חידה ממש ממש קשה שלי :p

Shaakedod

New member
חידה ממש ממש קשה שלי :p

אוקיי החידה היא פרי דמיוני. אבל היא לא שלי החידה היא שלוש מיהו.. בן שלישי והבן חשוב מאוד... מיהו הבן ? הצעות לפתרון ?

בסג

New member
אתה בטוח שכל זה חלק מהחידה? ../images/Emo12.gif

אוקיי החידה היא פרי דמיוני. אבל היא לא שלי החידה היא שלוש מיהו.. בן שלישי והבן חשוב מאוד... מיהו הבן ? הצעות לפתרון ?

E l S i

New member
יש לי כיוון

אם מדובר על פרי שהוא דימיוני(כי זאצ חידה, אז כדאי לקחת את זה בצורה מילולית) אולי משהו כמו "בנן"= בננה, אבל דימיונית, וב"בנן" נמצאת המילה בן אבל זה לא קשור לשלוש... אין לי תשובה

Shaakedod

New member
ואוו לא רע אתה חושב ממש נכון ...

נחמד אתה חושב טוב אתה .. כאילו תמשיך לחשוב ויהיה לך פתרון אני מאמין .. עוד כמה ימים P:

leebalan

New member
אז ככה.

אם הבנתי את הכיוון נכון, אני אפרק את החידה: *החידה היא פרי דמיוני: גישה לגבי זה כבר עלתה. הכוונה היא לפרי שהוא דמיוני. אני מניח שבכיוון הבננה, בגלל שכל החידה מדברת על בן. *אבל היא לא שלי: לא שלי זה שלו. אז אולי מסיפים לפרי הדמיוני את האות "ו". *החידה היא שלוש: שלוש אותיות? האות ג'? *מיהו.. בן שלישי: בן ג'? זכר ג'? אם הולכים על גישת ה"זכר ג' ", אפשר להגיע ל"זג", שזה קשור לפירות. אבל נראה לי שהגזמתי קצת :p *והבן חשוב מאוד: חשוב מאוד-אחמ?סלב? *מיהו הבן: -אפשרות ראשונה-החלק הזה פשוטו כמשמעו, שאלה מי הוא הבן. -אפשרות שנייה-עד כמה שזה לא נשמע הגיוני, יתכן שהכוונה היא להצבת עובדה? "מי הוא הבן". אם ככה, הבן הוא מי. שאם הכוונה ל"מי" באנגלית, הבן הוא אתה D: אבל לא נראה לי.

leebalan

New member
ועוד דבר

בגלל שאני לא בטוח אם אני אקבל עדכון במייל אם תגיבו לי, תגיבו בבקשה להודעה הזו ולא לקודמת, או תשלחו לי הודעה פרטית בתפוז

למעלה