חוגגים את סיום החופש ב-
אנשים

חוגגים את סיום החופש ב-../images/Emo43.gif אנשים

לרגל סיום החופש הגדול, אנו מזמינים אתכם למסיבה הגדולה מכולן:baby loves disco- הפנינג הורים וילדים שכבש את העולם ... ספרו לנו על הדבר המעניין ביותר שעשיתם עם ילדכם במהלך החופש הגדול ואולי תזכו בכרטיס זוגי! http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1934&MessageId=120886362 http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=747&MessageId=120887400
הצביעו למצעד השבועי של פורום מוזיקה שחורה והשפיעו: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=205&MessageId=120975022

תודה ובהצלחה גם לך!

שנת הלימודים שלי התחילה ברגל ימין
לכבוד פתיחת שנתי האחרונה כתלמידה, אספר לכם על חוויה מקסימה: הייתי בקורס מד"צים ב' ועשינו ניווטי לילה מבית ג'אן לחורפיש (רק הצפונים יבינו על מה אני מדברת... אז לטובת הכלל, מדובר בשני כפרים סמוכים באיזור הגליל העליון). כל היום היה ערפל מסתורי וסגרירי-משהו, ובעוד אנו הולכים בירידה תלולה ושוחקת ברכיים שאפשר למצוא רק בכפרים דרוזיים\בדווים\ערביים, ראיתי לפתע... את העיר בשמיים. מסתבר שמדובר היה בכפר ששכן על הר גבוה מעל בית ג'אן, והעננים הסתירו רק את ההר ולא את האורות שהגיעו מהכפר... לצערי המצלמה שלי שבקה חיים בדיוק באותו רגע, ולמרות כל הפצרותי בחברי הצלמים, אין תיעוד של אותו רגע מרגש
, אבל אם יוצא לכם לקפוץ לבית ג'אן ביום ערפילי, הסתכלו צפונה ולמעלה... הייתי בטוחה לרגע שאני רואה לתוך עולם מקביל
שנת לימודים מעולה שתהיה לכל מי שחוזר ללמוד!

נטעש

New member
כשהגעתי לקטע של

"העיר בשמיים" אני נשבעת לך שהלב שלי החסיר פעימה (כל זה עבר לי בראש בחצי שניה -מה? פה? אורות צפוניים? מה? אז מה שפיליפ פולמן כתב זה נכון? מה? לא...
)

אליה94

New member
גלגל, עוד שנה..

אני מתחיל ללמוד היום אחר הצהריים בישיבה תיכונית (תנאי פנימיה) בישוב הזורעים למי שמכיר, שזה חצי מטר מטבריה. בגלל שאני אישן שם, ואני בקושי אוכל להתחבר למחשבים אז אאלץ להכנס לכאן משהו כמו פעם בשבוע או שבועיים (יש לי גם בימי שלישי חופש בערב אז יש מצב לגיחה קצרה הביתה). בהצלחה לכל שאר אלה שהולכים לטמון ראשיהם בין הספרים בשנה הבאה עלינו (אתם תחליטו אם לטובה או לרעה ח"ו), ועוד נשתמע! בנוגע לעיר בשמים אני כבר חיכיתי למתי האמת תתנפץ בפנים אפילו שהיה מאוד נחמד (כולם היו בעננים...) אם זה היה נכון. הדבר הרגיל.ויום מהנה. אני פורץ בבכי עוד כמה שניות...(לא רוצה לשים שמייקון)-אני אזכור אתכם עם הספרים שהמלצתם. טוב זה לא עד כדי כך גרוע, הרי אני חלוזר לבית בחמישי או בשישי. עד אז, הדבר הרגיל והמשך יום מהנה! עצוב.

DHallow

New member
שנת לימודים מוצלחת ../images/Emo132.gif

איזה כיף, אתמול היה ה- 1 בספטמבר הראשון שלא אמר לי כלום... אמנם הלכתי לביה"ס לאחל הצלחה לתלמידים שלי, אבל השנה אני בשבתון אז בתשס"ט הצלצול הוא לא בשבילי! שיהיה לכולם בהצלחה ובכיף

Moiraine

New member
בהצלחה!!

חח בדיוק כשאני יוצאת לחופש>< תהנו מהשנים היפות של התיכון בהן המחוייבות הכי גדולה שלכם היא ללמוד למבחן מזעזע בהיסטוריה

נטעש

New member
../images/Emo32.gif כולם מוזמנים להסתכל על התמונות מהכנס!

הועלו תמונות חדשות לאתר חומריו האפלים הישראלי. את התמונות ניתן למצוא תחת 'פינת מעריצים'>>גלריה-מפגשים. צוות האתר ישמח לקבל תמונות חדשות!

galiau

New member
וואו!! תמונות יפות!

חבל שלא הייתי במפגש... בכל אופן היה מאוד כיף בכנס ומחסום כתיבה יצא מעולה! כל הכבוד לצוות!

האבק

New member
../images/Emo32.gif משהו להתלהב בו ../images/Emo13.gif

מתנה ליום הולדת, שהכינה אדוה (Dubie). היא גם הייתה טעימה בנוסף לכל!

למעלה