חמשירים מגלומנים

מין, מגדר וגדר

שמונה אגזוזנים לקינוח שש מסוללות[1], ותפוח שני סייחים צוהלים ושבעה אפרוחים והרי לכם אורגיה בטוח המשפט הבא: "אמש חלמתי על תנשמת" [1] נשים מסוללות, מהמקורות. לא מסולל בונה

יס באך

New member
אוח-נוח-מוח

אמש חלמתי על תנשמת טרום אמש על זה שמת שלשום חלמתי על אוח וזה היה מאוד נוח מחר אחלום על מוח =========== שורה למענכם: צבי הוא רגזן נודע

בחבח

New member
צבי הוא רגזן נודע

צבי הוא רגזן נודע צבתי היא ממש קרפדה צודי הוא שבשבת צודתי היא עילגת ואת צישתי אף אחד לא ידע

פלונית3

New member
סאדו-מזוכיזם

שוב נגמרו המחטים הירוקות הם יאלצו להסתפק במלקות אבל שאול הוא מכה! רוצה רק מחט ירוקה בחיי שבא לי לבכות:( והשורה הבאה: "לסאדאם יש חורים בשיניים"

בחבח

New member
לסאדאם יש חורים בשיניים

לסאדאם יש חורים בשיניים לסאדאת יש חורים ברקות אבל לי איזה בעסה יש חור בקלבסה כי זיינו לי את השכל שעות השורה הבאה : רציתי במבה. קיבלתי כושי גדול

ככה?

רציתי במבה - קיבלתי כושי גדול התבעסתי. לא היה מה לזלול אך פתאום הסתבר ששחור זה יותר והבמבה היא סתם תחליף זול המשפט הבא: יש חתול בבריכה של שגית

בחבח

New member
יש חתול בבריכה של שגית

יש חתול בבריכה של שגית יש נחש בשיחים של אורנית יש פילה בסלון יש ג'ירף בוילון ויש צבי במיטה של חנית יש רכבת בגרבון והיא דוהרת

קפת

New member
רכבת לילה לקהיר

יש רכבת בגרבון והיא דוהרת! זו חוצפה, היא תמיד מאחרת. אם אוריד הגרבון, אשאר רק עם תחתון, יש סיכוי שאני מגמרת... בבקשה: "פרפרים מודאגים אל הנצח"

בחבח

New member
פרפרים מודאגים

פרפרים מודאגים אל הנצח לעולם לא יגיעו כי רצח התחולל, התרחש והוקפץ על האש ומלמעלה התפזר לו הקצח בשום אופן לא הייתי מחמיץ (זה קל)

יאבא דאבא דאם

בשום אופן לא הייתי מחמיץ לרקוד ערום אל מול קומזיץ כאינדיאני השולח מסרים מרים ידיים ומוריד הוא עוד רגע קטן עפעפיו נושרים. "לו הייתי רוטשילד"

בחבח

New member
לו הייתי רוטשילד

לו הייתי רוטשילד אמיד לך הייתי קונה עוד צמיד אך אני סתם דלפון אפילו בלי טלפון כך שתסתפקי באהבתי לתמיד (לקח לי זמן להוציא משהו מהשורה הזאת) השורה הבאה - הכבשים פועים על אשתי בסלון

פלונית3

New member
אריק אוהב כבשים, לא?

יעני, השורה הזאת יותר קלה? טוב, נראה הכבשים פועים על אשתי בסלון אז היא קפצה ישר מהחלון אך אויה, מה קרה? ברחוב (זה נורא!) התהלך לו שם...אריק שרון השורה הבאה: "תביני! זה לא מה שאת חושבת"

מחטפי החמשיר, התגנבתם באפלה

לו הייתי הברון, אדמונד דה-רוטשילד האחרון, משופע בכישרון, מתפלש בתוך ממון, באמבט מלא טקילה אגשש אל הנרגילה ואשיר הבה-נגילה - עד יומי האחרון. משפט ראשון לחמשיר: עם שחר יצאנו מהאור אל הטחור

קפת

New member
מוקדש לאחותי נחמה האהובה

עם שחר יצאנו מהאור אל הטחור, הכבשים שאגו את קיצן לאחור, כחלפנו ביעף! על אפו של קרנף! וחיכינו שהאחות נחמה תחזור...

תביני זה לא מה שאת חושבת

תביני זה לא שאת חושבת עשיתי זאת למען סבתא יוכבד היא ביקשה וביקשה בשורה התחתונה זאת את אשמה יא לא נותנת שורה חדשה: לכי, יבואו עוד אלף כמוך במקומך

טוב שלא שיניתם את המשקל של החמשירים

לכי, יבואו עוד אלף כמוך במקומך כך אמר לך אתמול בעלך אך נשאר הוא בדד כי הכלי לא עבד ונותרו הנשים בשבילך וקשה: יש חמור ברמזור של הצומת

פלונית3

New member
כותונת הפסים

יש חמור ברמזור של הצומת הוא לבוש כמו יוסף - בכותונת אז הושטתי לו לאפה וקינחתי בכאפה וברחתי במהירות של...מכמונת ועכשיו: "לשושנה הגיע אורח"

שושנת יעקב צהלה ושמחה

לשושנה הגיע אורח וביקש אפונה וקצת מלח לא היתה אפונה אז חשבה שושנה והגישה לו קמח תופח מה בנוגע: הכל עובר חביבי

למעלה