חדש בעולם הדיסק.

ויימס

New member
שלום! ../images/Emo24.gif

אלפחורס זה מדהים.

אוקטרין

New member
אני לא מאמין שאף אחד עוד לא אמר את זה

תקראו באנגלית. זה גם יותר כיף, גם לומדים הרבה מילים חדשות (אני יודע מה זה indigenous תודות ל-Thing), גם יש יותר לקרוא כי יש יותר ספרים, גם לא מפספסים את הבדיחות, וגם בלי חצצוק. ומי שלא מוצא בסטימצקי, שיזמין מ-Book Depository. המחירים כמו באמאזון אבל בלי דמי משלוח.

ויימס

New member
שמע, אף אחד לא אמר את זה

כי אם הם היו רוצים/ יכולים לקרוא באנגלית הם כנראה היו עושים את זה. אבל כן, כל מה שאמרת נכון
.

אוקטרין

New member
אין לא יכול, יש לא רוצה

ומה זה לא רוצים? שיתאמצו! או שנכריח אותם לאכול שוקולד מריר. או יותר גרוע - נפעיל עליהם ציניות!

trillian

New member
אתה פשוט אחד בפה ואחד בלב

או אחד במקלדת ואחד ב... נו. זהו.

Galadriel 3000

New member
האמתי שאתה צודק

(עד כמה שאני רלוונטית פה... השרשור הזה הוא פרה הסטוריה) התחלתי לקרוא את ריפר מן (אני עדיין תקועה שם כי אני קוראת מליון ספרים אחרים תוך כדי) באנגלית וזה הרבה יותר כיף. אבל אני לא יודעת אם זה כי הספר פשוט יותר טוב יחסית לכל אלה שקראתי.

ויימס

New member
האמת שכאשר קוראים באנגלית בפעם הראשונה

יש איזושהי הפתעה נעימה כי רק אז מתוודעים לסגנונו האמיתי של פראצ'ט.

Galadriel 3000

New member
ישמצב...

קראתי את equal rites בעברית ואז דפדפתי קצת בעותק שיש לי באנגלית ואמרתי לעצמי, "פאק, זה לא הספר שקראתי..."

Athaclena

New member
כדאי לנסות גם באינטרנט

בכמה אתרים, לפעמים זה הכי זול ככה. אתמול הייתי בסטימצקי ועוד היה כתוב שיש מבצע על המד"ב אבל לא שמתי לב מה היה שם
(זה היה ברמת-גן בקניון ביאליק) בהצלחה!

מה ה מצב

New member
קצת קשה למצוא ספרים של פראצט בעברית

ההדפסה נגמרה מזמן והם לא מדפיסים ספרים שוב. את הראשונים עוד יש קצת את האחרונים יותר קשה להשיג. אני עדיין מחפשת את מכשפות בחו"ל. לכן או יד שנייה או לחכות לכנסים שם יש יותר סיכוי או ללכת לספרייה. להם בדרך כלל יש. ועכשיו עם החוק החדש זה גם בחינם! וברוכות הבאות!

אוקי , זה יהיה הולך להיות נורא יומרני

שחדש חושב שהוא מצא טעות אצל מנהלי הפורום, אבל נראה לי שסדר הקריאה שכתבת שם של מכושפות לא מדוייק.. זה הולך ככה : פולחני כשף -> אחיות הגורל -> מכשפות בחוץ לארץ.. (מתוך וויקיפדה) לא?

pix37

New member
בפולחני כשף - גראני מופיעה לראשונה

אך הוא לא ספר "מכשפות" קלאסי ולכן די עומד בפני עצמו. לטעמי לפחות פולחני כשף הוא בעיקר טיוטא למה שאח"כ הפך להיות סדרת טיפני.

חילוקי דעות

פולחני כשף הוא ספר בו מופיעה אחת מהדמויות המרכזיות בסדרת המכשפות, גראני רוח שעווה. לכן יש אנשים שאומרים שהוא חלק מסדרת המכשפות, ומסתבר שאנשים אלו כותבים בוויקיפדיה.

ושאלה.

כל הספרים החדשים, 1. אומה 2. חרש החורף 3. כובע מלא שמיים 4. בני חורין הקטנים לא קשורים לכלום? תודה!

למעלה