם לבד, ואיתו גם החצי השני של בשן, חיטמן ומילר. ההסבר-"תראה, ילד נחמד, לא טוב היות אדם לבד" זה ציטוט מהשיר "דני". בשן, חיטמן ומילר הם הופה היי. החצי השני הוא היי. דני ואיתו היי-דני היי :p 4. mogosh015 היא חברה בפורומים של הייד פארק. מספר המשתמש שלה הוא בשביל הצפון. באתר youdraw.com יש הרבה ציורים. הצייר new day צייר שם גם ציור, של משהו שנראה כמו לטאה. מספר הציור הוא בשביל המזרח. *הסבר: זה די חביב. מספר המשתמש של mogosh015 הוא 323314. מספר הציור של הלטאה שצוייר בידי new day הוא 345647. איך זה בתור התחלה?

leebalan

New member
אה, שכחתי הערה לגבי 4.

32°33′14″N 34°56′47″E הן הקאורדינטות של גני הנדיב.

with the bit

New member
תודה רבה - מצויין

גני הנדיב עלול להיות רחוק מדיי מהמציאות בה הם חיים אבל דני היי מקסים חשבתי שדגניה ידליק את חברי הצוות שוב תודה עדיין זקוק לעוד רעיונות

leebalan

New member
אז לפי הגישה הזו אפשר לעשות משהו כזה:

5. חידה שפתרונה = דגניה (?) (אמרת שאתה אולי רוצה כזו, לא?) אתה יכול ללכת על הגישה של: הקטע הבסיסי הבא מכיל בתוכו שש טעויות של תו אחד. צרפו את התוים החסרים, לקבלת השם של המקום הבא. public static voi question (int [] a) { int b; System.out.println ("Very ood"); a=Math.bs(12); b=(int)(Math.radom()*5); f (a-b==0) System.out.println ("equal"); else System.out.println ("not equl"); }

leebalan

New member
בכיף! תעדכן אותי כמה זמן לקח לפתור את החידות

שלי!

למעלה